Příspěvky uživatele - 14.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GSV 190, 15.5.2011
Já jsem Agzat koupil sHondou. Převodovka se dělá bohužel jenom v provedení pro dvoutakt, takže je jízda znatelně pomalější. Jak jsem psal výše, částečně jsem tento nedostatek vyřešil nazutím masivnějších pneumatik 6.00x12, které mají větší průměr o... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 5.4.2011
Nad koupí GSV, navíc s originálními rúčkami (jsou lepší než od Vari), neváhejte. Menší otáčky se negativně projeví jen při přepravě na silnici, v terénu je to naopak výhodou - větší tah při menších otáčkách převodovka Agzat s čelním masivním ozubením... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 4.4.2011
Trošku jsem se nechal unést a zapomněl na původní tazatelův dotaz. Rozhodně Vám doporučuji (vzhledem k Vaší indispozici) motor Honda GSV 190 (160 je pro řadu prací slabý). Motory Honda jsou háklivé na kvalitu benzínu, dle mých informací u nás... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 4.4.2011
Mám 1 rok Agzat s diferenciálem a uzávěrkou s motorem GSV190. Výrobce pokles rychlosti neřeší, já jsem to částečně vyřešil pneumatikami o rozměru 6.00x12, které jsou o 4,5 cm větší. Předělal jsem závěs, aby výška pro pluh byla stejná. Agzat používám... celý příspěvek >
Jaký štěpkovač?, 22.3.2011
Jediný pořádný štěpkovač co na našem trhu znám je od Scheppachu, typ Biostar 3000. Jenže váží 50 kg a stojí kolem 15000Kč (ve slušných obchodech). P.G.
Sekačka Snapper, 15.1.2011
197000 ne, ne a ne. Šmejd, vrátil jsem ji prodejci. Důvody najdete ve starších vláknech. Ibea 4727 je mnohem lepší (mám ji), dobré jsou i od firem STIGA nebo MEGA.  P.G.
Jaké používáte postřikovače?, 6.7.2010
Do vinohradu, na stromy a na brambory používám rosič Stihl SR (už ani nevím číslo, snad 320) a na drobné rostliny zádový postřikovač z číny, dříve jsem měl snad 25 let polský postřikovač značky Pilmet (nebo tak nějak) a s ním jsem zvládal i ty stromy... celý příspěvek >
Co se starým namíchaným benzinem?, 26.6.2010
Chlapi, že jednou za sezónu neleji 2 ltr. mixu do 50 ltr. nafty, vůbec nic škodlivého pro motor není. To, co kupujeme u benzinek, má kolikráte mnohonásobně větší výkyvy ve složení a najezdíme na to stovky tisíc kilometrů. Takže to tak neprožívejte.
Co se starým namíchaným benzinem?, 25.6.2010
Už se to tady na fóru řešilo. Já starý benzín přidávám do nafty svého Dci motoru auta.
Motorové kolečko Muck Truck, 19.6.2010
Traktůrek je na převoz po rovině a nakloněné rovině dobrý. Tam, kde je málo místa, nebo je velké stoupání, je traktůrek, ať jednoosý či dvouosý, k ničemu. Sám mám motůčko, poněvadž dělám rozsáhlejší terénní úpravy, vyvážím hlínu na traktorovou vlečku... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 13.6.2010
Blbost, pokud sekačka typu Vega špatně plní koš (s originálně nabroušeným ostřím), jedná se o nízké otáčky - hluboko pod 3000. Máte pravdu, že konstrukce není ideální, ale stačí poštelovat otáčky nad 3000 a hned se to rapidně zlepší. Otáčky jsou... celý příspěvek >
Nikdy neřež lepené profily, 13.6.2010
Stačilo, kdyby to byla jakákoliv obyčejná ocel, to by zuby vypadaly jinak. Dle mne se jednalo o hliníkovou slitinu a velkou porci štěstí pro obsluhu.
Mega 4750 LKT nebo Ibea 4727 SP?, 23.5.2010
Kecáte a nevíte o čem. Měl jsem v rukách mnoho sekaček a tato Ibea patří ve svý kategorii (9000 Kč) k nejlepším. Dobrý a silný motor, perfektní plnění koše, kvalitní převod na kola s kovovými prvky, nesmírně tuhé spojení řidítka - skelet, tuhý a... celý příspěvek >
Obtížná práce s rotačním kypřičem Aky (Vari), 11.5.2010
Divné, já používám Vari s rotavátorem v plné šíři, převodovku používám rotavátorovou (je lehčí než pojezdová), mám těžkou jílovitou zem po hluboké orbě a s rotavátorem si pohrávám jak s pírkem, pouze do kopce rotavátoruji z kopce dolů, nahoru zdvihnu... celý příspěvek >
Využití benzinu Speciál 91, 26.4.2010
Já nespotřebovaný benzin po letní sezóně přilévám do nafty pro moje auto (Renault 1,9 DCi). Zhruba do 50 ltr. nafty 5 ltr. benzínu. P.G.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika