Příspěvky uživatele - 14.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Který z křovinořezů Solo, 2.8.2008
Múj osobní mechanik a prodejce mi křovinořezy SOLO nedoporučil, poněvadž se prý poslední dobou značně pohoršila kvalita, a to má SOLO v nabídce. Takže buďte ve střehu. Např. Komatsu je velmi dobrá značka.
olej z výfuku, 17.7.2008
Použitý olej má výrazný vliv na životnost motoru (na chod ani ne). Používejte pouze kvalitních značkových olejů pro 2t (Stihl, Dolmar, HQ). Většinou stojí do 150 Kč/ltr. Těch pár kaček úspory za olej z OBI za to nestojí, i když může být také... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 16.7.2008
Pane GI - mám tuto brusku a tvrdím, že ji zbytečně pomlouváte. Nejdůležitější je zachovat rovnoměrný úběr tak. aby se zuby nepřehřívaly. A to dokáže tato bruska skutečně s tolerancí 0,1mm. Kvůli vám jsem si po srovnání (obroušení) všech zubů znovu... celý příspěvek >
Profi motorová sekačka, 4.6.2008
Hliníková slitina je nejlepší a ze značek třeba SABO, německá firma, trochu dražší, ale kvalitní (www.deere.com/sabo/de_DE/index.htm/ )
brzda nože u motorvých sekaček, 26.5.2008
Ještě adresa SABO: http://www.deere.com/sabo/de_DE/index.html Je tam odkaz i na českého distributora.
brzda nože u motorvých sekaček, 26.5.2008
Např. německý výrobce SABO, ale ten používá perfektní hliníkový šasy, takže ceny začínají kolem 17000,-Kč (záběr 43 cm, bez pojezdu). Za kvalitní technické provedení se platí. P.G.
Sekačka na svah, 23.5.2008
Na velké svahy jedině dvoutakt. Sám mám Sachs na podvozku Jikovu, ale tyto sekačky se už u nás nedělají. Dobrý dvoutakt, který je přímo pro sekačky konstruovaný, je lehký, má nízkou spotřebu, takže bych se ho nebál. U nás každý vidí archaický... celý příspěvek >
Má u Vari motor Honda nějakou jasnou výhodu proti dvoutaktu?, 26.4.2008
Rozdíl mezi Hondou GCV a GXV je jako mezi Škodou120 a Fabií. A hasiči mají na plovoucích čerpadlech model GXV. Stačí zajít k nějakému dobrému opraváři motorů a ten výše uvedené potvrdí. Tím ovšem netvrdím, že GCV je špatný motor, jen není stavěn na... celý příspěvek >
Rotavátor Robix - spojka, 9.3.2008
U Robi nevím jaký je průměr a tvar. U PA jsou dvě čelisti, které jako náhradní stály přes 500 Kč (před pár lety). Samostatné obložení se běžně neprodávalo.
rotavator Robix, 5.3.2008
Ještě jednou se podívejte, jestli není v trysce nějaká vlasová nečistota.
rotavator Robix, 5.3.2008
A co ta mosazná hřídelka, která je ve vydřené díře? Není to ovládání klapky sytiče?
rotavator Robix, 5.3.2008
Zdá se mi, že podle fota máš velmi chudou směs (velká mezera mezi závity pružiny).
rotavator Robix, 5.3.2008
Ano, šroub s pružinkou je bohatost směsi. Od dotažení povolit zkusmo asi 1/2 otáčky. Já jsem měl kroužky tenký - velmi jetý, a přesto motor chytal dobře, jen málo táhl. Nepřeplavuje se plováková komora?
rotavator Robix, 3.3.2008
Název ROBIX neznám, mám rotavátor ZVL z r. 1990 a má tuším název PA50. Pak Madaři dělali ROBI, taky s babetovým motorem, ale s hliníkovým odlitkem převodové skříně. Ale k věci - něco podobného mne potkalo před pár lety, po zahřátí to přestávalo jet -... celý příspěvek >
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 29.2.2008
Soused, kterému se nůžky s otočnou rukojetí rozbily, je koupil u Mountfieldu a tam mu rozštíplý kloub bez řečí vyměnili v rámci záruky.  Podle mne jsou tyto nůžky dělány pro laiky na efekt, profik se jim zdaleka vyhne.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika