Příspěvky uživatele - 14.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postrekovac alebo rosic, 28.4.2009
Na kedlubny, jahody a česnek stačí zádový postřikovač z Činy za 400 Kč, na stromy, brambory a vinohrad rozhodně rosič.Jít s postřikovačem na stromy je jako s fixírkou lakovat auta - také ho nastříkáte, ale za jakou dobu a za jakých podmínek... celý příspěvek >
Alko - Snapper, 28.4.2009
Opět varuji před Snapperem, nyní nemám dost času na vysvětlování, ale: je těžký 43 kg, ne jak se uvádí 38. To by nevadilo, ale zvýšení pojezdových kol z 200 na 300 mm u tohoto z předchozího modelu neprovázela nutná změna podvozku, tudíž zadní vyhnutá... celý příspěvek >
Alko - Snapper, 28.4.2009
Snapper nebrat, koupil jsem ho před časem, sekl 2 hodiny a hned jsem jej vrátil prodejci. Zítra jdu pro sekačku jinou - Ibea 4727. J.G.
Motorové rosiče - dávkování postřiku, 28.4.2009
Dříve jsem svůj vinohrad stříkal ruční konvou a vystříkal jsem cca 40 ltr. Nyní motorovkou tak 27 ltr. U postřiků se uvádí gramáž na ha, což je dost nepraktický údaj (pro laiky). U motorového postřikovače se používá min. o 25 % vyšší koncentrace než... celý příspěvek >
Postrekovac alebo rosic, 28.4.2009
Když máte stromy, tak rosič. A to Stihl nebo Solo. Čínské napodobeniny nebrat, je to sázka do loterie.
Stiga Turbo 47S, Jonsered LM 2151 CMDA, HQ R150 SVH, 26.4.2009
Jsou to jiné kategorie. Pokud vám stačí záběr 48cm a chcete sekačku na rozmanitý terén se stromky, keři a zároveň snadno přenositelnou, tak Stigu - má jenom 32 kg a cenu od 11300 Kč. Jonsered není špatný, cena od 13000, váha 39 (někde píší41) kg,... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 15.4.2009
3.83 : s Vaším tvrzením souhlasím, ale tohle vlákno je snad o sekačkách do 13000,- Kč? V tomto segmentu je opravdu Honda předražený výrobek. Mé zkušenosti nevyplývají z řečí souseda, ale z mého vyzkoušení a "ohledání" dané sekačky. Ale máte... celý příspěvek >
Jak jste na tom s korozi u vasich sekacek?, 13.4.2009
Je vidět, že jste teoretici, myčku používám 13 roků, šasi perfektní, nic nekoroduje. A jak se liší roztřik rychlospojky od myčky?
Jak jste na tom s korozi u vasich sekacek?, 12.4.2009
No vídíte, podle mne je zase debilita sekačku neumývat. Kolikráte je na ní doslova nalepena směs trávy a bahna, drží to jak lepidlo a pokud to neodstraňujete, je za pár let po šasi. Myčku používám 13 let a žádný problém nevidím.
Jak jste na tom s korozi u vasich sekacek?, 11.4.2009
Barva se odere po třetím sekání, já po práci vždy podvozek umyji tlakovou myčkou - mám výhodu, že mám dvoutakt, takže sekačku při mytí můžu položit na bok. Rok výroby 1996 a žádná hloubková koroze. Teď mi u ní odešel motor Sachs (nesehnatelná... celý příspěvek >
sekačka Toro 55 cm s mulčováním a její ucpávání, 13.2.2009
Máte malé otáčky nebo obráceně namontovaný nůž.
Zelena zahrada, 10.2.2009
Žádný zázračný slevy tam nejsou, pouze pracují s nízkou marží (nejsou nenažraný). Někdy se dá stejné zboží koupit i levněji, ale spíše vyjímečně při slevových akcích. Kupoval jsem u nich vícekrát a bez problémů. J.G.
výběr tlakové myčky, 2.1.2009
V ceně do cca 15 tis. považuji za lepší značku Kranzle.
Odstranění vrstvy listí ze zahrady po zimě, 14.11.2008
Dva lidi za 4 hodiny? To musí být sakra Stachanovci.
Vysavač/foukač, 6.10.2008
Já používám obyčejnou sekačku. Listí posbírá a rozmnělní, co víc si přát.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika