Příspěvky uživatele - 215.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výrůstky na listech švestky, 15.5.2008 Obsahuje fotku
Tak já mám asi totéž, dnes jsem se tu chtěl na to zeptat a vida, dotaz tu už je. Tak tedy doplním fotky, je-li to ono. Taky by mě zajímalo co to je, jak moc to škodí a co s tím.
Hnojení zeleniny při vegetaci, 14.5.2008
Chtěl bych se zeptat, jestli některá zelenina vyžaduje pravidelné přihnojování v průběhu vegetace, nebo stačí pěstovat zeleninu postupně po tratích, tak jak mají jít za sebou, případně mírně přihnojit (např. Cereritem, NPK) před každou novou... celý příspěvek >
Mulč - tráva kolem stromů, 14.5.2008
Při sekání trávy mě napadlo, nechat kolem každého stromu neposekané kolo trávy. Mohlo by to fungovat jako přírozený mulč, chránící před zbytečným vypařováním vody. Na druhou stranu ponechaná tráva taky vodu spotřebovává, včetně živin. Otázka tedy... celý příspěvek >
Kompost - popel z uhlí, 30.4.2008
Jéééé, tady se s gratulacema roztrhnul pytel. Tak doufám, že je to třeba pytel od substrátu, ať je to aspoň trošku k tématu Ale moc a moc vám děkuju, to jsem nečekal. Je to od vás moc milý. Mamce to taky vyřídím. *** K uhelnému popelu... já ho... celý příspěvek >
Kompost, 29.4.2008
Děkuji, děkuji . Je to od vás moc milé. J.
Kompost, 29.4.2008
Tak už. Kluk jak buk
Mulčování s použitím kartonu, 27.4.2008
Tak děkuji, takhle je to jasné, hned vyzkoušíme.
Jaké vápno do kompostu? A hlavně kolik?, 27.4.2008
Jojo, burel, na ten jsem zapomněl. Ten je ale ve vodě (i dalších rozpouštědlech) nerozpustný. V bateriích je jako katalyzátor - neubývá. Reakcí s chlorečnanem můžeme připravit manganistan.  Že bych použil chlorové vápno a draselné hnojivo a... celý příspěvek >
Kompost, 27.4.2008
Dobře, já se pochlubím
Jaké vápno do kompostu? A hlavně kolik?, 27.4.2008
Z baterií jsem tam objevil jen ploché (našli jsem v chaloupce asi 10 ks baterek na svícení na ploché baterie ) a ty se vyráběly jako zinko-uhlíkové. Tam by údajně neměli žádné těžké kovy být (snad). Pixly od barev byly prázdné, takže při vyhození... celý příspěvek >
Mulčování s použitím kartonu, 27.4.2008
pro Martinu: Jojo, láká nás takovýto postup. Dost jsme toho četli o permakultuře, chtěli bychom toho spoustu vyzkoušet a tohle mulčování je takový základ všeho. Jen mi nešlo do hlavy to setí. Takže setí je lépe nechat až na další roky. Jasně. Ale... celý příspěvek >
Kompost, 27.4.2008
Děkuji, děkuji. Jojo, kromě přestavby (i když to je nadnesené, jde spíše o zobyvatelnění) jali jsme se i zahradničit. To víte, pětiletá abstinence ve městě a venkovsko-zemědělské geny... už to nešlo déle potlačovat A mimčo? Termín máme pozítří.... celý příspěvek >
Kompost, 26.4.2008
Doporučuje se, dát při zakládání kompostu dospodu větvě. Můžete mi poradit, jak vleké jsou ještě schůdné? Aby větraly, ale asi nezůstaly celou dobu až do otáčení kompostu, to by asi překážely. Mají přece také zetlít, nebo ne? A jak silnou vrstvu? A... celý příspěvek >
Příprava půdy pro brambory, 26.4.2008
Díky, díky. Teď už mám brambory zahrobkovaný, tak doufám, že z toho něco bude. Uvidíme, jak půjdou okopávat a přihrnovat, až (jestli) porostou. No a po nich zkusím postupně přidat kompost a třeba i ho namíchat s tím pískem a rotavátorem to... celý příspěvek >
Mulčování s použitím kartonu, 26.4.2008
Mulčování / zakládání nových záhonků tímto způsobem mě velmi zajímá. Jen nějak netuším, jak se do toho další roky něco seje. Je mi jasný princip založení. Ale přes zimu se to slehne, na jaře už začne prorůstat tráva či plevel. Proryju to vidlema,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika