Příspěvky uživatele - 215.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
Já ho objevil na netu i za 2699,- s DPH.Teda nějaký typ Colibri T 25 II Partner. Tak nevím jestli je to totožné s Colibri Partner, o kterém mluvíte vy, nebo nějaká modifikace. Objevuje se totiž na netu i Colibri Partner II  (bez onoho T25). Ale... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
Lány kopřiv to nejsou. Jako hlavní je to dosekávání trávy kolem plotů a zídek, kam se nedostanu s bubnovkou. Kopřivy jsou sem tam u zídek, kde jsem na to celý rok kašlal. Takže to vypadá, že by tenhle stroj měl stačit.
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
Takže vyšší kopřivy s tužšími stonky zvládá v pohodě? O dosekávání trávy kolem plotů a zídek se ani nebavím, to je jasný.
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
... a nechybí Vám u něj řidítka? Nebo je onen držák na práci v pohodě?Já bych to měl tak na 1-1,5hod. práce tak 3-4/rok. A dá se k němu přidat kotouč, nebo je to jen strunovka? I ten výkon se mi zdá tak na hranici (dle toho, co jsem kde posháněl... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 29.7.2008
...teď jak je to myšleno, to "... dvakrát koupí" - že koupí dobře, a nebo že napoprvé koupí zbrkle a pak půjde nakupovat ještě jednou . A taky znám: "Dvakrát měř a jednou řež." No nic, teď se mi nabízejí tyto 3 alternativy: elektrický Flymo Samurai... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 29.7.2008
Díky za tip (ET-100 C), vypadá to dobře. Na netu jsem ji našel za cca 3200,-. K tomu ten kabel (cca 800,-) a je to celkem 4tis. Je to teda výrazně víc, než jsem si na to svoje "šmrdlání" představoval Za tu cenu už ten benzín bude taky.... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 29.7.2008
Tak dnes jsem už šel na jistotu pro onu el. strunovou sekačku. Zakecal jsem se ale s prodavačem a ten tvrdil, že aby strunovka usekla tužší kopřivu, tak výkon min. 1kW, nejlépe však 1,6kW. A struna raději silnější, tak 2,4mm. Že s el. strunovkou za... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 28.7.2008
Protože si myslím, že na to dosekávání 3-4x do roka mi to stačí a nechce se mi investovat 4-5tis. za benzinovou, kdyby třeba stačila za 800 - 1500 elektrická. Je to opravdu jen takové doposekání pár míst, žádná velká divočina, za půlhoďky je to... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 28.7.2008
Zahradu sekáme benzínovou bubnovou sekačkou (přeci jen je to 20 árů), ale potřebuju dořešit dosekávání nepřístupných míst, okolí plotů, zídek, mezi stromky... Chci si proto koupit el. strunovou sekačku, nemusí to být kdoví co (obsekávání parkrát do... celý příspěvek >
Uschlé rostlinky hrachu, bez kořenů, 6.7.2008
Mohli byste mi poradit, co nám ničí hrách? Všechny rostlinky nám krásně rostly a teď, když začínají mít lusky ke sběru, tak začínají odumírat. Rostlinky žloutnou, schnou, lusky jsou napovrchu takové krabaté (žilnaté), ale to přičítám jejich schnutí... celý příspěvek >
Umírající fazole, 6.7.2008
Předchozí příspěvek - nebyl jsem přihlášen, tedy: Jarda H.
Umírající fazole, 6.7.2008
Přesně tak, malí slimáčci. Já měl letos stejný problém, jako v úvodním příspěvku. Fazole vyklíčily, vylezly a jen vykoukly první pravé lístky, byly fuč. Zbyly jen lístky děložní a jakýsi pahýlek nahoru. Ale ty rostlinky, co se jim podařilo první dny... celý příspěvek >
Nemoc paprik, 6.7.2008
Předchozí příspěvek - nebyl jsem přihlášen, tedy: Jarda H.
Kuna, 6.7.2008
Předchozí příspěvek - nebyl jsem přihlášen, tedy: Jarda H.
Kuna, 6.7.2008
Nám tohle zase dělá kočka. Naše :o) Jen nakypřím půdu, už tam má za chvíli WC a pár rostlinek okolo je tedy zválených. Nebo se tam chodí vyhřívat, když tam šajní svítíčko. A to se tam převaluje náramně. Je to mrška. Ale co... když ji vidím, tak ji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika