Příspěvky uživatele - 215.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kalové čerpadlo - žumpu, 16.4.2008
Teď už je to pasé, onu chalupu už nemáme a v novém domečku už jsme připojeni na kanalizaci, takže to byl jen takovej dotaz k zamyšlení. Ale specielně u nás doma by ta zátěž byla o hodně menší: Mýdlo, prášky na praní a saponáty používáme vše... celý příspěvek >
kalové čerpadlo - žumpu, 15.4.2008
Já měl z chalupy stejné zkušenosti. Žumpur + kalové čerpadlo zn. Septik. Celokovové, vč. kola. Coulku hadici a bez problému. Nahoře byla fakt jen voda, a dole jemný kal. Niraj P.S.: Jen by mě zajímalo: dá se ona vrchní voda z župmy použít k... celý příspěvek >
Kde koupit stromky Merunek?, 15.4.2008
Stromky lze zakoupit i v Litomyšli - Ovocné a okrasné školky. Patří to tuším k zahradnické škole. Byli jsem tam teď v pondělí, měli už jen odrůdy Leskora a Minaret, ale volné "fochy" pro další tam byly, tak snad doplňují i jiné. Stránky v... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 14.4.2008
Nezatracuji, to bych si nedovolil. Z textů je jasné, že je to odborník na slovo vzatý. Dokonce jsem si podle tabulek "vzájemné míchání hnojiv" (takové ty čtverečky černé, puntíkaté, šrafované,...) vzpomněl, že nějaké staré vydání mám u našich doma, a... celý příspěvek >
jak vybrat odrůdu (Leskora, nebo Minaret), 14.4.2008
Mám možnost koupit meruňku a to odrůdu Minaret nebo Leskora. Naše n.v. je cca 420 m n.m., zahradu máme výše položenou, mírně svažitou z JV dolů na SZ s častými větry od Z. Půdu spíš lehčí. Která z těchto odrůd by byla vhodnější. Nikdo okolo (aspoň co... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 13.4.2008
Díky za radu ohledně literatury. Knihu jsem si sehnal. Je super... jediné co mě děsí je to množsví chemie, kterou p. Šrot (zřejmě ortodoxní chemik ) uvádí k (nutnému) použití. Vím, že někdy je to nezbytné, ale já bych chtěl jít (v tomto případě)... celý příspěvek >
Problém s tůjemi, 6.4.2008
Nojo, já vím. Nářadí, elektroniku.. a tak...  tam taky nekupuju, s tím dělám a trošku tomu rozumím, takže vím, jak to tam s tou kvalitou je. Ještě tak nějaký to hobby nářadíčko pro ty, co 2x ročně vyvrtaj díru do dřeva a sem tam něco... celý příspěvek >
Třešeň Kordia - polokmen, 5.4.2008
Správně je samozřejmě SPRÁVNĚ (překlep) :o)
Třešeň Kordia - polokmen, 5.4.2008
... jde mi hlavně o to, jestli jsem zvolil zprávně, když chci sice trošku větší strom, ale zase nechci běhat s 10-ti metrovým žebříkem a lovit třešně v oblacích. Niraj
Hrušeň Clappova, 5.4.2008
Aha, mám se co učit. Jsem úplný laik a začátečník, poznám akorát tak jednotlivý ovoce mezi sebou :o) Se zahradou začínáme, získali jsme domeček a tak chceme mít nějaké to svoje ovoce a zeleninu. A já jsem takovej šťoura a tak mi nestačí tam mít... celý příspěvek >
Třešeň Kordia - polokmen, 5.4.2008
Omlouvám se za laický dotaz, ale je-li dána výška stromu již výškou založené korunky sazenice, jak je to myšlené? Když je korunka sazenice řekněme ve výšce 160 cm, tak přeci může vyrůst jak 2m, tak metry 3, 4, 5... Nechci přehánět, ale to je přeci... celý příspěvek >
Hrušeň Clappova, 5.4.2008
No nevím, jestli máslovka je jen naše krajová mluva, nebo jak to s nima je, takže upřesním, co mám na mysli. Tedy: MÁSLOVKA (u nás) = hodně měkká, hodně sladká a šťavnatá hruška, žlutých barev, která se musí rychle zkonzumovat, protože za pár dní je... celý příspěvek >
tůje + cypřiš, 5.4.2008
Koupili jsme tůjky (brab.) a cypřiše (law.) a vysázeli je střídavě 1:1 podél drátěného plotu. Nejde nám však o neproniknutelný živý plot, spíše o takovou zástěnu asi 2,5-3m vysokou, kde mezi jednotlivými stromky chceme mít mezery (10-20cm). Tůjky... celý příspěvek >
Problém s tůjemi, 4.4.2008
Též jsem koupil tyto cypřiše, byl jsem ale "chytřejší"-mám je z Hornbachu :o) Zasadil jsem je nyní, můžete mi, prosím, poradit jak na ně, abych se vyhnul problémům, které zde jsou nastíněny? Děkuji.
Třešeň Kordia - polokmen, 4.4.2008
Zakoupil jsem třešeň Kordia. Byla mi nabízena jako čtvrtkmen a jako polokmen.Ten jsem nakonec koupil. Můžete mi poradit, jak správně na ní? Jaké výšky asi dorůstá, resp. jak vysoko ji nechat růst, aby dobře rodila? Za jak dlouho asi rodí? A jaký by... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika