Příspěvky uživatele - 49.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sterbinovy filtr, 30.1.2013
Moc pekne, jake oko ma tkanina? A jaky je interval nez dojde ke snizeni pruchodnosti a je nutne vycisteni? (a jak jde taknina dobre/spatne cistit) Mne se to neustale ucpavalo, tak uz sem rezignoval a pro letosni sezonu bud planuji koupit... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 20.1.2013
Mate pravdu, tezka je, ale tak v ramci kondicni pripravy... :-))) Tady u nas krom mekkeho je k dostani pouze dub, tak beru jen ten. Ze zacatku sem bral krajiny z pily ale tam bylo tolik kury ze mne to prestalo bavit. Tak sem nasel firmu co mne... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 20.1.2013
Tak ja to taky koupil - Solo 665, jako nahradu zadrene farmarky - oproti zdejsim znalcum se v tom vyznam jak koza v petrzeli, takze sem vychazel z uvahy ze vykonostni rezerva zabezeci mensi namahani pily pri narazove zatezi, kterou predstavuje... celý příspěvek >
Jaký je přirozený únik vody - poraďte, 19.9.2012
Mne to taky opravdu zaskocilo, musel jsem kuvli tomu vykpat studnu - jezirko 120m2, kdy odpar 1cm je 1200l vody coz se z vodovodu nedalo dlouhodobe utahnout  - dopousteni mam vodou ze svodu ze strechy ale v techto divnych letech treba mesic... celý příspěvek >
Vzduchování v jezírku, 9.9.2012 Obsahuje fotku
No mam to presne naopak - vzduchovani vyuzivam k nahaneni bordelu do protilehleho rohu kde mam skimmer. Vzduchovaci valec dela kruh cca 5m ciste hladiny a nemuzu si stezovat - funguje to bezvadne.
Automatické čerpadlo pro zavlažování z nádrže na dešťovou vodu, 1.9.2012
Myslite tedy ze neco takovehoto moji potrebu vyresi? - Presscontrol SK-13 zařízení pro udržování stálého tlaku a ochrana před chodem nasucho
Automatické čerpadlo pro zavlažování z nádrže na dešťovou vodu, 1.9.2012
Nebudu zakladat novou diskuzi a rovnou se zeptam tady - rozumim tomu jak koza petrzeli :-) - mam tlakove ponorne cerpadlo alko tds 1201/4 - ktere je ponorene ve studni (5m) a doposud jsme zalevali tak ze zapneme cerpadlo, zvedneme hadici hozenou... celý příspěvek >
Skimmer Oase AquaSkim 40, 11.8.2012
O filtraci se "vubec" nestaram :-) - proto tam kosik byt nemuze - skimmer vede do vortexu a z nej do spadoveho "sterbinoveho" filtru a nakonci je az cerpadlo. Spadovy filtr ma automaticke odkalovani a vortex odkaluji jak si vzpomenu cca 1x za mesic.
Skimmer Oase AquaSkim 40, 10.8.2012 Obsahuje fotku
prechodka z litiny 
Skimmer Oase AquaSkim 40, 10.8.2012 Obsahuje fotku
Tak konecne jsem po trech letech dodela skimmer - diky inspiraci v teto diskuzi jsem zakoupil tu plovaci cast a jako spode vyuzil přechodku z litiny na PVC, dole to ma dn 125 - mam vyhodu ze vedeni mam take 125 takze k napojeni stacila jen... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 14.4.2012
Nemuzete nekdo doporucit vhodne cerpadlo, ktere by slo pouzit pro stavbu vysavace? - tedy asi idealne kalove cerpadlo ktere ma nejenom pripojeni na vystup ale i na vstup - nasel jsem nejaka povrchova kalova cerpadla (asi prumyslova) - cca za 14 000... celý příspěvek >
Výroba filtru, 10.4.2012
Byl sem se na to radsi podivat - ale tak nejak neni poznat ze by nektera byla hladsi ci hrubsi  - chce to vyzkouset a pak finalne umistit.
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012
Normalne vcera (dnes) zmrzl i chrest (vypada jak po vytazeni z mrazaku:-) a to chrest prestujeme uz cca 18 let a nepamatuju ze bych toto nekdy videl. 
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 9.4.2012
Aha tak to sem prehledl znameko - :-(ted uz tam sou -4,2 tak to se pani meteo zase torsku prepocitali. Tak snad pristi rok. Dobrou noc vsem z pod palavy 
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 8.4.2012
Rano sem strikal sampionem, nez pujdu spat tak chci jeste pokropit zahradu kvuli vlhkosti a pak uz se uvidi. Zatim je venku 3c, tak snad to bude jen lehky mazik. Uvidime
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika