Příspěvky uživatele - 49.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 6.3.2011
Chci se zeptat na zkusenosti s PVC folii 0,5mm (konkretne Heissner), potrebuji dobudovat filtracni nadrz - 4m3 a zaizolovat jimku na destovku 8m3 - v pripade poskozeni by to znamenalo "jen" vycerpat pripadnou vodu, ale stejne, je u teto sily folie... celý příspěvek >
Kam dát rybičky, 25.2.2011
Doporucuji precist (jestli je to tedy spravne:-)  zajimalo by mne jak je to s tou teplotou v realu v nasich jeirkach. Treba by mohl osadit meraky svoje on-line jezirko pan - Jarda.
Kam dát rybičky, 25.2.2011
Dnes jsem se sel mrknout na jezirko a je tam nadherny uplne pruzracny led jak kdyby tam nebyl ryby vsechny zaparkovane tesne pod ledem na te nejvetsi melcine, zajimalo by mne co tam delaj - jestli se sluni ci co. Myslel sem ze budou zalezle nekde v... celý příspěvek >
Kam dát rybičky, 24.2.2011
To je zajimave my teda mame max tak -12c ale dira i rano jak kouknu z okna se vzduchovatkem 2w (bez kaminku jen hadicka do ccca 25cm je tak 1m*0,6m
Kam dát rybičky, 24.2.2011
Mno nevim, za jeden marzivy den takoveto topitko sezere tak 12 Kc, kdetozco vzduchovatko spotrebuje za celou zimni sezonu :-) Ale u malych zbluni asi neni jina volba.
Zahradní koupací jezírko svépomocí, 19.2.2011
Moc pekne zdokumentovana stavba koupaciho jezirka
V jakém případě bude čerpadlo dělat větší práci?, 19.2.2011 Obsahuje fotku
Díky ok, bude to pro mne tak i jednodussi. Navazuje to na muj dotaz tady. Nakonec jsem se rozhodl to neplnit sterkem a nechat to pouze jako nadrz - zvazuji ze jako zakryt udelam nejaky rost s kybliky do kterych nastrkam rakos.
V jakém případě bude čerpadlo dělat větší práci?, 18.2.2011
Mám dvě u dna spojené nádoby s vodou, jsou spojeny u dna trubkou na kterou je nasazené čerpadlo. Výška hladin obou když neběží čerpadlo je cca 1,5m ode dna. Když čerpadlo neběží jsou hladiny samozřejmě vyrovnané. Nadoba do které čerpadlo tlačí vodu... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 16.2.2011
Presne tak uz se to tady resilo v jinem tematu i davkovani, vedecke studie atd. Ma to svoje specifika, nabeh nejakou dobu trva a neni mozne to tam mit po celou sezonu. Do maleho jezirka staci ty jecne granule do vetsich slama v pytlu. Je to asi to... celý příspěvek >
Výroba filtru, 11.1.2011
Ty spodky nadoby jsou jasne, myslel jsem to "oplachove sito" v horni casti to promyslete.
Výroba filtru, 11.1.2011
Ok - prepady to resi. Jestli to realizujete, dejte pak vedet, hodne mne tahle problematika zajima :-). Pozor na umelce - remelniky - ten co mne delal tu nadobu na spadove sito se ani neobtezoval zapremyslet jake tlaky vody tam budou a po prvnim... celý příspěvek >
Výroba filtru, 11.1.2011 Obsahuje fotku
muj frankenstein :-)
Výroba filtru, 11.1.2011
no pokud planujete prvni komoru mit celou zaplavenou pak ok. Vetsinou se u komercniho spadovych filtru (myslel jsme ze jde o spadovy filtr - vzhledem ke sklonu sita) vyuziva efektu samocisteni sita - kdy voda dopada na sikme, prohnute sito a diky... celý příspěvek >
Výroba filtru, 11.1.2011
Je potreba si uvedomit ze aby sitova filtrace fungovala musi byt vyska hladiny pod sitem - tzn. nesmi byt sito zaplavene vodou, pak by to bylo naprd. Tzn. ve vasem pripade asi bude nutne vymyslet jine zapojeni nebo cerpadlo umistit do nadoby se... celý příspěvek >
Kam dát rybičky, 11.12.2010 Obsahuje fotku
jeste
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika