Příspěvky uživatele - 49.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
EPDM folie, 7.8.2011
Diky - lze to tak nejak - tady je ukazka jak se resi opracovani prostupu epdm folii (zhruba na zacatku posledni tretiny videa).
EPDM folie, 5.8.2011 Obsahuje fotku
Nevite kde by se dalo sehnat neco takoveho z EPDM ale v rozmeru 110mm? Potrebuji zaizolavat betonovou sachtu do ktere mne vedou dve kg110mm trubky - predpokladal jsem ze ve folii vystrihnu kulatou diru navlecu na trubku takze povede skrz - pak,... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 18.7.2011
Uff tak reva mne teda zaskocila, jelikoz v tom mam hokej a nakupoval jsem ale 7 odrud a nepamatui co jsem koupil a co jsem kam dal :-) tak jeden kerik uz ma nektere bobule plne zrale a to sem to o vikendu strikal - nastesti jen kuprikolem.
Lze nejak reudkovat plovouci "kal"?, 6.7.2011 Obsahuje fotku
Urcite se to tady resilo, ale nemuzu to najit. Mame pekne pruhlednou vodu a jediny problem mame s tim ze kdykoliv vlezeme do vody tak se zviri "kal" ktery pak plave po hladine nez ho pochyta filtrace - vzhledem k velikosti hladiny to vsak trva i... celý příspěvek >
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 30.6.2011
Tak sem neodolal tuhle hracku si koupil - nastavec na vysvani vody a kalu k wapce. Je to opravdu takova hracka - srovnani s vysavacem to asi nesnese ale pro male je to myslim uplne postacujici reseni. Vyhodou je ze se tam pouzivanim nic nemuze... celý příspěvek >
Otravné žáby, 14.5.2011
Ja uz to mam vychytane a to doslova, loni jsme kvuli nim nakupovali i spunty do usi. Zjistil jsem ze zaby se ke kvakani provokujou vzajemne, od urciteho poctu je to pak perpetum mobile a rvou bez prestavky celou noc. Je proste potreba jejich pocet... celý příspěvek >
Výroba filtru, 4.5.2011
Díky, nejsem schopen to u nich najit - dle fotky to vypada na nekovove sito, nejaka filtracni umelhmotna tkanina?
Výroba filtru, 3.5.2011
prosim o info co z jakeho materialu je to sito, děkuji
Únik vody z jezírka, 20.4.2011
No jezirkova folie jako kapilara fungovat nebude. Ovsem letos je enormni sucho a ja jsem s jezirkem na stavu jako v nejparnejsim lete :-(
Zkritizujte mi prosím navrženou filtaraci, 17.4.2011
Netvrdil bych - vortex, pokud vortex neni nejak upgradeovan napr pomoci prave kartacu ci nejakho jineho sita tak vetsina hrubych plovoucich necistot putuje dal. Vortex je podle mne primarne na separaci tezkych castic ze spodniho sani.
Odsátí nečistot ze dna, 11.4.2011
Mohl by mne nekdo vysvetlit jak ten pondovac funguje? Co sem koukal na ty videa tam sem nepochopil k cemu jsou tam ty dva cilindry kdyz stejne vsechen bordel tece druhou trubkou ven a na jejim konci musi byt nejaky pytlik ktery samotnou filtraci... celý příspěvek >
Vortex, 9.4.2011
Davam tady odkaz na fotodokumentaci neceho podobneho co jsem realizoval. Je potreba vymyslet jak to budete mit usazene, sam nema zkusenosti jak by to melo byt asi v nejake prostorne betonove sachte aby v pripade nejakeho problemu to slo demontovat.... celý příspěvek >
Předfiltr - kartáče?, 5.4.2011
Chci se zeptat jak se velke kartacove systemy cisti? Vytahnout oplachout? Co s znecistenou vodou uvnitr komory - vypustit? (skoda - napr 300l) Diky
Stulik ci leknin do velke hloubky, 29.3.2011
Děkuji za reakci, to bude asi jedine mozne reseni.
Předfiltr - kartáče?, 8.3.2011
Diky moc za odpoved, taky jsem to pak nekde na netu nasel ze se maji prekryvat o cca 1/3. Jeste se chci zeptat zda jsou mezi kartaci rozdily - ceny jsou opravdu hodne rozdilne za stejny rozmer a prumer od 40-150kc. Narazil jste nekdy na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika