Příspěvky uživatele - 49.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kořenový filtr na 15m3, 14.11.2010
Jenom ubezpeceni, ta korenovka se vam ucapal po trech letech i pres to ze do ni nejdou  "zadne" pevne necistoty?
Kořenový filtr na 15m3, 23.10.2010
Neni tam nic spatneho jen prach, ptacince :-) ale to vsechno pada do jezirka tak jako tak. No ten prepad zavisi na stabilni vysce hladiny. Predpokladal jsem ze na konci korenovky mate cerpadlo ktere to vraci "nahoru do jezirka - cimz tam zvysuje... celý příspěvek >
Kořenový filtr na 15m3, 23.10.2010
Zni to dobre, skoda u mne by to neslo, i kdyz jezirko mam taky nad budouci korenovkou, pac odmitam dopoustet vodu z vodovodu a tak v lete klesa hladina i o 25cm, nez prijde dest a vodu zase doplni (svody ze strech).
Šterbinový filtr, 27.9.2010
Nevim jak jste to presne myslel jestli budte mit opravdu sterbinove sito nebo spadovy filtr se sitem z mikrotahokovu? Ja mam spadovy filtr a zatim tam mam hlinikove "pletivo" oka tak 1x1mm, a idealni frekvence cisteni by byla tak 1x denne... celý příspěvek >
Šterbinový filtr, 24.9.2010
v tomhle pripade asi jak rikate - vortex, sterbinovy, filtr. Ja to mam zapojene stejne jen gravitacne. Ve vasem pripade je potreba myslet na to (pokud nemate komercni reseni) na bezpecnostni prepady jak u sterbinoveho filtru tak u toho normalniho... celý příspěvek >
Zelena voda v jezírku, 15.9.2010
Netusim co to je ale asi toho bordelu je vicero druhu - prekny prispevek z 21. stoleti: TEST: JAK POZNAT sinice? Pokud je voda na první pohled čistá, není třeba se o zdraví strachovat. Zelená vrstva je už na první pohled odpuzující a svědčí o... celý příspěvek >
Roncet révy, 17.7.2010 Obsahuje fotku
Vloudim se sem se svym prispevkem - kdyz jsem videl fotku nahore tak jsem si rikal to je jako to moje, mam ale 15 sazenic a jedna, ktera je uz druhym rokem a roste celkem pekne ma dole nekolik listu ktere vypadaji takto viz. priloha. (omlouvam se... celý příspěvek >
Žáby v zahradním rybníčku, 17.6.2010
Reseni je pomerne jednoduche, taky sme se s nimi natrapili - odchytnete je a v kybliku je odvezte nekam do rybnika. Jak padne tma vemte silnou svitilnu z dalky zamerte na chodici rehtacku :-) a pomalu se priblizujte se svetlem namirenym na ni. Je tak... celý příspěvek >
Filtrace pro jezírko?, 2.6.2010
Par rybek bych tam dal kvuli komarum at nemusite pouzivat nejake prostredky - muzete tam dat po jedne od nekolika druhu - napr. Slunecnici petrou  - vleikost 4-6cm, slunka obecna 3-4 cm atd. nebudou se vam tak mnozit a svoji praci zastanou.
Travní porost na dně jezírka, 31.5.2010
To je hrozna blbost - normalni trava shnije vcukuletu a bahynko a zahnivajici drny vytvori po kazde navsteve koupajiciho se psika zakal hodny rozvodneneho dunaje :-D Na travu zapomente, ta uzasne poroste na brehu nad hladinou - tam tedy kdyz uz... celý příspěvek >
Travní porost na dně jezírka, 30.5.2010
Proti drapum bych ja osobne udelal mirny spad brehu, dal kvalitni kaucukovou folii a na ni silnou geotextili - vrstvu sterku a hotovo.   K te rostlince - mate s tim zkusenosti? Preziva to zimy v CR? ve sterku to asi rust nebude ze? Mohlo by to... celý příspěvek >
Jeseni, 8.5.2010
No co to znamena u dna - jestli jezdi nekde v polovine tak je to asi normal - ja sem si do sveho jezirka 100 000l koupil 7 jesenu a prijde mne ze je jim to tak akorat - jsou hodne aktivni - je to hejnovita ryba - povetsinou se drzi u hladiny ale jsou... celý příspěvek >
Folie EPDM, 21.4.2010
No ja neporadim ale pridam svuj nazor - epdm ma rozhodne lepsi vlastnsti (pro mne je rozhodujici dlouhodoba trvanlivost dila). Navic pokud by vam nezalezelo na penezich tak ani u EPDM neni problem udelat vse bez zahybu, skladu :-D
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 11.4.2010
Gulu urcite, i kdyz ji nebudete pouzivat pro denni filtraci tak minimalne vam usnadni odsavani kalu ze dna.
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 10.4.2010
Presne tak sam to vidim u sebe u takovedleho jezirka je vykopani jen zacatek, te prace ktera bude potom bude nekolikanasobne vic :-)) takze jestli je to jen trosku mozne tak bagr, nemusi to byt jen velky bagr ale bagrovat dokaze i bobek, ktery... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika