Příspěvky uživatele - 49.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Reálný výkon/spotřeba čerpadla, 28.5.2014
Už jsem si vyléval srdce v diskuuzi vedle, ale nechci jim rozrušovat diskuzi tak zakládám nové téma. Mám teď velmi "špatnou" zkušenost s čerpadlem Aquaking - ECO-FTP 16.000 které při čerpání do necelého 1m (při zapojení do kg 110mm) dává... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 27.5.2014
Škoda, že jsem si Váš příspěvek nepřečetl dříve. Pořídil jsem teď čerpadlo Aquaking - ECO-FTP 16.000 - které má při 180w v 1m dávat cca 12 500l a skutečnost bude někde okolo těch 8 000. Zajímavé je, že tímto čerpadlem jsem chtěl nahradit dvě... celý příspěvek >
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 13.4.2014
Posunul jsem presscontrol o 5m a vypadá ze bude fungovat (neměl jsem potřebné šroubení tak to pořádně otestuji až zítra). Jinak není mně jasné, jak je to s tím tlakem, pokud neodebírám vodu tak platí zákon o stejném tlaku všude v systému - tzn.... celý příspěvek >
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 12.4.2014
Díky za radu. Zkusim.
Dakr panter - drtič, 23.3.2014
Chci se zeptat jestli nemá někdo nějaké zkušenosti po delší době používání. Asi jiná možnost jak drtit bez zdroje el. v této cenové relaci není. Díky T.
Šoupě 110 mm, 15.3.2014
Asi moc ne, jde koupit 2 šoupata menšího průměru - ale zase jsou potřeba redukce, tvarovky tak to zas o tolik levněji nevyjde. Pak jsem narazil na toto: KGZK zpětná klapka jednoklapková s aretací DN110, ale nevím jak to přesně funguje (jak to... celý příspěvek >
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 2.3.2014
Díky moc za vysvětlení!
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 2.3.2014
Ještě jsem se chtěl zeptat na názor na toto čerpadlo: DAB Divertron 1200M / v zeleném provedení je označené E-DEEP, ale nevím v čem je rozdíl/ Pak jsem se chtěl zeptat na význam tlakové nádoby u systému určeném pouze pro zavlažování.... celý příspěvek >
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 3.12.2013
Díky za info, aspoň můžu volit z ověřených značek. Klidně bych to zadal nějakému profíkovi, ale problém obecně tady je kde ho najít - s těmi co sem za stavbu domu příšel do styku tak min polovina fachmanu byla spíš k vzteku než užitku. V oblasti... celý příspěvek >
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 1.12.2013
(doplnění příspěvku výše) Celkem se mne libi čerpadlo NAUTI VN 5/6, 230 V - je vícestupňové s rozsahem výkonu 0-7,5m3 tzn. doufám že tomu rozumím správně, že nebude problém s tím zalívat i při jednom otevřeném kohoutku tak i pří dvou... celý příspěvek >
Dopouštění jezírka z okapu, 26.11.2013
Myslím si že je tady několik aspektů: 1. velikost jezirka -  když vezmeme takový deštivější den s 25mm srážek a plochu střechy sváděné do jezírka 50m2 (můj případ) - dostaneme 1250l za den - to u mně dělá 1% objemu jezírka ale u jezírka 12... celý příspěvek >
Jak zabíjíte slimáky?, 11.10.2013
Video pro ty trosku odvaznejsi
Vzduchování v jezírku, 28.2.2013
No je otázkou co tím sledujete :-) Díky rozsáhlému vedení hadic po celém jezírku a řadě malých kamínků musí narůstat tlakové ztráty. Osobně si myslím, že efektivnější cesta jak provzdušnit vodu je použít vzduchovací válec, já ho vedle... celý příspěvek >
Sterbinovy filtr, 31.1.2013
Hm tak to nevim, ale myslim ze sem tam volal a posilaji i postou.
Sterbinovy filtr, 31.1.2013
v cr muzete koupit v tahokov praha - maji tam vzornik na zaklade ktereho lze dobre vybrat - doporucuji 0,3mm
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika