Příspěvky uživatele - 208.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
"Rajčata i brambory potřebují postřik, jen když plíseň skutečně hrozí..." Rajcata mozna, ale pro brambory to urcite neplati. 
Klanopraška, 27.5.2022
Je samosprašná, ale kvůli lepšímu opylení jsou doporučovány dvě rostliny. Unás v osadě ji kdysi několik zahrádkářů zkoušelo, ale teď ji už nepěstuje nikdo.    Lída
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
celý den a i včera.
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
Tak to vaši rodinu lituji, jestli musejí jíst to, co se zeleninou provádíte... V životě jsem nestříkal cibuli - co to je "plíseň cibule"? Rajčata i brambory potřebují postřik, jen když plíseň skutečně hrozí, což nyní rozhodně není. Proti... celý příspěvek >
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
To je moje řeč! My naše brambory jíme až do nových brambor. Krmíme prase, nosnice, překrmujeme kuřata na maso. To by se nám těch pesticidů v játrech pořádně nahromadilo z vepřévého, kuřecího, vajec...
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
Potřeba bude postřik proti mandelince, už je nakladeno. Když už tam s tím postřikovačem budu lítat přidám určitě listovou výživu, mohl by se dát i výluh z přesličky. U plísně se píše, že bud podle signalizace a nebo při uzavírání řádků. Mám koupený... celý příspěvek >
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
Evidentně jste si někde našel jakousi instrukce pro velkopěstitele, který nemá čas a kapacitu operativně zasáhnout v případě okamžitého tlaku plísně v případě nepříznivému počasí. Proč nám to předkládáte jako "fakt"? Běžný zahrádkář utápění... celý příspěvek >
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
Myslet a pozorně číst. "... a fungicidní clona se musí udržovat bez přerušení po celou dobu vegetace."
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
Buď nechápete princip postřiku, nebo tomu nerozumíte vůbec. Když to postříkáte teď "dopředu", jak dlouho myslíte, že ta ochrana vydrží? Jistěže u plísně je třeba stříkat preventivně, ale taky se u toho musí trochu myslet.
Proč fuchsie nekvete?, 27.5.2022
Dobrý den, váš komentář je tak inspirující a hezký, že i já zkusím vydržet s fuchsií z loňska, která ještě nekvete. M
Klanopraška, 27.5.2022
Mám dotaz. Klanopraška je prý cizosprašná a tak je lepší vysadit minimálně dvě rostliny. Neviděla jsem ale prodávat žádné kultivary podobně jako u zimolezu nebo kiwi. Znamená to, že mám vysadit dvě ty samé rostliny? A když bych ji nařízkovala nebo... celý příspěvek >
Švestky 2022, 27.5.2022
Máte prosím niekto fotku vajicok obalovaca slivkoveho..nikde sa nemôžem dopátrať k tomu ako vlastne vyzerajú..ďakujem
Zničený trávník, ježatka kuří noha?, 27.5.2022
Ježatka to není ani náhodou. Máte dva problémy - tupou sekačku a ten druhý je ten, že jste sekali pozdě a tráva začala hnát do květu. Ta žlutá stébla se odstranit asi nedají. Jedině seseknout hodně nakrátko a pak se opticky ty malé kousky ztratí ve... celý příspěvek >
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
První postřik před zapojením porostu brambor, coz u mne v poloze cca 600 m.n.. býva tak koncem června, v nižší poloze dříve. "Aplikace fungicidů proti plísni bramboru je rozhodujícím článkem ochrany. Musí však být zahájena včas a fungicidní clona... celý příspěvek >
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
Šílenost. Plíseň (v naší lokalitě) hrozí nejdřív cca za 2 měsíce. Ať žijí zbytečné pesticidy...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika