Příspěvky uživatele - 208.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
První preventivní postřik proti PB, 27.5.2022
Raději se hodlám připravit, kdy zahajujete první postřik? Říkám si, že to raději stříknu dopředu, než abych později brečel. Díky
Broskve 2022, 27.5.2022
I když od věci, souhlasím s panem W. Fotka celého stromu sice může říct něco o způsobu pěstování ale detail tam vidět není. Když bysme se v tom chtěli šťourat, tak fotky jsou nejspíš pořízené letos, systém z nich odmazává exif informace, takže se to... celý příspěvek >
Zničený trávník, ježatka kuří noha?, 26.5.2022
Nejsem žádný trávnikář, ale nepřipadá mi, že by tam rostlo něco, co nemá. Jen podle fotky by to asi chtělo nabrousit nůž v sekačce, ta tráva má roztřepené konce. Pokud máte vertikutátor, tak bych trávník projela, aby ta suchá stébla zmizla, nebo... celý příspěvek >
Broskve 2022, 26.5.2022 Obsahuje fotku
letošní úroda bude skvělá. Na mé minizahrádce všechny víceleté stromky budou mít, to jsou 4 Redhaveny, 1 Earliglo, 1Cresthaven, 2 FMIII a 4 Springcresty. Po 3 letech se konečně dočkám i meruněk. 
Rajčata 2022 I, 26.5.2022
Stupické mě v žádném směru netáhne. Před 50 lety ho několikrát vysadil táta a posléze ho přestal pěstovat, hlavně pro jeho nižší výnosnost. Já jsem ho před několika lety zkusil znovu a neoslnila mě ani jeho chuť. Proto jsem ho "zavrhl". Ale jak už... celý příspěvek >
Napadený turkestánský brest, 26.5.2022 Obsahuje fotku
Zjistil jsem taky neco podobneho na listech u meho ziveho plotu. Viz fotky
Meruňky 2022, 26.5.2022 Obsahuje fotku
Značně prořídlý Pinkcot by letos mohl dozrát v druhé půlce června. Sám sobě se ale divím, že jsem ho ještě nevykopal. Marek.
"Nemocná" aloe, 26.5.2022
Moc děkuji.  Postiženo je více listů, takže řezat nebudu a snížím zálivku.  D
Meruňky 2022, 26.5.2022
Takový Goldrich se úspěšně probírá sám. Několik desítek plodů už spadlo. Kdyby dvě řetiny spadly a třetina zůstala, nic by se nestalo. To asi neklapne. Zajímalo by mě, jak to bude letos s dozráváním. Vegetace byla díky chladnému dubnu údajně o 14 dnů... celý příspěvek >
Švestky 2022, 26.5.2022
uvidím budúci rok, čo urobí ale Herman je moja obľúbená, lebo v "himalájach" dozrieva prvá okolo 15.8., bola kupovaná na poľskom podpníku alycza a zo vsetkych sliviek ktore mam, tak najlepsie rastla, krasne prirastky. nastastie zase ine slivky... celý příspěvek >
Broskve 2022, 26.5.2022 Obsahuje fotku
A co vaše broskve? Krásný, zdravý, zelený porost s nějakými těmi plody? Radost pohledět?
Švestky 2022, 26.5.2022 Obsahuje fotku
slivka Herman tento rok nezakvitla. mlady stromcek, 3x tento rok mal kvitnut a nic. ostatne slivky zakvitli bohato. stalo sa to niekomu pri tejto odrode, alebo aky moze byt problem? To nevíme. Jak jsem už psal, rekordmanem v nekvetení byla... celý příspěvek >
Hecht 7100, 26.5.2022
Jaký je konstrukční rozdíl mezi Hechtem 7100 a 7970? Zdá se mi, že 7970 má silnější tělo skříně šnekového ústrojí pohonu kol a je o 6kg těžší, má slabší výkon motoru a nemá náhonové hřídele z převodovky? Průměry šestihranných unašečů kol jsou stejné?... celý příspěvek >
Zničený trávník, ježatka kuří noha?, 26.5.2022 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zahrádkáře a trávníkáře. Měli jsme krásný trávník a během měsíce se z něho stalo tohle. V trávníku jsou žluté, suché stvoly, přijde mi, že se to pomalu rozšiřuje po celém trávníku. Hledala jsem co by to mohlo být, je možné že to je... celý příspěvek >
Housenky ve skleníku - hrách, 26.5.2022
S druhem neporadím, nicméně přidám informaci k potenciální identifikaci - loni mi přesně tyhle mrchy za 2 dny prakticky sežraly vzrostou rostlinu Wasabi na balkoně. Byly na tý kytce 3 - já nechápala, jak to dokázaly...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika