Příspěvky uživatele - 208.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Housenky ve skleníku - hrách, 26.5.2022 Obsahuje fotku
...
Housenky ve skleníku - hrách, 26.5.2022 Obsahuje fotku
druhé foto
Housenky ve skleníku - hrách, 26.5.2022
první foto
Housenky ve skleníku - hrách, 26.5.2022
Dobrý den, můžete mi pomoci s identifikací housenek, které se objevily ve skleníku? Začaly konzumovat jako první ze všeho hrášek. Ten už je sklizený, zlikvidovaný, tak housenky emigrovaly na petržel. Zajímavé (pro mě) je, že nechávají stranou... celý příspěvek >
Moniliový úžeh, 26.5.2022
ja som tiez amater, ale vidim tam moniliovu spalu (uzeh). teraz neviem ci sa da nieco robit okrem mechanickeho odstranenia napadnutych casti. vidim, ze pouzivate bio postreky, s tym nemam skusenost. na ceresnu uz roky aplikujem pred kvitnutim signum,... celý příspěvek >
"Nemocná" aloe, 26.5.2022
Příčin může být vícero najednou, jestli jsou napadeny jen některé listy, tak nejlíp ty napadené odříznout. Jestli jich je napadeno víc jak polovina, tak bych to asi nedělal. Každopádně to chce přestat na nějaký čas zalívat a čím nižší vzdušná... celý příspěvek >
Parazit na dubu, 26.5.2022
Tome, mrkněte se na červce, štítenky, puklice... SPCH
Zasychání a opadávání plůdků třešně, 26.5.2022
Taky některé moje třešně-plody asi třetinové cílové velikosti zastavují růst, měknou a potahují se moniliovým, nebo botrytickým kožíškem-prioritně mechanicky poškozené, okousnuté. Lze teď použít signum? SPCH
Probírka plodů u mladých slivoní, 26.5.2022
 Řeším starší stromky 10 a více let. Dle literatury je cyklus od vylíhnutí přibižně 28 dní a každá larva pilatky zničí asi 4 plody. Proto jsem uvažoval jí nechat nějaký ten čas aby probírku třeba 50- 70% udělala za mě. Nevím zda je to dle... celý příspěvek >
Probírka plodů u mladých slivoní, 25.5.2022
Jestli pilatka přelézá - snad ne?, později obaleč ano. Opožděný postřik na pilatku o týden jsem jednou dal taky a bylo pozdě. Vše záleží na síle napadení pilatkama v lokalitě a odrůdy, někde způsobí probírku, jinde skoro totálku. U mě švestky... celý příspěvek >
Moniliový úžeh, 25.5.2022 Obsahuje fotku
a jeste jedno
Moniliový úžeh, 25.5.2022 Obsahuje fotku
dalsi foto
Moniliový úžeh, 25.5.2022 Obsahuje fotku
zdravím všechny, mohu se zeptat, jsem amatér a moc rád se přiučím... mám 2 ryngle od vysazení asi 8 let nekvetly skoro loni nekolik kvetu a byly i plody, letos obe poprvé obsypané kvety a plno plůdků, radoval jsem se jenže se stalo nyní toto - viz... celý příspěvek >
Zasychání a opadávání plůdků třešně, 25.5.2022
U mě proběhlo počasí a opylení třešní letos standardně, včelama to hučelo, kolem jsou různé starší odrůdy třešní, nikdy v minulosti se tohle nestávalo. Ke všemu se to děje u více peckovin, včetně samosprašných. Něco byde neopýleno to je pravda, ale... celý příspěvek >
Probírka plodů u mladých slivoní, 25.5.2022
Hezký den, již několikátou sezónu přemýšlím jak omezit přeplozování některých(většiny) odrůd slivoní a ušetřit tím ruční probírku plodů. Slivoně ošetřuji pouze proti pilatce při dokvétání. Zkoušel někdo u odrůd či jednotlivých stromů, které Vám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika