Příspěvky uživatele - 208.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasychání a opadávání plůdků třešně, 25.5.2022
Zejména klíčivost pylu může být rozhodující pro budoucí kvalitní růst plodu. Špatně klíčivý pyl udělá tyhle nedochůdčata, která potom usychají a opadnou. Příčiny mohou být průběh počasí, kombinace sterilních odrůd ATP.
Zasychání a opadávání plůdků třešně, 25.5.2022
Je to opylení nekompatibilní odrůdou třešně nebo prostě nekvalitni a nedostatečné pylení. To se občas u cizosprašných odrůd stává.
Plody čačanské švestky předčasně opadávají, 25.5.2022
Hlásím se po roce. Někde jsem přečetl, že švestka je strom náročný na hnojení. A přečetl jsem, že opadávání plodů může být způsobeno nedostatkem dusíku. Takže jsem dodal ke stromu několik lopat dusíkatého kompostu z trávy a vypadá to, že se to... celý příspěvek >
Zasychání a opadávání plůdků třešně, 25.5.2022
takže teď předpokládám se s tím už nic dělat nedá. To jsem to měl postříkat proti této moliniové spále preventivně?
Zasychání a opadávání plůdků třešně, 25.5.2022
Listy :) překlep. sucho bych vyloučil, teď pořád pršelo. a taky jsem kropil.
Parazit na dubu, 25.5.2022 Obsahuje fotku
Dobrý večer máte někdo povědomí co to může být.? Zkoušel jsem Google ale neúspěšně. Jsou tam přítomní mravenci... Děkuji
Nafialovělé rostliny rajčat, 25.5.2022 Obsahuje fotku
Posledních pár dní se mi na rostlinách ve skleníku objevuje na nejmladšich částech nafialovělé zbarvení. Něco takového znám pouze u mladších sazenic a chladném prostředí - dochází k blokování příjmu fosforu. Je možné, že se stejná věc najednou... celý příspěvek >
"Nemocná" aloe, 25.5.2022 Obsahuje fotku
Hezký den všem,  jak je vidět na fotce, má moje aloe nějaký problém a vůbec netuším jaký. Dokáže někdo poradit, co dělat, nebo naopak nedělat, aby se zmátořila? Předem moc děkuji.  D.
Tophit, 25.5.2022
Prosím, kdy můžu čekat první plody na Tophitu??
Rouby jabloně, 25.5.2022
Neuvádíte zda jste rouboval kopulací nebo za kůru.Za kůru se mě to stalo.Pupen vyrašil udělal lístek a zhasnul.Zjistil jsem, že v řezných ranách je nateklý štěpařský vosk, který tam vlivem teploty a slunečního svitu postupně zatékal.Bylo to ve více... celý příspěvek >
Rouby jabloně, 25.5.2022
Děkuji za radu, hned jdu uvolnit a uvidím...
Rouby jabloně, 25.5.2022
V takovém případě-když pozorujeme stagnaci, počátek vadnutí někdy pomůže uvolnění úvazku-třeba by to i teď-ve Vašem případě pomohlo a roub by se ještě opět zazelenal. SPCH
Nekonečná likvidace škumpy, 25.5.2022
Dobrý den! Je jen jediný způsob, jak se škumpy zbavit. Roudop nepomůže! GARLEN 4EC (Škumpu uříznout u země a řez několikrát za sezonu natřít, event. navrtat a do děr vlít přípravek) a samozřejmě sekat znovu a znovu vyrůstající výhony. Ale... celý příspěvek >
Rouby jabloně, 25.5.2022
Zdravím, rouboval jsem letos jabloně a u jednoho roubu roub normálně narašil, už měl i menší listy a najednou postupně uschly... po poměrně dlouhé době, podnož normálně raší a je olistěná. Stává se vám to také? Měl jsem za to, že roub se buď ujme... celý příspěvek >
Desatoro o ovocí, kvase, destilácií a pálenici, 25.5.2022
Bohužel takový vhodný prostor který by se dal uzamknout nemám.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika