Příspěvky uživatele - 208.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Desatoro o ovocí, kvase, destilácií a pálenici, 25.5.2022
Nedal by se sud dát do komory a tu zamknout?
Desatoro o ovocí, kvase, destilácií a pálenici, 25.5.2022
Uzamykatelná víka na sudy s kvasem. Pokud se zadaří chci si letos naložit ryngle a potřebuju zabezpečit sud proti neoprávněné manipulaci, ale tak aby nedošlo k úplnému uzavření a mohl unikat CO2. Potřebuju zabezpečit hlavně pro případ, že nebudu... celý příspěvek >
Trhat květy?, 25.5.2022
Na té na podzim sázené dát plody pryč, po výsadbě potřebuje růst. Na Melodii po propadu plůdků v červnu - to některé spadnou samy - případně ještě protrhat ty zbylé na přiměřenou vzdálenost. Jinak by byla jablka maličká a příští rok by stromek díky... celý příspěvek >
Trhat květy?, 25.5.2022
Loni na podzim jsem nasadil jabloň Mio a letos měla 12 květů a už tam je 12 malinkých jablíček. Mám ty malé plody ostříhat a nechat tam nějaký, aby se ten stromek nevysílil? Nebo jak to udělat. A ještě máme asi 6-7 roků starou jabloň Melodie a je... celý příspěvek >
Rouby jabloně, 25.5.2022 Obsahuje fotku
V návaznosti na příspěvek z 26.3.2022 je stav roubů následující.Všechny rouby co jsem letos rouboval se ujmuly mimo posledního roubu na Buzrlově stomku.Je na jižní straně stromu a zatím zelené špičky na roubu nevyrazily. V příloze ujmutí roubu na... celý příspěvek >
Zasychání a opadávání plůdků třešně, 24.5.2022
Typuji lehká moniliova spála. Klasický případ je spálení květů, ale teď to zřejmě přechází do maskované měkčího typu, je to na všem, třešně, některé broskve, meruňky, už i višně asi nejvíc - taky listy nic nevadne ale všechny plůdky buď přímo zvadly... celý příspěvek >
Chloroza, 24.5.2022
Chybí zelezo
Zasychání a opadávání plůdků třešně, 24.5.2022
Franto pokud jsou tam plůdky, tak špatné opylení bych vyloučil a hniloba vypadá jinak. Mohlo by to být i suchem. A jaké lisy?
Rajčata 2022 I, 24.5.2022
Míro, taky jsem spokojen s letošní chutí "domácek" a ty, které už delší dobu uzrávaly na balkóně jsou ještě o fous lepší. Dneska jsem slupnul sice mrňavé, ale krásně dozrálé Stupické. Téměř jako letní, ale to dělá to počasí a fakt, že na rozdíl od... celý příspěvek >
Zasychání a opadávání plůdků třešně, 24.5.2022 Obsahuje fotku
Nevíte někdo proč plůdky opadávají? Špatné opylení? Lokální mráz? Něco půdě chybí? Moniliová spála? Hniloba? Lisy jsou perfektní.  
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2022, 24.5.2022
V HK jsem dnes zatím naměřil 5 mm srážek. V týdnu od 9. do 15. 5. jsem ulovil asi 30 samců CP. Pak nic, dnes asi 6 CP. Tento týden (23. - 29.5.)  by se v HK teoreticky mohlo proti CP (obaleči jablečnému) stříkat. Ale ochladilo se, AMET je v prognóze... celý příspěvek >
Jaké Kiwi vybrat?, 24.5.2022
My máme Ananasnaya, letos poprvé kvete, tak případně poreferuji na podzim, paní od které jí mám si ji ale moc chválí
Usychání květů hrušně, 24.5.2022
bakteriální spála růžovitých. Právě naprosto zásadní největší vstupní branou infekce do stromu jsou květy. Na nich se také zpravidla příznaky projeví jako první. Jeden den hrušeň nádherně kvete, pak přijde změna počasí a déšť, vysoká vzdušná vlhkost... celý příspěvek >
Ulomená větev s ovocem, 13.6.2009
Při silném větru se nám ulomila v místě rozdvojení větev o průměru asi 15až 20cm. Větev se opřela o zem a drží na stromě jen minimálně.Na ulomené větvi je velké množství nedozralého ovoce. Nevím jestli větev odřezat nebo jestli čekat zda ovoce na... celý příspěvek >
Lilie, 11.5.2009
Dobrý den, nevím si rady s okvetlou lilií. Mám ji doma v květináči. Co dál? poraďte prosím. Děkuji
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika