Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti



host - 29.6 (?)
21.4.2012 14:45

Můžete být klidný, lidi stáli frontu jenom na Fiskars a nic jiného nechtěli

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 245.29 (?), 15.4.2012 8:06

Aspoň můžou zase nafotit fronty před prodejnou, ale asi tam nenapíšou, že to je na vracení peněz za FISKARS.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.5 (?), 15.4.2012 19:09

Opravdu všichni kdo si koupily rýče nůžky a sekery je potřebují nebo jen je museli mít doma když je to tak levné, sám jsem vyděl jednu paní že pro jednu rodinu dva kusy seker nestačí protože prý potřebují šest kusů když tam stojí ve frontě, paní znám a vím že bydlí v paneláku a ze zahradou nic společného nemá, věřím že takových se našlo určitě v republice hodně

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6502) - 9.2 (?), 15.4.2012 19:46

To je přece jedno, jestli si sekeru koupí někdo, kdo ji nepotřebuje. Je to jen jeho věc. Základní snahou všech hyper je prodat zákazníkovi to, co si ani koupit nechtěl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.2 (?), 15.4.2012 22:02

Do prodejny jsem volala cca ve čtvrtek, řekli mi že budu informována mailem. Bohužel mi žádný mail nedošel prozatím, tak nevím jak si to vyložit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 245.29 (?), 16.4.2012 7:32

Tak já jsem byl včera v prodejně a nedostal jsem nic a ni, že prý nemůžou vymazat moje údaje.Všechno prý jenom na centrále.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 70.197 (?), 19.4.2012 13:44

Tahle ta akce od Mountfieldu byla jen blamáží, která kryje uplě jiné pozadí, v podsatě uděláme akci, samozřejmě omezené množství, nalákáme zakazníky, vytáhneme z nich emailové adresy, takže máme kontakty pro další oslovení na různé akce, no a na konec uděláme z firmy Fiskars sobecké lumpy, kteří nechtějí obyčejným lidem dopřat nějakou tu slevu, no a Mountfield znovu svým gestem vrácení částky zboží navýšené o33 procent znovu získá část zákazníků na zpět.Nevím jestli je to jen zoufalý pokus již hodně pošramoceného jména teto firmy.To posudte sami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 29.6 (?), 21.4.2012 14:52

každý zákazník si nakoupil za cca 500 Kč, zákazníků dle fotek a zvlastní zkušenosti bylo minimálně 100, ale myslím si že jich bylo za celý týden akce minimálně 1000. 500Kč x 1000 zákazníků na 1 prodejnu = 500 000 Kč na jednu prodejnu x 70 prodejen = 35 000 000 Kč vrácení zboží s kompenzací 33% = 11 550 000 Kč za vyplacení kompenzace a i kdyby to byla polovina 5 775 000 tedy cca 6 mega 6-11 mega za získání emailové adres. to si myslím že na černém trhu emaily získáte mnohem levněji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 129.81 (?), 20.4.2012 15:51

Zdravím, účelem této hry je dostat do prodejny lidi, kteří v domění, že si koupí za lacino zboží ho nedostanou, mimochodem je zcela jistě uvedeno na letáku kolik věcí můžete koupit, ale hlavně kolik jich je dostupných, ale takovým písmem, jako například když se jedná o placenou reklaamu, že ani lupa nestačí. No a když už tam jste, tak přeci koupíte i něco jiného, potřebného. Tak to je všude, nemyslíte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.6 (?), 21.4.2012 14:45

Můžete být klidný, lidi stáli frontu jenom na Fiskars a nic jiného nechtěli

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jarda Slatinany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 209.88 (?), 21.4.2012 22:01

Mě nabídli mailem prý extra výhodnou nabídku sekyrek. I po jejich úžasných slevách z udané původní ceny, která je mimochodem u nich dost běžná, jsem na netu vygooglil i o dost nižší ceny u více obchodů. Takže dost pochybuju, že někdy měli něco výhodně. Ty slevy nejsou zadarmo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika