Příspěvky uživatele - PP.

Rouby jabloně, 28.3.2024
Už z tý jalovice nadělejte stejky, ta už se nadělala škod!
Broskyne 2024, 27.3.2024
Počkejte až odkvete a uvidíte násadu plůdků. pak můžete proředit tak aby plodů nebylo moc. Broskvoň rodí na letorostech, co loni vyrostlo letos zaplodí a už dál ne. N a YT jsou videa, třeba pan Urbánek, Hričovský a spousta dalších.
Počasí 2024, 25.3.2024
Píše Čapek v zahradníkově roce, že počasí není nikdy v pořádku. Není li příliš teplo, je nevyhnutelně příliš zima. Tady teď mrzne jen praští, neb měsíc svítí jako prase.
Špatně založená ovocná stěna?, 25.3.2024
A vo tom to je. Nikdo neví, jak to tam na místě vypadá a jak se mají rádi. Nemá cenu pořád omÝlat coby kdyby jakby.  Podle mých letitých zkušeností sázet COKOLIV blíže než metr od sousedova plotu je cesta do pekel.
Špatně založená ovocná stěna?, 24.3.2024
Vy zřejmě znáte tamnější podmínky když víte, že soused nebude mít problém. Já například mám problém, že sousedova velmi zanedbaná jabloň 1,5 m od plotu se v letošní zimě sněhem rozlomila a jedna poměrně silná větev poničila plot (můj). Nevím proč... celý příspěvek >
Špatně založená ovocná stěna?, 24.3.2024
To je přece šílenství, sázet něco - cokoliv 45 cm od plotu. Napadlo vás, že někdy budete muset kolem toho plotu projít? Jendím slovem lituju vašeho souseda.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 21.3.2024
Nevím, mám to na chalupě a z hlavy si to nepamatuju. Když si vzpomenu, podívám se.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 21.3.2024
Sůl tam potřeba je a ne že ne. Způsobuje čistší kvašení, bez změn v chuti a delši trvanlivost, což jsem už psal. Ony některé internetové návody píšou neználci, nebo si dělají z lidí srandu, nebo něco opíšou a blbě. Lepší než tady planě filosofovat je... celý příspěvek >
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 21.3.2024
Bez soli žádný produkt nevznikne, tedy není třeba zkoumat trvanlivost. Bez soli to normálně shnije. U zelí je správný poměr soli důležitý i z hlediska stability hotového výrobku.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 20.3.2024
Co je překvašené kysané zelí?
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 19.3.2024
U mně ve skleníku při zemi těsně u skla -5,7.
Red Delicious, 18.3.2024
Neporadím jak přesně, ale musíte to udržet. Potíž je že všechny návody pro pěstování vřeten jsou psané pro dobré polohy a plodící stromy. Jenže když to dva roky po sobě zmrzne, pěstujete jen dřevo a to prostě musí pryč, protože je neužitečné. Prostě... celý příspěvek >
Jakou 3metrovou rostlinu do většího květináče?, 17.3.2024
A je to tady zase. Rostlinu co naroste do 3,231 m do zítřejšího odpoledne a zůstane taková navždy. Pochopte konečně, že co je zakrslé roste pomalu a nedá se to natahovat. To co roste rychle, vyroste vysoko a nedá se to zastavit, leda pilou.
Lišejník na švestce, 14.3.2024
Když už tu mlátíme tu prázdnou slámu, já jsem jakýsi staromilec. Chci  - toužím po jabku, co chutná jako Matčino, nebo Starkrimson, hrušku Muškatelku, angrešt Fík. A ty náhražky mi zkrátka nejedou.
Lišejník na švestce, 14.3.2024
Souhlasím, pane W. Akorát k té sulce, angrešty před rozpukem, že?  A s tím angreštem máte taky pravdu, ale kdo ochutnal Industrii, nebo Fíka, nemůže zapomenout.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika