Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                  
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?) 
31.3.2012 7:46

Předevčírem jsem volal na prodejnu kde mám předplaceno zboží. Domluva je asi taková, 14 -21 dnů budu akceptovat k dodání zboží, pokud nebude na prodejně řešení bude asi ve vrácení peněz. V akci z 29.3. už prodávali jen výrobky které byly skladem, neměli to co jsem chtěl a náhradní řešení bylo i za 1/3 ceny pro mne cenově nezajímavé (jednalo se o zasouvací pilku). 

Každopádně si MTF nadělal touto akcí pěkně do kalhot. Patřím ale k těm zákazníkům kteří tento obchod téměř nevyužívají (doposud 1x), takže je mi to vlastně šumafuk.

Ovšem přístup zaměstnanců na této prodejně (Mikulov) ke mě jako k zákazníkovi,  považuji za velmi seriozní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 194.19 (?), 31.3.2012 9:53

Když už vás na prodejně máme a to co chcete už nemáme, tak počítáme s tím, že si přece něco koupíte. To je naše filozofie a ochodní strategie. A nejen MFT. Jen se pěkně zbytečně proběhněte a projeďte, my víme jak na vás.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 29.6 (?), 2.4.2012 13:23

Vy jste nikdo nepochopil, proč tato akce je. Tato Akce byla namířena proti řetězcům. A to roto, že si Fiskars máte koupit u nich. Protože třeba toto najdete na stránkách Hornbachu.

Najdete-li v jakémkoli místním maloobchodě identické zboží(stejný EAN kód) výhodněji, nabídneme vám stejnou cenu a k tomu nabídneme Vám stejnou cenu navíc sníženou ještě o 10 %. Vztahuje se také na slevy a akční ceny naší konkurence. Neplatí pro prodej přes internet, platí pro množství běžné pro domácnost.

Mountfield přímo na webu píše, Zboží je dostupné jen na prodejnách. Tedy Jedná se o maloobhodní prodej, na kamenné prodejně. Z tohoto důvodu Vám tento řetězec musí dát to samé zboží ještě s 10% slevou. Takže Ovečky udělat frontu také v řetězcích koupíte tam Fiskars Levněji než u Mountfieldu :-)

V té větě je jasně napsáno že se to týká i akčních cen, což u mountfieldu je akční cena.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Michal. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (711) - 8.42 (?), 2.4.2012 13:40

To je zajímavá úvaha, ale problém je, že u Mountfieldu identické zboží nenajdeme, leda tak prázdné stojany.

Nicméně koupil jsem si aspoň za slušnou cenu substrát a cererit, i když jejich ochota na mě dojem rozhodně neudělala. Dnes už jsou ceny vyšší, než včera.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 29.6 (?), 2.4.2012 13:53

já nakoupeno mám, a to že je zboží vyprodané v Hornbachu nemusí vůbec zajímat, jdu si pro sekeru u MTF 550 a u nich o 55 Kč levněji RUKU NA TO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Michal. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (711) - 8.42 (?), 2.4.2012 14:07

Jestli se vám to skutečně podaří, dejte vědět. Úvaha má ovšem jednu slabinu. Na stránkách Mountfieldu je také věta: Akce i akční ceny v rámci této akce platí jen do vyprodání skladových zásob. A že vyprodané jsou, je tam také.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 166.3 (?), 2.4.2012 14:26

HOBBY marketům je tohle úplně jedno... klidně na tom i prodělají, protože ta paní co za vámi bude stát ve frontě s muškáty jim tu "ztrátu" zase dorovná laugh

a že by MTF stál o to, že vás "donutí" dojít si do jiného hobby marketu? no to asi těžko... taky byste mohli totiž zjistit, že celý MTF je jeden velký průser a přestat tam chodit...

celá akce byla o tom, dostat na jaře do obchodů co nejvíce lidí!!! jarní období jsou pro hobby markety něco jako VÁNOCE, nedávno o tom psali v novinách... absolutně stěžejní kšefty!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 245.29 (?), 7.4.2012 19:30

Tak jsem se dneska byl zeptat na mnou předplacenej rýč Fiskars.Dostal jsem odpověď, že to tak rychle nebude.Tak jsem došel k názoru, že pokud předplatilo rýč dejme tomu 1000 lidí tak si od nás MFT půjčil bezůročně 300 000,-Kč a to nás může být i víc.Stálo by za to tam dojít po velikonocích a chtít všichni penízky nazpět.Protože nám asi úrok za půjčku nedaji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 7.4.2012 20:01

Pokud nebude zboží po neděli na prodejně tak budu trvat na odstoupení od smlouvy a okamžité vrácení peněz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 10.4.2012 13:38

Tak jsem příšel na prodejnu, zboží nebylo, nechal jsem si vrátit peníze a vymazat veškerá má data z databáte MTF. Vše proběhlo bez problémů, dle získané informace "přijde informace v druhé půlce tohoto týdne kdy zboží dorazí". Děkuji, nechci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika