Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

a jeste bych se chtel zeptat, co se muze na tom olejovym cerpadle rozbit?v temate o oleji psali, ze se muze zadrit, ale tim asi nemysleli zadreni jako takove, ale spis zaneseni, ktere se proplachnutim odstrani. max nejake zpuchrele tesneni?jinak opravdu pro proplachnuti olej cerpadla neni potreba rozdelavat spojku a ty dily okolo, pri oddelani rukojeti jsem ze spodu nalezl hadicku z nadrzky na olej, do ktere jsem strikackou natlacil benzin a vedeni se vycistilo. jinak tu spojku sem si radsi nechal sundat v servisu, ani za to nic nechteli, asi ze soucitu, ze se do toho zase nejakej nezkusenej moula hrabe. s tim pridrzenim ventilatoru jsem to taky zkousel, ale bal jsem se za to vic vzit, abych to nejak nepodelal. tak diky, jo a nevite jeste o nejakych takovych fórech a diskuzich na rady a tak?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika