TK, TZ, MT, Holder



host - 226.5 (?)
2.8.2009 20:00

Poradí mně někdo jak vyrobit nástavky kol na rozšíření TZ4-K14?Má někdo výkresovou dokumentaci resp. aspon nákres podle kterého se tyto nástavky dají vyrobit?Potřebuji to pro obrábění vinice v Kutné Hoře.Odměnou za zaslání je kvalitní kutnohorské víno

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  41,  42,  43   
   
Davmoravek69 - (1) - 5.6 (?), 4.6.2017 10:55

Ahojte všichni :)

potřeboval bych schéma zapojení baterie, stréru, alternátoru a tak dále na Holder A10.

Popřípadě bych byl vděčný za nějaké rady od někoho kdo se v tom vyzná více. Párktár se mi porařilo nastartovat díky spojení kontaktů na starétu pomocí šroubováku, ale někde bude chyba jelikož na klíček ot nefunguje a moc si nevím rady :(

Musím zatím startovat klikou což je neefektivní

Děkujiza odpověď

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 162.166 (?), 31.8.2021 17:39

Prosím o radu- vlastním t4k14. -otáčky volnoběhu-.Koupil jsem nedávno tento strojek, sice v žalostném stavu, ale je snažim se ho dostat do TOP stavu a více méně se to daří. Prosím tímto o radu, traktor chytá nekouří i dobře tahá, jen mám problém aby se udržel v otáčkách volnoběhu. Poraďte někdo jak na to. Problém vidím v oblasti vstřikovacího čerpadla a jeho příslišenství, děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Stuff - (12) - 248.164 (?), 13.7.2009 13:16

Pustil jsem se do výroby sněhové frézy před T4K. Poradí mi někdo s jak pohonem? Chtěl bych jí pohánět hydraulickým orbitálním motorem, ale nevím jestli to vůbec čerpadlo utáhne a samozřejmně vyvstávají další problémy s úpravou hydrauliky.

fréza
fréza
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 142.1 (?), 25.8.2009 1:31

Čau, je to pěknej kousek ta fréza, pohon se dá použít přez hydromotor, čerpadlo to vezme, maximálně upraviš otáčky spřevodováním fréz, nevim jestli máš dvoucestnou, nebo jeden hlavní šnek.Jinak hydrauliku použíješ z originálu držáku na radlici, já ji mám jen trochu upravenou a s kratší neodnimatelnou pistnicí, ve předu mám jakejsi ráměček podobnej tomu vzadu na uchycení nářadí za předek... Jen co bude chvilka čau, zašlu foto.MESHANY

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Stuff - (12) - 248.164 (?), 8.9.2009 11:22

To MESHANY...

Frézu už mám téměř dodělanou. (až bude dodám foto) Bavil jsem se s odborníkem přez hydrauliku a řekl že čerpadlo na TK je na takovou frézu každopádně slabý a sčítnul mi kompletní hydrauliku na pohon cca na 10tis Kč s tím že výkon motoru je na hranici. Takže se na hydro vyprdnu a pořizuji 14ti koňový motor jen na pohon frézy a přidělám ho rovnou na ni. Ten to v pohodě utáhne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 98.134 (?), 29.7.2009 22:55

Zdravím mohl by někdo zaslat fotky nožního plynu a popis jak ho udelat, fotky spojky (furt praská lanko: D)Předem dík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
franta2 - (8) - 73.191 (?), 10.9.2009 19:53

Zdravím. To lanko spojky mi taky praskalo, hlavně pod pedálem. Tak jsem ho neohýbal, ale nechal rovně, a dal tam 2 svorky. Už je tam víc jak rok, a zatím v pohodě. Pro všechny případy vozím náhradní sebou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 226.5 (?), 2.8.2009 20:00

Poradí mně někdo jak vyrobit nástavky kol na rozšíření TZ4-K14?Má někdo výkresovou dokumentaci resp. aspon nákres podle kterého se tyto nástavky dají vyrobit?Potřebuji to pro obrábění vinice v Kutné Hoře.Odměnou za zaslání je kvalitní kutnohorské víno

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 32.59 (?), 6.8.2009 8:16

Dají se určitě koupit, ale jsou to vlastně dva disky stejného průměru jako na TK, na jednom jsou díry a na druhém šrouby. Mezi těmito disky je silnostěná trubka, která bude mít délku která vám bude vyhovovat, do vnitřního průměru trubky se musí vejít čep který kouká z kol TK a na kterém se také dá nastavovat rozchod kol

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 30.90 (?), 8.9.2009 11:14

o hydrailickém řízení bylo napsáno hodně, ale nikde jsem nenašel návod, popř. výkres horního dílu zadního závesu - když se odstraní převodka řízení. Jak by měl vypadat nový horní čep i s novým dílem zadního závěsu kloubu. Poradíte někdo prosím? P.J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  41,  42,  43   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika