TK, TZ, MT, Holder



host - 98.134 (?)
29.7.2009 22:55

Zdravím mohl by někdo zaslat fotky nožního plynu a popis jak ho udelat, fotky spojky (furt praská lanko: D)Předem dík

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  41,  42,  43   
   
Davmoravek69 - (1) - 5.6 (?), 4.6.2017 10:55

Ahojte všichni :)

potřeboval bych schéma zapojení baterie, stréru, alternátoru a tak dále na Holder A10.

Popřípadě bych byl vděčný za nějaké rady od někoho kdo se v tom vyzná více. Párktár se mi porařilo nastartovat díky spojení kontaktů na starétu pomocí šroubováku, ale někde bude chyba jelikož na klíček ot nefunguje a moc si nevím rady :(

Musím zatím startovat klikou což je neefektivní

Děkujiza odpověď

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 162.166 (?), 31.8.2021 17:39

Prosím o radu- vlastním t4k14. -otáčky volnoběhu-.Koupil jsem nedávno tento strojek, sice v žalostném stavu, ale je snažim se ho dostat do TOP stavu a více méně se to daří. Prosím tímto o radu, traktor chytá nekouří i dobře tahá, jen mám problém aby se udržel v otáčkách volnoběhu. Poraďte někdo jak na to. Problém vidím v oblasti vstřikovacího čerpadla a jeho příslišenství, děkuji za odpověď.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Stuff - (12) - 248.164 (?), 13.7.2009 13:16

Pustil jsem se do výroby sněhové frézy před T4K. Poradí mi někdo s jak pohonem? Chtěl bych jí pohánět hydraulickým orbitálním motorem, ale nevím jestli to vůbec čerpadlo utáhne a samozřejmně vyvstávají další problémy s úpravou hydrauliky.

fréza
fréza
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 142.1 (?), 25.8.2009 1:31

Čau, je to pěknej kousek ta fréza, pohon se dá použít přez hydromotor, čerpadlo to vezme, maximálně upraviš otáčky spřevodováním fréz, nevim jestli máš dvoucestnou, nebo jeden hlavní šnek.Jinak hydrauliku použíješ z originálu držáku na radlici, já ji mám jen trochu upravenou a s kratší neodnimatelnou pistnicí, ve předu mám jakejsi ráměček podobnej tomu vzadu na uchycení nářadí za předek... Jen co bude chvilka čau, zašlu foto.MESHANY

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Stuff - (12) - 248.164 (?), 8.9.2009 11:22

To MESHANY...

Frézu už mám téměř dodělanou. (až bude dodám foto) Bavil jsem se s odborníkem přez hydrauliku a řekl že čerpadlo na TK je na takovou frézu každopádně slabý a sčítnul mi kompletní hydrauliku na pohon cca na 10tis Kč s tím že výkon motoru je na hranici. Takže se na hydro vyprdnu a pořizuji 14ti koňový motor jen na pohon frézy a přidělám ho rovnou na ni. Ten to v pohodě utáhne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 98.134 (?), 29.7.2009 22:55

Zdravím mohl by někdo zaslat fotky nožního plynu a popis jak ho udelat, fotky spojky (furt praská lanko: D)Předem dík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
franta2 - (8) - 73.191 (?), 10.9.2009 19:53

Zdravím. To lanko spojky mi taky praskalo, hlavně pod pedálem. Tak jsem ho neohýbal, ale nechal rovně, a dal tam 2 svorky. Už je tam víc jak rok, a zatím v pohodě. Pro všechny případy vozím náhradní sebou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 226.5 (?), 2.8.2009 20:00

Poradí mně někdo jak vyrobit nástavky kol na rozšíření TZ4-K14?Má někdo výkresovou dokumentaci resp. aspon nákres podle kterého se tyto nástavky dají vyrobit?Potřebuji to pro obrábění vinice v Kutné Hoře.Odměnou za zaslání je kvalitní kutnohorské víno

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 32.59 (?), 6.8.2009 8:16

Dají se určitě koupit, ale jsou to vlastně dva disky stejného průměru jako na TK, na jednom jsou díry a na druhém šrouby. Mezi těmito disky je silnostěná trubka, která bude mít délku která vám bude vyhovovat, do vnitřního průměru trubky se musí vejít čep který kouká z kol TK a na kterém se také dá nastavovat rozchod kol

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 30.90 (?), 8.9.2009 11:14

o hydrailickém řízení bylo napsáno hodně, ale nikde jsem nenašel návod, popř. výkres horního dílu zadního závesu - když se odstraní převodka řízení. Jak by měl vypadat nový horní čep i s novým dílem zadního závěsu kloubu. Poradíte někdo prosím? P.J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  41,  42,  43   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika