Příspěvky uživatele - Stuff

Co je to za rostlinu?, 22.3.2012
Těžko říct mám tam toho víc a je to všechno prorostlé do sebe, spíš né.
Rozmístění leknínů, 20.3.2012 Obsahuje fotku
Já dal leknín do hloubky asi 1,5m a dopadlo to takhle.
Co je to za rostlinu?, 20.3.2012 Obsahuje fotku
Děkuji Vám za reakce. Myslím ale, že to žabník není. Myslím že ten roste spíš v mělčině a dělá trs. Tahle moje rostlina je spíš pnoucí, rozrůstá se velkou rychlostí a dělá dlouhé výhony po dně jezírka i do větší hloubky. Svými kořeny za tři roky... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 20.3.2012 Obsahuje fotku
Chtěl bych vědět jak se jmenuje tato rostlina, co se mi tak hojně rozrůstá v jezírku.
Spodní voda vs.zahradní jezírko, 2.3.2012
Zdravím, s oteplením a táním sněhu se mi opět ukázala síla spodní vody. Už podruhé se mi stalo že mi spodní voda začala zvedat fólii takovým způsobem že voda z jezírka vrchem vyteče a ryby nakonec zůstanou nasuchu. Jak je to možné, dá se s tím vůbec... celý příspěvek >
Boj se spodní vodou, 30.1.2011
Můj problém s jezírkem. Mám fóliové jezírko udělané vbývalé jímce na vodu. V jezírku jsem udělal přepad aby se držela hladina např při dlouhých deštích a odtékají i nečistoty z hladiny. Po novém roce při oblevě se zvedla hladina spodní vody natolik... celý příspěvek >
Napájet ze studny nebo pramenem, 16.6.2010
Co narazit na pramen hadici a zkusit jak vysoko vodu vytlačí. Jezírko se stálým průtokem je si myslím ideální.
Zazimování jezírkových rostlin, 13.10.2009
A co plovoucí rostliny, je možnost že by přezimovali třeba v kýblu v zimní zahradě kde je v zimně tak kolem 10°C
Olej v TK14, 13.10.2009
Před třemi letyjsem koupil vyřazené TK z technických služeb. Od té doby jsem na olej nekoukal, teď jsem ho chtěl vyměnit a je možné že je olej tak řídký a čirý že ani není vidět na měrce?
TK, TZ, MT, Holder, 8.9.2009
To MESHANY... Frézu už mám téměř dodělanou. (až bude dodám foto) Bavil jsem se s odborníkem přez hydrauliku a řekl že čerpadlo na TK je na takovou frézu každopádně slabý a sčítnul mi kompletní hydrauliku na pohon cca na 10tis Kč s tím že výkon... celý příspěvek >
Mulčovat nebo sbírat trávu?, 8.9.2009
Chtěl bych koupit sekačku, ale nevím přesně jaký typ... Jestli stačí pouze mulčovácí nebo jestli je lepší klasická... Chtěl bych vědět, zda bude zachována určitá kvalita trávníku, když budu jen a pouze mulčovat... Nevím přesně, jestli... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 13.7.2009 Obsahuje fotku
Pustil jsem se do výroby sněhové frézy před T4K. Poradí mi někdo s jak pohonem? Chtěl bych jí pohánět hydraulickým orbitálním motorem, ale nevím jestli to vůbec čerpadlo utáhne a samozřejmně vyvstávají další problémy s úpravou hydrauliky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika