Příspěvky uživatele - 248.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaby, 27.11.2013
Každý rok z jara při čištění jezírka vylovím několik uhynulých žab. Před pár lety jich bylo tuším asi osm.
Co s potápníčkem v zimě?, 27.11.2013
Mám malé plastové jezírko a na zimu stěhuju ryby do plastové nádoby do zimní zahrady. Do jezírka se mi letos nastěhoval potápníček. Mám ho dát také do zim. zahrady, nebo ho tam mám nechat přezimovat. Bojím se že jezírko ve velkých mrazech promrzne až... celý příspěvek >
Polystyrenove desky nebo stare okno proti zamrznuti jezirka?, 24.9.2013
Vyskoušel jsem všechno možný a jezírko nakonec stejně zamrzalo. Jediná spolehlivá věc je vzduchování. I při několikadenních mrazech kolem -20°C zůstal otvor min. 10-15 cm.
Začínám, 2.7.2012
Můj názor na koupací jezírka: Mám jezírko šestým rokem cca 4x3,5x1,5m bez čističky, spousty rostlin pár rybiček, vzduchování a fontána. Voda je s drobnými výkyvy celkem čistá. Chtěl jsem napsat - letos při čištění jsem zjistil co se mi tam... celý příspěvek >
Kalná voda ve vířivce, 19.6.2012
Mám stejný problém... Postupuji stejně a nevím co dělám špatně.
Co je to za rostlinu?, 10.4.2012
Je to tak, já ji dám přez zimu do belíku do zimní zahrady a většina vydrží do jara.
Co je to za rostlinu?, 22.3.2012
Těžko říct mám tam toho víc a je to všechno prorostlé do sebe, spíš né.
Co je to za rostlinu?, 20.3.2012 Obsahuje fotku
Chtěl bych vědět jak se jmenuje tato rostlina, co se mi tak hojně rozrůstá v jezírku.
Spodní voda vs.zahradní jezírko, 2.3.2012
Zdravím, s oteplením a táním sněhu se mi opět ukázala síla spodní vody. Už podruhé se mi stalo že mi spodní voda začala zvedat fólii takovým způsobem že voda z jezírka vrchem vyteče a ryby nakonec zůstanou nasuchu. Jak je to možné, dá se s tím vůbec... celý příspěvek >
Jak casto krmite ryby?, 7.7.2010
Krmíme jednou za čas, jak je nálada. Někdy baští i několikrát denně a jindy jim nedáme třeba dva týdny. Oni si vždycky něco najdou (pulci komáři apod.) Byl jsem svědkem toho jak dosedl na hladinu jakýsi hmyz a karas ho spokojeně slupl. Pozor na to,... celý příspěvek >
Praskání větví, 7.7.2010
Myslíte? Nikdy jsem nehnojil. Je fakt že je zasazená v pěkné půdě (asi 1m) navežené z lesa když dělali cestu.
Písková filtrace marimex nebo bestway, 28.6.2010
Používám filtraci BestWay třetím rokem a jsem spokojenej. Je zde hodně zkušenostís tím že špatně těsní atd. Myslím že je to pouze o tom vše dobře poskládat a dobře dotahnout spoje. Nikdy jsem s tím problém neměl. Můj názor je takový že drahé filtrace... celý příspěvek >
Čištění jezírka, 28.6.2010
Chtěl bych vyčistit jezírko, po cca 3letech je docela zanešený padajícím listím, zbytků rostlin apod. Chtěl jsem pomocí vodního vysavače odsát nečistoty ze dna, ale když jsem jenom na kraji hrábnul, tak jsem zjistil že tam je spousta života. Vyjely... celý příspěvek >
Praskání větví, 25.6.2010
Mám mladou švestku a všechny letošní výhony jsou podélně rozpraskaný. Jaká je příčina? Nevadí to? co s tím? Děkuji
Jezírko vedle stromu, 16.6.2010
Kroucená vrba je nezmar a kořenů bude mít dost. Problém bude s opadem listí do jezírka.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika