Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji



Roxteedy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (143) - 242.192 (?)
15.6.2010 9:55

Vzhledem k tomu, jak je Evropa přesocializovaná, tak pokud výrobek není z číny, nemá šanci na trhu uspět cenou... Prostě zaměstnanec, dělník, vývojář... je v v Evropě luxus, kterej si nemůžou dovolit. Jednak je podstatně dražší než číňan, zadruhé je podstatně méně výkonný než číňan. Kdo se v číně trochu vyznáme, tak víme, že už to dááávno není banda pěstitelů rejže, který ve stodole bouchají cokoli nedefinovatelné kvality. je to už technologická velmoc. Jednou nás všechny koupí a budeme tancovat, jak oni pískat.

Vživotě by mně nenapadlo, že rozmach komunistickýho státu bude postavenej na kapitalismu. Ikdyž, m je pravda, že asi dělají to, z čeho jsme si vždycky dělali prču. Nabourávají kapitalistický systém zevnitř 

No, každopádně, dnes už made in CHINA neznamená cokoli o kvalitě. Naopak made in GERMANY má už taky pouze hodnotu toho inkoustu, kterým je to napsaný.

Ale souhlasím s tím, že u TOP značky máte jistotu kvality. Naopak u "neznačky" je to sázka do loterie. Popravdě, kde se stále častěji vyhrává 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
host - 178.248 (?), 14.6.2010 19:37, zobrazeno: 28472x

Dobrý den,

chtěl bych poradit jaký obyčejný, benzínový křovinořez na základní sečení menší plochy tj. max. 100m^2. Cca 1 za měsíc, za co možná nejnižší cenu.

Vyhovoval by tento Homelite HBC 26SB s cenou 3499kč?

Vím, že Homelite není nic extra, ale takové málo by mohl zvládat?

děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
borax - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 158.9 (?), 14.6.2010 20:19

Kosa se dá pořídit tak kolem tří set korun.K tomu brousek do 100 kč.Namazat záda a hurá na to.

Tak to je pochopitelně žert.Ale co na to říct.Nejlevněji to upečou chlapci v Číně.Těch 100m2 s tím posečete... jednou!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 142.240 (?), 14.6.2010 23:01
Tady nejde o to jestli to zvladne, ale jestli ho pokazde bez problemu nastartujete. Kouknete se radeji po nejlevnejsich vyzinacich lepsich znacek. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Trooll - (27) - 22.198 (?), 15.6.2010 6:42

Chtel bych se jen zeptat proc kazdy odsuzujete hnedka Chinu? Vzdyt hromada dnesnich vyrobku, nahradnich dilu, nebo dokonce dilu do znackovy zahradni techniky se vyrabi v Chine.

Muj nazor je takovy, ze prodejce da na krovinak zaruku a tim to hasne. Navic si nemyslim ze VSECHNY Chinske vyrobky musi byt hnedka spatny, hodne zalezi na udrzbe a na chovani se ke krovinaku, je jasny ze pokud si koupim krovinak do 4000,- na HOBBY praci, tak od nej nemohu ocekavat to co dokaze krovinak na PROFI urovni, ale svuj ucel urcite splni. Hlavne bych se pred koupi podival kde ma ta znacka servisy, uz jen kvuli doprave do servisu, nebo jej zakoupit v nejakem obchodnim retezci (OBI, BAUHAUS,BAUMAX,) atd... potom je popripadna reklamace jeste jednodussi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jandik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (54) - 197.98 (?), 15.6.2010 6:49

Je přeci rozdíl, zda renomovaná značka vyrábí v Číně a nebo Číňani něco obšlehnou a patlají to sami.

Sekačku mám Partner, naprosto bez problémů. Křovinořez Hecht 132. Zatím z něho mám smíšené pocity.  Sekal jsem s ním 2x a popravdě řečeno, chová se jako náladová ženská.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Trooll - (27) - 22.198 (?), 15.6.2010 6:53

To máte jako napr. s Etou, nedavno jsem si zajel primo do ETA prodejny s tim ze si koupim vysavac na mokre prani, zakoupil jsem Neptuna, rekl jsem si fajn ceska znacka ETA s dlouholetou tradici. Po ani ne mesici mi odeslo cerpadlo, tak cesta do autorizovaneho servisu ETA a tam se bavim s technikem a nakonec z nej vypadlo ze ETA uz vyrabi 80% svych vyrobku jen v Chine :-)

Cerpadlo vymenil a bylo to :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Jandik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (54) - 197.98 (?), 15.6.2010 7:09

A to jste nevěděl? Ono to je ještě horší. Ona ETA nevyrábí v Číně. Ona na čínské výrobky lepí svou značku. Přesto mi je tato značka tak nějak sympatická.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Roxteedy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (143) - 242.192 (?), 15.6.2010 9:55

Vzhledem k tomu, jak je Evropa přesocializovaná, tak pokud výrobek není z číny, nemá šanci na trhu uspět cenou... Prostě zaměstnanec, dělník, vývojář... je v v Evropě luxus, kterej si nemůžou dovolit. Jednak je podstatně dražší než číňan, zadruhé je podstatně méně výkonný než číňan. Kdo se v číně trochu vyznáme, tak víme, že už to dááávno není banda pěstitelů rejže, který ve stodole bouchají cokoli nedefinovatelné kvality. je to už technologická velmoc. Jednou nás všechny koupí a budeme tancovat, jak oni pískat.

Vživotě by mně nenapadlo, že rozmach komunistickýho státu bude postavenej na kapitalismu. Ikdyž, m je pravda, že asi dělají to, z čeho jsme si vždycky dělali prču. Nabourávají kapitalistický systém zevnitř 

No, každopádně, dnes už made in CHINA neznamená cokoli o kvalitě. Naopak made in GERMANY má už taky pouze hodnotu toho inkoustu, kterým je to napsaný.

Ale souhlasím s tím, že u TOP značky máte jistotu kvality. Naopak u "neznačky" je to sázka do loterie. Popravdě, kde se stále častěji vyhrává 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 178.248 (?), 17.6.2010 14:55

(autor 1 příspěvku), jak je na tom takový HECHT 127, má větší výkon a mám možnost ho mít za 2999kč bude lepší jako ta Homelite? Prodejce tvrdil, že je dostatečný ale je to China a homelite je prý Americký značka.

Navíc je možnost servisu u nic tj. kousek od nás.

Díky za rady a nápady

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 126.84 (?), 17.6.2010 18:30
Dobrý den, zmiňovaný Hecht 127 jsem koupil před třemi týdny za účelem dosekání ploch kam se nedostane sekačka. Usoudil jsem, že pro tento účel bude v této ceně a kvalitě dostačující a zatím splňuje má očekávání. Čas ukáže jak dobrá volba to byla, ale mé dojmy jsou zatím pozitivní. Při sekání trávy na seno se mi rozsypala lišta u sekačky a byl jsem nucen cca 500m posekat tímto strojem a zvládnul to také. V balení je strunová hlava, kovový kotouč a slušný zádový popruh to vše s dvouletou zárukou za 3400, jediné co bych vytknul jsou značné vibrace stroje-vzhledem k ceně ovšem celkem pochopitelné, žádný antivibrační systém se nekoná. Na sekání 100m bych se toho nebál.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika