Příspěvky uživatele - Trooll

MTD RH 125/92 Tecumseh 13hp, jaka svicka?, 4.7.2018
Ahoj, chtel bych poprosit o radu. Dnes sem zakoupil tento trakturek, je osazen motorem Tecumseh Formula 13hp. Predchozi majitel tomu vubec nerozumel a udrzbu zadnou nedelal. Snazim se tedy dat si trakturek do cajku, jen mam ted zmatek jaka ma... celý příspěvek >
Prosím o radu s plotostřihem Hecht 9247, 24.5.2015
Moc dekuji za radu. S tema vickama mate pravdu, jsou to krytky na silentbloky. Olej je tam napsan v pomeru 1:40 prave ten Castrol 2T. Bohuzel jsem ho doma nemel a tak jsem pouzil znackovy olej co mam od Husqvarna na motorovou pilu v pomeru 1:40.... celý příspěvek >
Prosím o radu s plotostřihem Hecht 9247, 23.5.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, chtěl bych Vás poprosit o radu s motorovým plotostřihem od firmy Hecht, s modelem 9247. Plotostřih mi tu zůstal z pozůstalosti. Jede krásně, ale bohužel zde nemám k němu žádný návod a ani nikde na netu jej nemohu najít. Jde mi o to jestli se... celý příspěvek >
Jak správně mulčovat trávu motorovou sekačkou, 13.7.2014
Ahoj, chtel bych se prosim zeptat jaky spravny je postup mulcovani travy pomoci sekacky, mulcovaci nuz mam + zaslepku. Ted mi jde spise o rychlost pojezdu a jakym smerem jezdit se sekackou, pokud mulcuji vetsi rovny prostor. Zda jezdit do ctverce a... celý příspěvek >
K čemu je dirka u křovinořezu?, 3.7.2014
Ta fotka je od vyrobce, kupoval jsem to primo u nas v prodejne Hecht a krovinak byl predemnou sestaven a vyzkousen, kdyz jsem se ptal prodejce pri sestavovani na co ta je ta dira, tak mi rekl ze prej jsou ty hridele delane seriove a ze prej je to i... celý příspěvek >
K čemu je dirka u křovinořezu?, 1.7.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, koupil jsem si novy elektricky krovinak jen na dosekavani okolo plotu atd. Zvolil jsem znacku Hecht a zakoupil sem si model Hecht 1445. Pri skladani krovinaku jsem narazil na zajimavou dirku v tubusu co ukryva hridel, nevite jaky vyznam tam ma... celý příspěvek >
Vymena kliky Tecumseh Vantage 35, 24.7.2013
Ahoj, mam rychlej dotaz. Nevite zda Tecumseh s motorem Vantage35 pouzival stejne kartery motoru pro model s pojezdem a bez pojezdu? Jde mi o to ze mam uz dost poniceny valec a mam tu jeste jeden motor ale ten je bez pojezdu. Klika toho motoru bez... celý příspěvek >
Motor Tecumseh Vantage 35 "zere" olej, 14.7.2013
Kdyz sem motor pulil tak sem krouzky nesundaval, nechal jsem je na pistu, pri sesazovani sem jen krouzky rozhodil do trojuhelniku, pist nema zamky. Takze asi tedy nema smysl se zabyvat brousenim sedel ventilu. Poohlednu se tedy po jine sekacce,... celý příspěvek >
Motor Tecumseh Vantage 35 "zere" olej, 13.7.2013
Ahoj, chtel bych poprosit o radu. Jedna se o sekacku s motorem Tecumseh Vantage 35, praskla mi ojnice, ojnici sem dal novou, motor jede v pohode, komprese taky v pohode. Ale sekacka od te doby zere olej, pomerne dost. Kdyz sem pulil motor tak mi... celý příspěvek >
Jakou barvu pouzit na spodni cast sekacky, 1.8.2010
Ahoj, chtel bych poprosit o radu. Mam sekacku Vega S46, mam ji uz cca 8let a po tolika letech uz nemam na spodni casti sekacky, jak je nuz barvu, vetsina je oloupana a nebo prokukuje rez. Sekacku jsem vycistil, vzal to kartacem ve flexe, takze mam... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 21.7.2010
Jen zkromnej dotaz, jak se steluji u te Vegy otacky? Mam tam na karburatoru jen jednu stelovaci trysku a ta mi prijde na bohatost smesi. A pote tam je umelohmotny bazmek ktery se da take stelovat, je na vrchni casti karburatoru jak vede lanko od... celý příspěvek >
Krovinorezy Topower CG 330 / 430, 14.7.2010
vicko se da upravit a na sroubky bych pouzil loctite
Křovinořez Sharks SH 43, 24.6.2010
On chyta i potom krasne, pokazde i kdyz to vyjedu tu nadrz mi zustane v karburatoru a plnej cupak.
Olej v motoru a vzduchovém filtru sekačky - co s tím?, 24.6.2010
Motor by mel bejt urcite OK, byl mazanej az moc. Dole u noze je vypousteci sroub na olej :-) Drzim se pravidla: Co nechceš, tak pujč :-)
Křovinořez Sharks SH 43, 24.6.2010
Ahoj, koupil jsem si taky tento krovinak v Eve a musim rici ze zatim naprosta spokojenost. Na mazani pouzivam zelenou vazelinu od Castrol, mazu samotnou hridel tim ze ji vyndam, pote mazu dole u hlavy prevody tim sroubkem a nahore u motoru je dalsi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika