Příspěvky uživatele - L. Radek

Stihl motory u vyžínačů a křovinořezů, 25.7.2016
Zdravím odborníky přes značku Stihl. Nevíte jakým způsobem u motoru stejného obsahu regulují výkon? Mám na mysli základní motor vyžínače Stihl FS 38. Vyšší modely mají i vyšší výkon při stejném obsahu motoru. 0,65 až 0,8kw. Děkuju za odpovědi.
Krovinorez Partner B246, 13.7.2013
Jde do karburátoru benzín? Karburátor je značky Zama nebo Walbro? Máte tam vůbec motor McCulloch? :) Palivový filtr je průchozí? Nemáte zalepený ventil na víku nádrže? Mohla by být vadná membrána v karburátoru.
Problém s křovinořezem, 10.7.2013
Až se začne dusit zkuste pootevřít víčko palivové nádrže.
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 30.6.2013
Zkuste sekat bez koše se zvednutým krytem. Tráva by měla létat až po kolena. Jestli se tak děje, bude to tím košem. S čistěním vám neporadím, protože mám plastový a ten se neucpává.
Problém s naplněním koše Husqvarna R52s, 30.6.2013
Sbírala sekačka trávu dříve líp? Jaký je to nůž? Nemáte ucpaný látkový koš? Když nemůže vzduch procházet tkaninou, sekačka přestane sbírat.
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 27.6.2013
Dobrý den Stando. Také mám dotaz co se týče Hondy. Zajímalo by mě jaké závady se na těchto miničtyřtaktech vyskytují. Na co se mám připravit? :)
Křovinořez do 10 000? Prosím o radu, 25.6.2013
Co se týče miničtyřtaktů od Hondy. Mám s nimi už osmileté zkušenosti. Výhodou je velká spolehlivost (s žádným jsem ještě nemusel do servisu) a výrazně vetší kroutící moment o proti dvoutaktům stejného výkonu nebo obsahu. Samozřejmě spotřeba a hluk.... celý příspěvek >
Seřízení Briggs&Stratton Intek 6,5, 22.6.2013
Už je to zde napsáno snad 100x. Ano může, ale vícerozsahový olej je řidší, tak je možné, že bude více ubývat.
Poraďte zádový křovinořez na sekání zahrady - sadu, 18.6.2013
U mého křoviňáku používaného, jak píšete hobby, lanko náhonu pobere díky pružnosti dost velké rázy. Třeba, když se nůž zakousne do kmene stromu. Myslím, že tím dost ušetří spojku a motor. Mám ho 13 let a jediným problémem je unavená pružina segmentu... celý příspěvek >
Umřela mi sekačka, jakou novou?, 16.6.2013
Třeba Viking? Hlavně si kupte sekačku s motorem B&S nebo Hondou.
Ostrenie noža, 14.6.2013
Je to nějaké použité staré české ložisko. Jde velice lehce a podle zkušeností je citlivější než šroubovák. Neznám statistiky kolik lidí vyvažuje na šroubováku, ložisku nebo zda vůbec vyvažují. :)
Ostrenie noža, 13.6.2013
Ložisko jsem našel v dílně a bez lupy to nepřečtu. Průměr změřený šuplerou je 17,5mm. Záleží jak velkou díru máte v noži vy.
Ostrenie noža, 13.6.2013
Myslim, že karbobruska bude flexa. :) Na vyvážení používám ložisko odpovídajícího průměru na tyčce. Někdo vyvažuje jenom na šroubováku.
ALKO 52 BR comfort, 12.6.2013
Nechci s vámi diskutovat, ale důvody výměny oleje po sezóně s trochou snahy na webu najdete.
ALKO 52 BR comfort, 12.6.2013
Ještě bych vyměnil vzduchový filtr. S původní svíčkou nestartovala lépe? Životnost motoru by měla být cca 800 mth, ale stejně nevíte kolik má najeto. Každý rok na podzim vyměňte olej a před každým sekáním jeho hladinu kontrolujte. V rámci údržby se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika