Ú v o d n í   s t r á n k a  |  Reklama   
Zahradní domky.cz
Chaty, zahradní domky a domky na nářadí, dodání po celé ČR
Nábytek Vladeko
Dřevěný zahradní nábytek, doprava po ČR zdarma
Držáky nářadí
Jednoduché držáky pro snadné uskladnění zahradního nářadí atp.
Držáky na dřevo.cz
Kvalitní držáky na řezání dřeva motorovou pilou

Zahradní technika > Krovinorez Demon RQX520R

stavba, topení, úspory energií, voda a odpady, sítě, interiér, dílna

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.31.3 (?)
21.7.2011 23:13

Zdravím,

mám křovinořez Demon RQ480 od března a zatím funguje bez problému.

Jedině huře chitá za studena tak na desáté zatažení pak už jede bez problemu, sekám stím trávu na mezích a u lesa, co neprojede traktor taková ta hnusná přerostlá - kopřiva a jinej podobnej bordel. Nečekejte zázraky ale úkol splnila zatím vždy, a za cenu 2000kč pohoda. 

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Nejnovější příspěvky v tomto vláknu:
Jojo... za tu cenu se to vyplatilo... jak jsem psa..., host, 24.8.2014
nebyli to ty dva Demony z Benešova, cena vyl..., host, 23.8.2014
koupil jsem nedávno RQ 480 a 580 na aukru je..., host, 23.8.2014
Potřeboval bych poradit mám ho už 3 rok a od..., host, 8.1.2014
Někde v jiném vlákně jsem tu napsal, že nona..., host, 2.4.2013

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.59.45 (?)
5.7.2011 23:11, počet návštěv: 29597
Přejít na: tento příspěvek (zjistit adresu)

Ma prosim nekdo zkusenost s timto krovinorezem? Je kvalitni? Za odpovedi predem dekuji. S.

Připojit reakci   

Krovinorez Demon RQX520R

RadekB (1415) - xxx.xxx.21.230 (?)
6.7.2011 15:56
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Značka Demon je natolik "známá", až připomíná ty osvědčené pily Sthill MS 440, Husqarna XP 395 a jejich odvozeniny. Popisy u prodejců se především "točí" kolem řidítek, z čeho jsou vyrobeny a jak jdou nastavit. Takže jen z tohoto si udělejte obrázek o stroji s parametry profi a cenou hobby! Motor musí být nejspíš nějaká super novinka, protože vyždímat 3,8 kW z motoru (odvozuji z označení stroje RQX520R), 52 cm3(?), tak to už je BOMBA. To nedokáže žádný z osvědčených výrobců. Dopátrat se dovozce je nemožné. Takže co chcete víc?

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.59.45 (?)
6.7.2011 16:05

Super, jste zlaty. 
Mi se nezdal pomer ceny a vykonu + to, ze i strycek Google nachazel jen reklamu na tento stroj (zadnou diskuzi, zaden komentar...).
Dekuji

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

Jani02 (199) - xxx.xxx.54.55 (?)
6.7.2011 18:16

3,8Kw z obsahu 52ccm,súdruhovia kapitalisti z číny to asi merali tyčovým netrom. Naozaj si myslíte že niekto Vám predá profi stroj za 170 E-čiek.

Pre pána,ľudia, uvažujte trochu.Pokiaľ sa nezobudíme sami a neprestaneme kupovať uplné šunty tak stále budeme považovaný za smetisko európy.Budú nám tu predávať stroje ktoré sú na dve veci.Ale ani jedna s tých dvoch vecí neni robota.

Kúpite niečo za pár šupiek, po pár dňoch o kľakne a väčšinou sa ani neunúvate to ísť reklamovať.Že sa to neoplatí.

Niekoľko krát som bol bol v servise takejto firmy - prestal som chápať keď z 10 - ich strojov som reklamoval 8 a to niekoľkokrát.A mechanik -ináč dobrý známy - mi povie že reklamácie mám akurát ja a ešte zopár iných kusov z rôznych miest na slovensku.

Mašina bola jeden veľký zmätok.,garantujem museli kľaknúť všetky po pár hodinách roboty. Ale pre dovozcu je to príma kšeft - donesie 3000kusov - hodí na to 200 percent - 50 kusov sa mu vráti - zvyšok je po garážach, smetiskách,pivniciach a majú jednu vec spoločnú, nefungujú - dovozca hovorí o fasa kšefte a ako zarobil - a my sme za blbcov, lebo sme zaplatili za niečo čo nám nefunguje.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

xxx.xxx (3398) - xxx.xxx.211.48 (?)
6.7.2011 18:34
To je skutečnost, ale spousty lidí chtějí být spokojeni levným nákupem nečeho, co vypadá, jako to jinak dražší. Co se děje po zakoupení to je tragikomedie. Komedie v pokusech s tím něco udělat, smutné z pohledu zbytečně vyhozených peněz, které chybí jinde. Ta situace se hned tak nezmění, lidé se nechají neskutečně oblbovat a chovají se jako neuvažující tupci, kterým se občas rozsvítí až už mají nejen spálené prsty, ale daleko víc.
Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.130.207 (?)
6.7.2011 19:42
A najvacsi paradox je v tom ze ludia s tymito smejdami pridu do znackoveho servisu... ze opravte mi to vsak to je tiez krovinorez ako tam mate vystaveny. Nevedia pochopit ze startovanie zo Stilky nepojde ani bohovi namontovat na super vyhodne kupeny nadupany cinsky smejd. A este odide urazeny.
Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

RadekB (1415) - xxx.xxx.21.230 (?)
6.7.2011 20:06

Co jenom uražení, ještě všude troubí jak jsme neschopní, že neopravíme takovou bombu profi křoviňák! A když náhodou to je jen o tom klasickém DODO, tak se jim zdá o čertech když mají platit. Já to koupil za 3500 a vy chcete 1 000 za opravu, to ste se zbláznil néé.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.59.45 (?)
6.7.2011 20:12

Dekuji vsem za reakce.
Prave proto jsem se ptala, nejsme tak bohati, abychom kupovali levne veci .
Hezky vecer vsem
S.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.31.3 (?)
21.7.2011 23:13

Zdravím,

mám křovinořez Demon RQ480 od března a zatím funguje bez problému.

Jedině huře chitá za studena tak na desáté zatažení pak už jede bez problemu, sekám stím trávu na mezích a u lesa, co neprojede traktor taková ta hnusná přerostlá - kopřiva a jinej podobnej bordel. Nečekejte zázraky ale úkol splnila zatím vždy, a za cenu 2000kč pohoda. 

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.103.69 (?)
3.8.2011 11:37

Zdravím, je to šmejd, ale rok to vydrží.Ale je to stroj pro někoho kdo se v tom umí hrabat.Koupil jsem ho (podobnej se stejnými komponenty podle fotky) vloni na sečení kamenitýho terénus náletem a stařinou, protože jsem si myslel že to na rok stačí a nechtěl jsem ohrožovat lepší stroj(mám husqvarnu 343 F).Cena tohoto stroje je nižší než nová úhlová převodovka na husku.

Pokazilo se na tom už všecko, první problém byl hned u novýho, kde byl špatně dotaženej ventilátor a hned se protočil.Dodavatel do 2 dne vyměnil stroj.Pak dobrý, sezona v pohodě, ale letos už odešlo startování, neřešil jsem, pomohla aku vrtačka napřímo přes matku na klice.Pak začal zlobit, bylo to gufero na klice za 15 Kč.Pak pružinka spojky, dal jsem jinou,7 Kč.Včera se protočil úhlový převod, po rozebírce jsem zjistil že tam nebylo mazivo, což jsem si měl zkontrolovat.Hodil jsem to do kouta a objednal další.Důvod je ten že i drahej kvalitní stroj by za daných podmínek dostal hodně zabrat a jeho cena by klesala podstatně o víc než když si koupím každej rok tenhle šrot.Při poruše neřeším servis ale spravím si to sám a když to nejde tak zahodím, jde o to že to vyřeším hned, což při odeslání na záruku nebývá možné, a v sezoně čekat nejde.

Práce s ním je kupodivu srovnatelná s daleko lepšími stroji, jen plynová rukojeť je z mizerného plastu a dře do prstu(dal jsem si tam ze stihl-ky a je to ok),ale jinak má dost výkonu na práci s 3 mm strunou a dobrou spotřebu, s nožem stačí tak na půl plynu.Sekal jsem s ním sezonu a půl, pozemek cca 1,5 ha který byl dlouhodobě zanedbaný-kamení, stařina a nálet bez a železo na něm není vzácné, vloni 4x, letos 2x.Většinou spěchám a s ohledem na cenu jsem ho nešetřil.Pokud někdo při koupi dobře zkontroluje montáž, namaže, důsledně zaběhne a bude sekat normálně tak bych řekl že celkem překvapivě poslouží

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.142.242 (?)
8.1.2014 9:55

Potřeboval bych poradit mám ho už 3 rok a odešla mi pružina na spojce je vytahana a nedari se mi spojku povolit abych vymenil pruzinu.Jakým postupem jste to delal dekuji.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.13.207 (?)
10.8.2012 20:26

Koupil jsem si ho též. Bohužel jsem ztratil návod a nevím, jak ho mám nastartovat. Ještě nikdy nebyl v provozu. Neporadil by jste mi? Díky

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.19.120 (?)
11.9.2011 8:20

Mam 480 a maka bez problemou startovanie je v pohode len to treba vediet nastavit. A vykon je skutocne O.K. Pokosil som zatial cca 80 arov total dzungla. Akurat sa rozbila vyzinacia hlava od narazov do kamenou je velmi tvrda a praska pri inych je pouzity pruznejsi material. Kolko vydrzi neviem ale za tie peniaze som milo prekvapeny. Mna stal 120 eur. Parametrovo ine krovaky sa pohibuju cca 500 az 1000 eur. Cena stroja 200 znacka 800 a mame 1000. Ale neviem mozno nevydrzi ale odchadzaju aj super znacky je to aj o starostlivosti o stroj. Kto maze ten jede.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.111.72 (?)
11.1.2012 0:47

Mám 480-tku vysekal som s ním bez problémov 55 árov dlhodobo neudržiavanej pôdy. Skutočne sa človek pri kúpe môže obávať, nakoľko cena je nízka, ale dôležité je ako sa o zariadenie staráte. 

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.230.5 (?)
11.5.2012 16:59

Ctěl bych 580ku jen na vyzinani travy kde se nedostane sekacka. Obrubniky, stromy, kolem zdi atd. Nic narocneho. Jsou nejake dalsi zkusenosti? Videl jsem v jednom shopu i nahradni dily. Ocekavam provoz tak 4-5 let. Jsou nejake dalsi zkusenosti nebo doporucite neco podobneho? Nejaky znackovy fakt kupovat na tu trosku nechci. Diky

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.65.203 (?)
12.5.2012 11:56

Já mám taky 480tku, už víc jak dva roky. Demon je značka prodávaná především v polsku. Ale koupil jsem ho v čechách za 2500,- i s velkou doplňkovou výbavou. Nečekal jsme zázraky, ale neměl jsem peníze a potřeboval jsem rychle nějakou sekačku. Už po roce se mi stalo, že se mi na nůž namotal drát který byl skovaný v keři který jsem tim taky řezal a strhla se hřídel. Náhradních dílů je ale k mání dost, koupil jsem tedy novou za asi tři stovky a překvapilo mě, že je od pohledu silnější než původní. Stejně tak sjem vyměnil plastový kryt, který i ten je pevnější než původní, který se mi rozletěl po výměně struny za 3mm.

Ale to je vše, od té doby žádný problém, nedělám s tím nic než doplňování paliva. Seká výborně, používám ho na větší plochu v sadu kde není dobrá půda na sekačku, samý hrbol a kámen a není problém. Taky na dosekávání kolem domu a plotu a sekání náletových dřevin. Překvapivě je dobré i odstínění vibrací. Dokonce používám právě tu 3mm strunu, která je podle mě na výkon motoru ideální.

Počítám, že na věky to nevydrží. Ale jelikož zatím motor nejeví známky opotřebení, počítám, že do pěti let by to vydržet mohlo. A jelikož se dá už koupit i za dva tisíce, a náhradních dílů je na netu dost, myslím si, že na nějaké to dosekávání zahrady není příliš důvod kupovat něco dražšího, pokud vám vyloženě nezáleží na tom mít doma stihl nebo husqvarnu :-) Tchán má křovinořez vari, za 7tisíc, koupený ve stejnou dobu, ale větší rozdíl jsme mezi nimi nenašli a já s tím posekám víc, protože je ten demon o poznání silnější.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.208.119 (?)
15.5.2012 0:01
Měl jsem Stigu s motorem 42kubíků a když se mi podařilo přidřít nějakou záhadou ložisko na klice koupil jsem si misto nové klikovky Demona. Cena byla totiž skoro stejná jako za klikovku. Musel jsem s údivem konstatovat, že tam kde běžela stiga na plný plyn stačí u demona půl plynu. Motor dokonce po zimě naskočil na třetí zatažení a to u nás rozhodně není jen jako ozdoba na věšák. Denně musí nasekat na škarpách dvě kolečka trávy a sena na sušení na půl půdy. Samozřejmě že nějaké mouchy by se našly -trojzub z nočníkové oceli vydržel jednu sezonu. samoodvíjecí strunové hlavy taky potřebují poladit protože jinak se struna samovolně odvíjí, ale to je spotřebák. Stroj jako takový rozhodně není úplný propadák jak by se podle ceny dalo čekat.
Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.86.10 (?)
16.7.2012 19:42

Mám jej již 2 roky, odchází pouze hřídel.Měnil jsem ji již 2x, ale jinak šlape jak hodinky.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.254.192 (?)
23.7.2012 15:22

Zdravim,

nechci zakladat nove vlakno, tak to napisu sem. Mam s timto krovinorezem problem - uz od zacatku pomerne dost kouri, nejdriv jsem si myslel ze je to normalni, ale je to takovej hulan, ze se s tim pomalu neda pracovat (jak kdybych jezdil po zahrade s Trabantem). Olej redim dle navodu 1:25, spis ho davam o malinko min. Co jsem koukal u souseda, tak jemu krovinorez nekouri ani trochu, ale ma Stihl. Navic nyni zacal blbe startovat, coz se zlepsilo po vymene svicky, ale ztraci vykon a chcipe. Nevite nekdo co s tim? Kouri vam tez? Je to duvod na reklamaci? Diky za radu.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

xxx.xxx (3398) - xxx.xxx.216.17 (?)
23.7.2012 16:25
Jestli máte v návodu 1:25 i po záběhu, někteří výrobci mají jiný poměr pro záběh, z těch známějších např Solo, tak bych reklamoval. Nemá žádný význam hledat závadu v záruce.
Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.254.192 (?)
6.8.2012 7:36

Diky za prispevek. S tatou jsme to rozdelali, vycistili, zacal jsem tam lit o polovinu mene oleje (i kdyz v navodu je tech 1:25 a ze by se mel menit pomer po zabehu jsem se tam nikde nedocetl) a uz to neni tak hrozne jak to bylo, sice to porad trochu kouri, ale da se s tim sekat.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

Petr Němec (38) - xxx.xxx.48.211 (?)
2.11.2012 12:18

V návodu je 1:25 nastálo - nevím, jaký konstrukce je ten motor, že se výrobce kreje tak vydatným mazáním. na druhou stranu nalil jsem tam obyčejný castrol pro zahradní techniku a na kouřivost nemůžu říct ani slova. 

na první dojem na mě působní rq480 (rq520 se sice vydává za model 2012, ale realita je taková, že v eshopech se dá koupit jen rq 480) poměrně dobře - dodávka kompletní, na montáž není v podstatě potřeba vlatní nářadí - přibaleny jsou dva imbusy a jeden křížák v kombinaci se svíčákem a nástavcem na zajišťovací matici, dokonce jsem dostal i český návod.

jediný, co postrádám, tak informace ohledně maznice na spodní hlavě/koubu nebo jak tuto část nazvat. tzn. jaké mazivo a v jakých intervalech.

samozřejmě druhá věc je životnost dílů, ale jak říkám - na první pohled a první použití dojem dobrý.

pravděpodobně se jedná o tento výrobek

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.102.165 (?)
17.3.2013 15:01

Mám Demon RQ480. V návodu je sice napsáno 1:25 ale po zajetí jsem začal míchat 1:40. Zatím jede a nepocituji žádný problém, méně kouří a svíčka se méně špiní.

Mazání řídele provádím tlakovou maznicí cca kařdých 10 hodin. (mažu raději více jak méně) Použivám mazivo Sthill. Tuba za 150,- zatím jsem spotřeboval tak 15%. Tady asi nema smysl šetřit. Náplň je malá a po zahřátí postupně odtéka kolem převodové hlavy a u spojky. Stačí sem tam uřít hadrem, mazivo je černé a špiní oděv.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

Petr Němec (38) - xxx.xxx.48.211 (?)
29.10.2012 23:15

Trochu Vám to tu opráším - loni jsem si křovinořez půjčil (nějaká lepší řada stihl, kterou ale srazil tupý trojzubec), letos jsem chtěl též, ale v okolí 20-30km půjčovny prostě neměly nebo byly půjčené. Tak to říkám kolegům v práci a oba mají křovinořez Demon a oba s ním jsou spokojeni, byť ho mají teprve rok.

Za 2500 naprosto nechápu, kde se dá něco takovýho vyrobit, ale pokud se budu chovat ekonomicky, pak mi rozum velí koupit. i když se snažím kupovat české výrobky nebo minimálně nečínské výroby, tak v tomto případě je ta cena tak nízká, že i kdyby vydržel něco přes záruku, tak si na sebe vydělá. a 10-15k na kvalitnější stroj na to dosekávání stařiny, kde se nevydrápu s lištovkou vari, se mi dávat nechce.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.102.165 (?)
17.3.2013 15:04

Pracuji jako zahradník a sečení trávy mě živí. V zaměstnání použivám Sthill FS 130. Je to profi 4takt za 15000,-. Soukromně jsem si koupil Demona. V roce 2012 jsem s ním nasekl strunou cca 50 hodin. Seču jen přerostlou trávu a všemožnej bordel. Oproti Sthilu ma trochu menší sílu kroutící momet je o hodně menší. Ale když potřebuji zabrat, tak dám plný plyn a poseče vše. Standartně seču na 75% plynu. Spotřeba je menší jak u Sthillu, hlučnost podobná i když vždy použivám sluchátka. Startování narozdíl od 4taktu je snadné, vždy chytá max na 3 zatáhnutí za studena, za tepla vždy na 1. Za dobu použivání jsem zaznamenal 2 problémy. Jednou se mi zaolejovala svíčka, po očistění jede dál. Doporučenou směs 1:25 je pořeba dodržovat i když 1:40 taky jede a mnohem méně kouří. Druhý problém je že přestal fungovat vypínač on-off. Naštěstí je stale v režimu "on" a chcípání provádím zapnutím sytiče. Moje hodnocení je že za 2500,- na domací použití na 2-4 sezony nebo 400 hodin sečení je super. Je možné pořídit stroje za 6000-8000 ale není jistota že vydrží víc.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.8.235 (?)
2.4.2013 2:44

Někde v jiném vlákně jsem tu napsal, že noname Čína je jako loterie - když máte štěstí, tak vyhrajete. A toto je jeden takový případ. Samozřejmě je to trochu DoDo, ale jde to zvládnout a za ty peníze to je jakž takž použitelný.

Tento čínský motor je na Aukru už notoricky známý, rozdíly jsou jen v trochu jinak naohýbaných madlech, různém "skvělém" příslušenství a samozřejmě různé barvičky a nálepky.
Já kupoval už před několika lety starší model, ale je sotva zajetý, bohužel dvě sezóny stál, takže nemohu zhodnotit trvanlivost po dlouhodobějším používání, ale porodní problémy byly především gumový "silentblok" nebo "tlumič záběru" nebo jak to nazvat v místě spojení motoru s trubkou - úplně měkká guma se rozmačkala a motor začal na trubce vaklat a odstředivá spojka ztratila souosost (točila se i na volnoběh). Řešením bylo vyhodit gumu a napevno to vyplnit epoxidem.
Další problém je, že nádrž na benzín se musí dost málo plnit, jinak odvzdušňovacím uzávěrem stříká palivo. To budu muset ještě nějak zadělat.
Směs jsem míchal podle návodu 1:25, olej Castrol 2T červený a i s tímto kvalitním olejem to při tomhle poměru kouří a dělá se trochu karbon, ale alespoň na zajetí je nutné to dodržovat. Taky to na podzim tátovi nechtělo chytnout, takže se to asi uchlastalo. Uvidíme na jaře. Tuhle sezónu přeškolím křoviňák na 1:33, možná i 1:40.

Mimochodem, Číňani se snaží napasovat na tenhle motor (pravděpodobně vyráběný ve statisícových sériích) spoustu jiného nářadí, např. 4v1: kosa - křovinořez - strunová sekačka - pila. Nemáte někdo zprávy, jak je tahle skládačka použitelná? Osobně bych tomu moc nevěřil, ještě tak ten křoviňák, ale to ostatní imho asi moc k něčemu nebude.

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.20.174 (?)
23.8.2014 18:26

koupil jsem nedávno RQ 480 a 580 na aukru jeden jako funkční a druhý na díly k tomu... na tom na díly jsem přehodil ze starého křoviňáku spojku s tyčí a hlavou startnul a jede... tak že mám teď dva DEMONY a už jsem je vyzkoušel a oba dva jsou perfektní... měl jsem stihl a zdá se mi, že nebyl o víc lepší než tito pracanti... myslím, že za cenu co se prodávají nové se určitě vyplatí a věřím, že nějaký ten rok vydrží... kvalitně to vyrobené zrovna moc není, ale co dnes není z Činy(je potřeba vše pořádně podotahovat)

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.12.234 (?)
23.8.2014 23:56

nebyli to ty dva Demony z Benešova, cena vylezla na nějakých 1.500,-? což mi přišlo trochu dost na to že nový stojí ani ne o tisícovku víc a je k tomu přílušenství...

Připojit reakci

Krovinorez Demon RQX520R

host - xxx.xxx.20.174 (?)
24.8.2014 23:24
Jojo... za tu cenu se to vyplatilo... jak jsem psal... jedou oba a výborně akorát ta 480tka měla v čudu hnací hřídel, ale pasovala z rozbitého alka... mám je oba vyzkoušené, tak s každým asi tak po třech hodinách v dost zarostlém terénu a fakt mě překvapili(mile).Trochu jsem je pošteloval, vyměnil svíčky a bomba.Silný stroje.
Připojit reakci
Založit nové téma Nápověda
  Název diskusního téma   Počet příspěvků   Datum   Počet návštěv
Otocny pripoj vari1224.10.2014980
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´7124.10.20144265
Rider Husqvarna r 320 AWD vs. r 316TS AWD či něco jiného?4024.10.20142489
Kde vyraba Dolmar4223.10.201420203
Zahradní traktor2422.10.20142602
rozdiel medzi tvarom silonu do vyžínača1922.10.20146526
Motor Briggs & Stratton 35 Classic3822.10.201457062
Drtička větví3621.10.20144997
Vari - Motor Honda 190 a převodovka pro 2T Jikov921.10.2014724
McCulloch M125-97TC zahradní traktor3621.10.20145451
Stabilizátor paliva3321.10.20143190
Yard Man 12597619.10.2014622
Ojniční ložisko - Stihl FS55316.10.2014360
Příslušenství k MT8-070 mini2016.10.201443645
Dobíjení - Starjet616.10.20143077
Co kontrolovat při koupi TZ 4K 141015.10.20141114
Jakou benzínovou sekačku vybrat?3414.10.20143715
Velka komprese při startování713.10.2014704
Divné otáčky u Vari dvoutakt2012.10.20142255
Sekačka Dolmar zhasíná511.10.2014552
MT 7 Uni6611.10.201485353
Vertikutátor2011.10.20141831
Supa malotraktor611.10.2014827
Doporučte sekačku dle požadavků5210.10.20145543
Rider XF 140 HD2510.10.201412538
Jak uvést do provozu kultivátor Matrix PMT 40-3679.10.201413198
Udržba hydro převodovky u traktůrka178.10.201412071
Zkušenost se sekačkou MTD 395 SPO197.10.201437364
Lis na malé balíky sena336.10.201440792
Karburator briggs stratton XRM6045.10.20142811
Vari global řinčí při rozjezdu234.10.20142564
Jak správně mulčovat trávu motorovou sekačkou113.10.20142229
Technika orby s tk 14 a podobným typem - Holdr522.10.201452721
Jednoosý traktor MSK 12 HP?21.10.2014518
Který vybrat? Stihl FS 240 C-E & Husqvarna 535rx291.10.20148748
Honda Vs. Briggs&Stratton12630.9.201475841
Křovinořez, poměr oleje v benzínu1630.9.201417557
Křovinořez Sharks SH 431729.9.201417097
Lištová sekačka Rotax2628.9.201434281
Mulčovací sekačka 1627.9.20146597
Další diskuze: 1, 2, 3, 4, 5 >  
Paliva a motorové pily, topení, krby a kamna, komíny, zateplení a úspory energií
Pila na mýtní těžbu9:55
Kde koupit nýty na řetěz motorové pily9:09
Kde koupit nýty na řetěz motorové pily8:59
Kde koupit nýty na řetěz motorové pily23.10.2014
Kde koupit nýty na řetěz motorové pily23.10.2014
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Reklama | Podněty a připomínky | Kosmetika
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2014