Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, je to šmejd, ale rok to vydrží.Ale je to stroj pro někoho kdo se v tom umí hrabat.Koupil jsem ho (podobnej se stejnými komponenty podle fotky) vloni na sečení kamenitýho terénus náletem a stařinou, protože jsem si myslel že to na rok stačí a nechtěl jsem ohrožovat lepší stroj(mám husqvarnu 343 F).Cena tohoto stroje je nižší než nová úhlová převodovka na husku.

Pokazilo se na tom už všecko, první problém byl hned u novýho, kde byl špatně dotaženej ventilátor a hned se protočil.Dodavatel do 2 dne vyměnil stroj.Pak dobrý, sezona v pohodě, ale letos už odešlo startování, neřešil jsem, pomohla aku vrtačka napřímo přes matku na klice.Pak začal zlobit, bylo to gufero na klice za 15 Kč.Pak pružinka spojky, dal jsem jinou,7 Kč.Včera se protočil úhlový převod, po rozebírce jsem zjistil že tam nebylo mazivo, což jsem si měl zkontrolovat.Hodil jsem to do kouta a objednal další.Důvod je ten že i drahej kvalitní stroj by za daných podmínek dostal hodně zabrat a jeho cena by klesala podstatně o víc než když si koupím každej rok tenhle šrot.Při poruše neřeším servis ale spravím si to sám a když to nejde tak zahodím, jde o to že to vyřeším hned, což při odeslání na záruku nebývá možné, a v sezoně čekat nejde.

Práce s ním je kupodivu srovnatelná s daleko lepšími stroji, jen plynová rukojeť je z mizerného plastu a dře do prstu(dal jsem si tam ze stihl-ky a je to ok),ale jinak má dost výkonu na práci s 3 mm strunou a dobrou spotřebu, s nožem stačí tak na půl plynu.Sekal jsem s ním sezonu a půl, pozemek cca 1,5 ha který byl dlouhodobě zanedbaný-kamení, stařina a nálet bez a železo na něm není vzácné, vloni 4x, letos 2x.Většinou spěchám a s ohledem na cenu jsem ho nešetřil.Pokud někdo při koupi dobře zkontroluje montáž, namaže, důsledně zaběhne a bude sekat normálně tak bych řekl že celkem překvapivě poslouží

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika