Příspěvky uživatele - 21.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnutí a špatný růst maliníku, 18.6.2017 Obsahuje fotku
Mám na zahradě maliník třetím rokem. Silné výhony jsem na jaře o třetinu zkrátil a nyní maliník má slabé výhony, listy žloutnou a nasazení plodů je slabé. Po pročtení tohoto fóra si myslím, že příčina může být ve slabém příjmu železa z půdy. Je... celý příspěvek >
Dolmar versus husquarna, 3.12.2016
Pro 118.204, nikde jsem v dotaze nezahlédl "Bazoš", ale bazar. Jinak pravdu máte také 50 na 50%. Osobně mám ještě tak na 3-4 kousky HQ 266 nové díly a nové myslím původní Made in Sweden. Včetně karterů! Takže uložení ložisek kliky není ohroženo a... celý příspěvek >
Homelite Xl 923 zapalování, 15.9.2016
Jiskru to házet může a dokonce i ve "správný okamžik", jenže není jiskra jako jiskra a u mechanického zapalování to platí dvojnásob! Máte jistotu že to hází i ve válci? A nemusí to být jen zapalování, víte na 100% že je motor těsný? Modely 901 - 924... celý příspěvek >
Jaký je to typ Husqarny, 25.4.2016
Martine velice rád bych si zde přečetl něco o výsledku opravy pily, protože pokud to máte v opravdu Servisu, řeknou vám i správný model.
Dolmar PS 352, 10.1.2016
Protože stejně jako většina z nás, možná všichni, vycházím pouze z part listu, nkdo možná z pár obrázků kdesi na netu, vidím tam já konkrétně zajímavou konstrukci plastové skříně (uchycení šroubů lišty), netradičně propojenou s nově postaveným malým... celý příspěvek >
Volné uložení ložiska, 10.1.2016
Tak to naprostý souhlas. Bohužel jsou modely u kterých ani prevencí často nezabráníš této závadě. Měl jsem na sesvisu pilu z výše mnou uvedených, tedy profi, používaná výhradně hoby a obsluhovaná človíčkem co snad za celý život ani jednou neporušil... celý příspěvek >
Dolmar PS 352, 10.1.2016
A nejen to (není plasťák jako plasťák ), ale zapomeneme li na nápisy a barvy, čiší z toho čínský chameleon mnoha "značek" a barev na tisíce mil daleko. Už jen tvar krytu vzduchového filtru a filtr samotný je mi znám v mnoha variantách. A SAS? Třeba... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 10.1.2016
A proč teda mají výrobní čísla z Qd na první pozici číslo 7 a tady je ve skladech nenajde?
Výběr křovinořezu, 9.1.2016
xxx.180.79 Tak jako tak asi znáte NEčínu značku na našem trhu a asi pochází ze Švédska že? Jen by me zajímalo jak jste došel na spojení Stihl a Čína? Ještě jsem tu plagiáty křovinořezů Stihl neviděl a ani plagiáty křovinořezů jako takové. Že se však... celý příspěvek >
Pila Homelite XL2, 9.1.2016
Zdravím, spojka je identická z plastového modelu 200, kde jsou dva segmenty a pružiny. A vůli na klice, respektive kliky v ložiscích mají tato pily již z výroby a to axiální, klika je totiž uložena na jehlách
Volné uložení ložiska, 9.1.2016
Nazdar Standové, jak vidím stále se najdou nevěřící Tomášové, že výměna karterů je tou nejlepší opravou kovových karterů při vůli uložení. Nikoliv nejlevnější, ale nejlepší. Lepení, jakékoliv, je pouze dočasné a při neodstranění příčiny, tou není... celý příspěvek >
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 22.11.2015
Já bych to ani tak nepřisuzoval lepšímu benzínu, ale spíš původci ukázky. Tato firma, chce li cokoliv prodat, vyrobí prezentaci (veřejnou i neveřejnou pro své prodejce), kde je "konkurence" pohaněna snad až do pravěku. Zde je použit poměr minimálně... celý příspěvek >
Lišta, 22.11.2015
Stando vím, hobík poučený, ale se znalostí profíka. U tesařů to je podobné jako u všech smrtelníků. Záleží na tom elementu co tu pilu drží v rukách. V polomech to je podobné jako v běžné těžbě, jistě riziko sevření a rozkroucení je větší, možnost... celý příspěvek >
Lišta, 22.11.2015
Zdravím vás oba Standové a aby bylo na rovinu, odhalím se. Radek, možná i B. S.Melaga špatně četl pro zakalené, rudé bělmo "kritiky" jeho "kritiky" Standy z HK. Nic ve zlém S.M.  Ale i tak Stando úplnou pravdu nemáš, funguje to a celkem dobře to... celý příspěvek >
Stihl MS260 olejove mazanie, 21.11.2015
Dobrý večer. Není to v pořádku. Doraz poloh je stržený a vy velmi obtížně poznáte kdy je vačka, součást těla onoho šroubu, v jaké poloze. Ta vačka reguluje dopředný pohyb pístu ol. čerpadla, který je rozhodující právě pro velikost dávky oleje.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika