Příspěvky uživatele - RadekB

Dolmar PS 352, 10.1.2016
Protože stejně jako většina z nás, možná všichni, vycházím pouze z part listu, nkdo možná z pár obrázků kdesi na netu, vidím tam já konkrétně zajímavou konstrukci plastové skříně (uchycení šroubů lišty), netradičně propojenou s nově postaveným malým... celý příspěvek >
Volné uložení ložiska, 10.1.2016
Tak to naprostý souhlas. Bohužel jsou modely u kterých ani prevencí často nezabráníš této závadě. Měl jsem na sesvisu pilu z výše mnou uvedených, tedy profi, používaná výhradně hoby a obsluhovaná človíčkem co snad za celý život ani jednou neporušil... celý příspěvek >
Dolmar PS 352, 10.1.2016
A nejen to (není plasťák jako plasťák ), ale zapomeneme li na nápisy a barvy, čiší z toho čínský chameleon mnoha "značek" a barev na tisíce mil daleko. Už jen tvar krytu vzduchového filtru a filtr samotný je mi znám v mnoha variantách. A SAS? Třeba... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 10.1.2016
A proč teda mají výrobní čísla z Qd na první pozici číslo 7 a tady je ve skladech nenajde?
Výběr křovinořezu, 9.1.2016
xxx.180.79 Tak jako tak asi znáte NEčínu značku na našem trhu a asi pochází ze Švédska že? Jen by me zajímalo jak jste došel na spojení Stihl a Čína? Ještě jsem tu plagiáty křovinořezů Stihl neviděl a ani plagiáty křovinořezů jako takové. Že se však... celý příspěvek >
Pila Homelite XL2, 9.1.2016
Zdravím, spojka je identická z plastového modelu 200, kde jsou dva segmenty a pružiny. A vůli na klice, respektive kliky v ložiscích mají tato pily již z výroby a to axiální, klika je totiž uložena na jehlách
Volné uložení ložiska, 9.1.2016
Nazdar Standové, jak vidím stále se najdou nevěřící Tomášové, že výměna karterů je tou nejlepší opravou kovových karterů při vůli uložení. Nikoliv nejlevnější, ale nejlepší. Lepení, jakékoliv, je pouze dočasné a při neodstranění příčiny, tou není... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 23.10.2012
Pánové, obávám se, že tato bublina brzy splaskne a k tomu ještě s parádní ostudou! Již je několik kusů HQ 560 s deformovanými kartery v oblasti olejové nádrže a olej vystřikuje na výfuk! To není dobré, to vůbec není dobré!! 
Vyber postrekovaca, 18.1.2012
Víte přátelé já bych to až tak nehrotil. Ono to je stejné jako v tom mně nejbližším ranku, pilách. Je to především v rukách majitele. Standowi, možná právě proto že je profík, stačí ty Číny, někomu ani SOLO a Hardi nebudou dost. Často vidím a slyším... celý příspěvek >
Motorová pila Alpina P680, 17.1.2012
Ano není nic lehčího než "mudrovat" a slovní přestřelky jsou opravdu zbytečné. Chce to jen jedno, dovozce a "značkový" servis by měl dokázat doložit slova jako "Když rozeberete třeba takovou malou STIHLKU mnoho dílů je čínských", fakty. Velice rád... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 6.1.2012
Mistr, ne mistr, ale objednací číslo kliky 560 je 575 54 52 - 01 a 562 575 54 52 - 03, takže v čem by asi byl ten rozdíl když jinak je vše ostatní naprosto shodné, včetně pístu a válce? Možná jestli to není kvůli identifikaci těch popraskaných za... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 18.11.2011
Je to především o tvaru zubu, nikoliv o materiál. Brousí se po dobu 3 vteřin horní část zubu, takže úběr není nijak velký. Neměřil jsem to, dobrý námět na zkoušku .
Ostřička řetězu, 18.11.2011
Opravdu typická Česká vlastnost, co nechci, nebo dokonce neumím sám, doporučím druhému "Takže doporučuji vyzkoušet, vzít kalkulačku a pak počítat, ceny řetězů, benzín, olej a čas". Nevím jak jste počítal a už vůbec nevím co jste zkoušel,... celý příspěvek >
Ostřička řetězu, 18.11.2011
Hezké počty, jen typicky České. Jaké dva řetězy? Např. 91 VXL 56 E = 297,- Kč x 2 = 594,- Kč. Fajn ale kolik stejného zacházení ty dva řetízky vydrží? No řekněme desetinu a při šikovném úhlu škrtnutí si o kámen ani to ne. Takže další dva řetízky a... celý příspěvek >
Mc Culloch 130, 18.11.2011
Šikovný chlapec s tím SM od ZAMA carb! Vahadlo nejspíš dal někdo jiné a tím je mimoň, ptej se po nikoliv membránové sadě ale servisní, či opravné sadě, součástí je i vahadlo, jehla atd.. Ještě jedna identifikace vahadla, musí mít na konci dírku pro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika