Krovinorez Demon RQX520R



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 59.45 (?) 
5.7.2011 23:11, zobrazeno: 88825x

Ma prosim nekdo zkusenost s timto krovinorezem? Je kvalitni? Za odpovedi predem dekuji. S.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 6.7.2011 15:56

Značka Demon je natolik "známá", až připomíná ty osvědčené pily Sthill MS 440, Husqarna XP 395 a jejich odvozeniny. Popisy u prodejců se především "točí" kolem řidítek, z čeho jsou vyrobeny a jak jdou nastavit. Takže jen z tohoto si udělejte obrázek o stroji s parametry profi a cenou hobby! Motor musí být nejspíš nějaká super novinka, protože vyždímat 3,8 kW z motoru (odvozuji z označení stroje RQX520R), 52 cm3(?), tak to už je BOMBA. To nedokáže žádný z osvědčených výrobců. Dopátrat se dovozce je nemožné. Takže co chcete víc?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 59.45 (?), 6.7.2011 16:05

Super, jste zlaty. 
Mi se nezdal pomer ceny a vykonu + to, ze i strycek Google nachazel jen reklamu na tento stroj (zadnou diskuzi, zaden komentar...).
Dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 54.55 (?), 6.7.2011 18:16

3,8Kw z obsahu 52ccm,súdruhovia kapitalisti z číny to asi merali tyčovým netrom. Naozaj si myslíte že niekto Vám predá profi stroj za 170 E-čiek.

   Pre pána,ľudia, uvažujte trochu.Pokiaľ sa nezobudíme sami a neprestaneme kupovať uplné šunty tak stále budeme považovaný za smetisko európy.Budú nám tu predávať stroje ktoré sú na dve veci.Ale ani jedna s tých dvoch vecí neni robota.

   Kúpite niečo za pár šupiek, po pár dňoch o kľakne a väčšinou sa ani neunúvate to ísť reklamovať.Že sa to neoplatí.

  Niekoľko krát som bol bol v servise takejto firmy - prestal som chápať keď z 10 - ich strojov som reklamoval 8 a to niekoľkokrát.A mechanik -ináč dobrý známy - mi povie že reklamácie mám akurát ja a ešte zopár iných kusov z rôznych miest na slovensku.

  Mašina bola jeden veľký zmätok.,garantujem museli kľaknúť všetky po pár hodinách roboty. Ale pre dovozcu je to príma kšeft - donesie 3000kusov - hodí na to 200 percent - 50 kusov sa mu vráti - zvyšok je po garážach, smetiskách,pivniciach a majú jednu vec spoločnú, nefungujú - dovozca hovorí o fasa kšefte a ako zarobil - a my sme za blbcov, lebo sme zaplatili za niečo čo nám nefunguje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 211.48 (?), 6.7.2011 18:34
To je skutečnost, ale spousty lidí chtějí být spokojeni levným nákupem nečeho, co vypadá, jako to jinak dražší. Co se děje po zakoupení to je tragikomedie. Komedie v pokusech s tím něco udělat, smutné z pohledu zbytečně vyhozených peněz, které chybí jinde. Ta situace se hned tak nezmění, lidé se nechají neskutečně oblbovat a chovají se jako neuvažující tupci, kterým se občas rozsvítí až už mají nejen spálené prsty, ale daleko víc.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 130.207 (?), 6.7.2011 19:42
A najvacsi paradox je v tom ze ludia s tymito smejdami pridu do znackoveho servisu... ze opravte mi to vsak to je tiez krovinorez ako tam mate vystaveny. Nevedia pochopit ze startovanie zo Stilky nepojde ani bohovi namontovat na super vyhodne kupeny nadupany cinsky smejd. A este odide urazeny.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 6.7.2011 20:06

Co jenom uražení, ještě všude troubí jak jsme neschopní, že neopravíme takovou bombu profi křoviňák! A když náhodou to je jen o tom klasickém DODO, tak se jim zdá o čertech když mají platit. Já to koupil za 3500 a vy chcete 1 000 za opravu, to ste se zbláznil néé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.45 (?), 6.7.2011 20:12

Dekuji vsem za reakce.
Prave proto jsem se ptala, nejsme tak bohati, abychom kupovali levne veci .
Hezky vecer vsem
S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.3 (?), 21.7.2011 23:13

Zdravím,

mám křovinořez Demon RQ480 od března a zatím funguje bez problému.

Jedině huře chitá za studena tak na desáté zatažení pak už jede bez problemu, sekám stím trávu na mezích a u lesa, co neprojede traktor taková ta hnusná přerostlá - kopřiva a jinej podobnej bordel. Nečekejte zázraky ale úkol splnila zatím vždy, a za cenu 2000kč pohoda. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 103.69 (?), 3.8.2011 11:37

Zdravím, je to šmejd, ale rok to vydrží.Ale je to stroj pro někoho kdo se v tom umí hrabat.Koupil jsem ho (podobnej se stejnými komponenty podle fotky) vloni na sečení kamenitýho terénus náletem a stařinou, protože jsem si myslel že to na rok stačí a nechtěl jsem ohrožovat lepší stroj(mám husqvarnu 343 F).Cena tohoto stroje je nižší než nová úhlová převodovka na husku.

Pokazilo se na tom už všecko, první problém byl hned u novýho, kde byl špatně dotaženej ventilátor a hned se protočil.Dodavatel do 2 dne vyměnil stroj.Pak dobrý, sezona v pohodě, ale letos už odešlo startování, neřešil jsem, pomohla aku vrtačka napřímo přes matku na klice.Pak začal zlobit, bylo to gufero na klice za 15 Kč.Pak pružinka spojky, dal jsem jinou,7 Kč.Včera se protočil úhlový převod, po rozebírce jsem zjistil že tam nebylo mazivo, což jsem si měl zkontrolovat.Hodil jsem to do kouta a objednal další.Důvod je ten že i drahej kvalitní stroj by za daných podmínek dostal hodně zabrat a jeho cena by klesala podstatně o víc než když si koupím každej rok tenhle šrot.Při poruše neřeším servis ale spravím si to sám a když to nejde tak zahodím, jde o to že to vyřeším hned, což při odeslání na záruku nebývá možné, a v sezoně čekat nejde.

Práce s ním je kupodivu srovnatelná s daleko lepšími stroji, jen plynová rukojeť je z mizerného plastu a dře do prstu(dal jsem si tam ze stihl-ky a je to ok),ale jinak má dost výkonu na práci s 3 mm strunou a dobrou spotřebu, s nožem stačí tak na půl plynu.Sekal jsem s ním sezonu a půl, pozemek cca 1,5 ha který byl dlouhodobě zanedbaný-kamení, stařina a nálet bez a železo na něm není vzácné, vloni 4x, letos 2x.Většinou spěchám a s ohledem na cenu jsem ho nešetřil.Pokud někdo při koupi dobře zkontroluje montáž, namaže, důsledně zaběhne a bude sekat normálně tak bych řekl že celkem překvapivě poslouží

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika