2T vs 4T



Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?) 
30.3.2015 10:27, zobrazeno: 3780x

aneb pořídili by jste si zahradní traktůrek s motorem z Trabanta?

wink

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
fanatix - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (256) - 94.99 (?), 30.3.2015 12:03

Zalezi na tom na co by som ten traktorik chcel pouzit. Ci iba zapriahnut vlecku a odvazat odpad alebo nieco viac. 2T sice slape vo vyssich otackach ale je rovnako hlucny ako 4T. Na hlucnosti sa totiz podpisuje typ vzduchoveho privodu a odladenie vyfuku. Pri malych motoroch bude mat 2T vzdy vyssi vykon nez 4T. Ja by som sa toho Trabatotrakturka vobec nebal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 99.205 (?), 30.3.2015 12:12
Stando vy jste asi spadl „von“ něčeho v mladším věku na hlavu.Takto by to mohl postavit někdo, kdo by to zadal zkušebně s kulatým razítkem, musela by být absolutně nezávislá a musela by zaměstnávat nepodplatitelné. Což v Česku nehrozí. Ale výrobkům „home made“ celkem fandím, zvláště když je autor konstrukčně a manuálně nadán. V tom případě si to může osadit třeba turbínou z MIGu, je to jen jeho věc a my mu toto maximálně můžeme jemně vytknout. On na to stejně nebude přes hrdost na své „dítě“ slyšet. A že by nějaký výrobce takto zblbnul, taky nehrozí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 34.31 (?), 6.4.2015 1:33
Dnes, vzhledem k jednoduchosti a spolehlivosti 4t-motorů, tak určitě ne.Když jsem používal do trabanta motul antismoke, tak vůbec nekouřil, naproti tomu tchánova Š100,si vzala 1l oleje/800km! A dnes staší nafťáci hulí jak fabriky.A co se týká hlučnosti-používám u sekání sluchátka s mobilem :-).Ohledně splodin mě to taky tak nevadí-výfuk mám vzadu.Přesto ne :-).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika