Příspěvky uživatele - 34.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký malotraktor na zahradu, 6.4.2015
Kolem 40let, by jsem klidně volil Vari, službu udělá, je to nezmar, veliká variabilita, TP,nízké náklady, ale čím bude člověk starší, tím spíše ocení svezení a ne běhání za strojem.Nesené nářadí je radost z práce-žádné běhání, startování klíčkem,... celý příspěvek >
Jaký malotraktor na zahradu, 6.4.2015
Ono s tím techničákem to bylo tak, že se o něj žádalo u výrobce a ten ho tehdá posílal s nějakou sadou za několik stovek, tak proč by o něj někdo žádal, když mu varina neopustila pozemek a když jo, tak to tehdá nikdo neřešil, po vesnici jezdilo... celý příspěvek >
2T vs 4T, 6.4.2015
Dnes, vzhledem k jednoduchosti a spolehlivosti 4t-motorů, tak určitě ne.Když jsem používal do trabanta motul antismoke, tak vůbec nekouřil, naproti tomu tchánova Š100,si vzala 1l oleje/800km! A dnes staší nafťáci hulí jak fabriky.A co se týká... celý příspěvek >
Stiga Collector 46B vs. AL-KO Silver 42 B-A, 6.4.2015
Ještě k té Stize-na běžné sekání jsem neměl nikdy problém, vlastním ještě 10-ti letou stigu 53cm, kterou nahradil traktor, díly dodnes bez problému, ale pokud nebudete spokojen se sběrem, dejte tam čistě sběrací nůž, je o něco hlučnější, i proto se... celý příspěvek >
Stiga Collector 46B vs. AL-KO Silver 42 B-A, 6.4.2015
Ale STIGA dává 5let záruku, pokud není stroj pro komerční účely, na podzim jsem stigy kupoval, jednu v hliníku domů a jednu v plechu na chalupu.Po sezóně je obě hodím do servisu na výměnu oleje, přebroušení a vyvážení nože, kontrolu filtru a víc... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika