2L postrekovac na kompresor, vyraba ho niekto?



host - 48.106 (?)
18.4.2015 21:04
S levnými postřikovači neporovnávejte. Než jsem koupil 402 něco jsem načetl, mají v popisu, že je profesionální. 2 litry nejsou na kompresor vhodné, budete stále odbíhat ke kompresoru, případně za sebou vláčet hadici. Pumpa 402 je velmi kvalitní a rychle a snadno dotlakuje postřikovač.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 48.106 (?), 18.4.2015 21:04
S levnými postřikovači neporovnávejte. Než jsem koupil 402 něco jsem načetl, mají v popisu, že je profesionální. 2 litry nejsou na kompresor vhodné, budete stále odbíhat ke kompresoru, případně za sebou vláčet hadici. Pumpa 402 je velmi kvalitní a rychle a snadno dotlakuje postřikovač.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 18.4.2015 23:53

S tím malým objemem a neustálým dotlakováním si to taky myslím. Ale mohla by fungovat nádobka s kapalným plynem (stlačený vzduch ve "spreji" k čištění výpočetní techniky) a regulační ventil. Jen mi přijde zbytečné něco takového bastlit a pak se s tím tahat, když dopumpovat Solo 402 je opravdu snadné a rozhodně vydrží mnohem více než jednu sezónu. Ale správné čištění trysky i celého postřikovače ihned po použití je samozřejmost. Stejně jako šetrné zacházení a udržování v čistotě. Psal jste o problémes s pumpou - pokud Vám do ni shora kolem pístu napadá hlína a Vy pak vydřete vnitřek válce, tak samozřejmě odepíšete kterýkoliv postřikovač.

PS: Podíval jsem se lépe na píst v Solu 402 a musím se opravit, není tam O-kroužek, ale V-kroužek (nebo nějaká manžetka, nesnažil jsem se to přesně identifikovat). Ale i tak by to měl být naprosto standardní díl sehnatelný - kromě výrobce - ve většině speciálek s těsnícími materiály. O-koužky jsou v těch levných a asi i to způsobuje rozdíl v lehkosti pumpování.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 25.2 (?), 19.4.2015 7:38

S tímto souhlasím, ale u malých postřikovaču, se nepoužívá to zásadní a tím je bezpečnostní pojistný ventil, není třeba protože se nepředpokládá pžetlakování. U dofukování kompresorem, by toto bylo nebezpečným problémem. Viděl jsem u kutilu podobné upravy na Dezách, kde byla litinová nádoba a tam kde chyběl pojištovák i následky.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 78.21 (?), 19.4.2015 13:55

Co takhle klasickou stříkací pistoli a dát na ní větší nádržku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 45.125 (?), 8.5.2015 6:35

Výkonný postřikovač s kompresorovou přípojkou je např. Gloria 405 TKS

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 8.5.2015 8:17

Běhat s 2l nádobou ke kompresoru je nesmysl. Není v ní dost velká zásoba vzduchu a tlak bude silně kolísat. Hledejte postřikovač Gloria.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 104.7 (?), 17.5.2015 20:58

Mám ve starém batohu batohu 5 litrový plastvý kanystr který někdy měním za 10l do brambor, k tomu 12v baterii z upc,12v čerpadlo z číny jako ND do wapky nebo co a trysku ze starého postřikovače včetně hadice. naco tlakovat vzduch když můžu čerpadlem tlakovoat kapalinu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika