Ako upravit pozemok plny kamenov



host - 238.28 (?)
3.11.2023 19:19
Nechat bagrem stáhnout a odvézt tomu, kdo Vám to tam nadělil.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
                     
Anitchka - (15) - 168.243 (?), 7.11.2023 13:03
Bola to blbost psat sem tu domnenku, hlavne kvoli tomu ze to bola domnenka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 6.11.2023 18:29

A zase jsem měl pravdu. Spousta hrdinských rad o tom jak vzít bičem státního šimla a skutečnost je nakonec jiná. Kdyby se ti úředníkobijci soustředili na podstatu dotazu, hned by bylo líp. Osobně bych radil šutry nechat a odstranit jen to, co leze na povrch a pak tam, kde chcete mít obdělávané záhony. Pod trávníkem vadit nebudou a při sázení stromů to holt vyberete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 208.138 (?), 6.11.2023 18:40

"a pak tam, kde chcete mít obdělávané záhony"... navézt dostatečnou vrstvu slušné zeminy? Ne, to není ironie či výsměch, jen tam chybí, podle mého názoru, konec věty.

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Anitchka - (15) - 168.243 (?), 7.11.2023 13:06
Vdaka za nazor, presne tak to urobime, ono ked sa budu kopat zaklady na barak bude aj cim to pripadne zakryt ten zbytek, takze zatim budeme takto cistit jen ty zahony, jamy na stromy a maly travnicek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 208.138 (?), 6.11.2023 18:23

A také o velké nervy a obrovskou ztrátu času s nejistým výsledkem. Ale pokud si vzpomínám, radil jsem oba postupy. Takže vy zase jen demagogicky vyberete to, z čeho se dá uplést bič. A už vůbec nechápu, jak vy tušíte, v co já doufám.

A jestli jsem si nezapamatoval, zda je to vnouček či vlastní dítě, jak to mění meritum věci?

Nechtěl byste si pro své útoky vybrat někoho jiného, ale hlavně někde jinde? Na politických fórech je takových jako vy obrovská skupina. Tam budete jako doma.

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 214.246 (?), 6.11.2023 20:04

Podívejte pane Milane  , já když čtu rady které se mi nezdají hned mě napadne, že se tomu asi málo věnujete. Proto jsem použil toho vnoučka. Omlouvám se.Bylo to zrovna tohle ode mne nevhodné. Stává se mi to taky. Babičky a prababičky.    Napsali nám ze je vlastně všechno v pořádku. Nic nepotřebuji. Paní se bude třeba ptát na stromky a pod. Ať se jim daří. To je vše.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 208.138 (?), 6.11.2023 21:07

Přesně tak. Není problém, když nesouhlasíte s jakýmkoliv názorem. Jde o to, jak proti němu vystupujete. Protože tam už jde o naše ega.

Když se ale od nich oprostíme a začneme přemýšlet o těch, kterých se to týká, je všechno jinak. Jde o věc, o možná řešení, povzbuzení skutečných účastníků problému, a doufejme i inspiraci nebo alespoň výčet možných řešení. Ale jsou to jen názory, většinou vycházející z neúplné znalosti věci. Dost doufám, že to tak ti zúčastnění berou. Mají trochu smůlu: stejně se musí rozhodnout a činit sami a podle svého.

Oceňuji vaši schopnost se omluvit. Takže mezi námi dobrý.

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 238.28 (?), 3.11.2023 19:19
Nechat bagrem stáhnout a odvézt tomu, kdo Vám to tam nadělil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika