Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila)



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
romca77 - (34) - 230.52 (?) 
8.8.2014 10:47

Asi máte pravdu, včera jsem to fakt valila nadoraz :o(A minule když jsem to dělala tak od oka, tak chytly kromě jedné všechny.  Díky za radu. Polepším se :o)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 8.8.2014 10:36

Reklamaci můžete podat v kterémkoli obchodě, na to nepotřebujete značkový servis.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 8.8.2014 11:09

Konkrétně Vám pane doktore věřím, že máte kvalitní přístroj a že Vám funguje déle než 6 měsíců, takže mi třeba do SZ napište typ a cenu.

Polským eshopům co mají pouze poštovní přihrádku nekde v Ostravě na sídlišti v třetím vchodu 5tého paneláku jeksi nevěřím. A těm co jejich výrobky přeprodávají jako komisní prodej také ne.

S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.89 (?), 8.8.2014 19:40

Stando, ja take vahy mam. Funguju perfekt i ked pouzivam ich zriedka. Mam malu zahradku a postreky su niekedy v tekutom stave a meria sa objem. Ale sluzia niekolko rokov. Myslim, ze tak skoro ich nebudem "reklamovat". Iba ak by dosli baterky.wink Maju malu spotrebu. Dobre pre zabudlivcov: Po 2 min sa same vypnu, po 30 s vypnu display.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 8.8.2014 11:56

Abych pravdu řekl, nevím, jakou mám. Dostal jsem ji od Ježíška  před lety. Stovku  snad nestála. Je to fakt užitečná věc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1408) - 179.38 (?), 8.8.2014 14:11

Tož to sa Ježíšek nepředal,... hodné odměňuje za dobré chování,za špatné trestá, asi věděl proč..ťukl do čela, co by tak.."je krííza koupím vtip za stovku.

K některých chem.prostředkům dávají plastové odměrky, kde je stupnice očíslovaná v gramech, nebo mililitrech, takové si schovám, používám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.89 (?), 8.8.2014 19:43

Odmerka je fajn na objem kvapaliny, ale v pripade gramov vas moze zradit. Na druhej strane ak nebudete v odmerke merat vahu vyryzovaneho zlata, tak sa radove vzdy trafite. Cize chyba pod 50 %, najhorsie 100%.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.25 (?), 9.8.2014 22:10

Já mám tu váhu za pár kaček a vzhledem k tomu, že šoučty při vážení sedí, mě nepřesvědčíte, že je špatná. Připlácet si nemá smysl, tyhle věci se neopravují už z podstaty čidla a elektroniky jako celku. Zbytek je kousek plastu, nebo skla bez ceny. A že toho někdo v Polsku koupí balík a prodáva to na internetu? U nečetného zboží je to nejlevnější distribuční kanál, nemá cenu platit VO a MO. Pro můj mobil už taky Samsung nevede díly a na aukru koupím flexi kabel za pár a tak slouží dál. 

A poslední - když nechytí šroubovací sklenice, tak prohlédnout víčko zevnitř, otřít, nasadit, šup do mikrovlnky, pustit a koukat. Jamile nálev zvětší objem k první hraně sklenice, dotáhnout, otočit a nechat vychladnout. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika