Příspěvky uživatele - romca77

Proč mi nechytají víčka?, 26.8.2014
Když jsem loni koupila víčka v hyper super, chytla cca půlka, pak jsem si všimla, že mají tu gumu hodně umělou a jsou poměrně měkká. Šla jsem do klasického želežástrví a koupila poctivá česká víčka, které mají opravdu gumu. Z dávky cca 13, nechytne... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 25.8.2014
Tak mým rajčatům a ani jiné zelenině letos nepomůže už ani svěcená voda. Přehnalo se u nás takové krupobití, že některá zelenina byla neidentifikovatelná :o( a na zahradě to vypadalo jak kdyby to někdo prošel s mačetou... děda 80 let přijel po... celý příspěvek >
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 8.8.2014
Asi máte pravdu, včera jsem to fakt valila nadoraz :o(A minule když jsem to dělala tak od oka, tak chytly kromě jedné všechny.  Díky za radu. Polepším se :o)
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 8.8.2014
JInak tahle 2g mi připadá praktičtější, že je jí méně. U té zeleniny je myšleno asi na množství láku, že?
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 8.8.2014
Kuky kečup mi tuky tuky loni nezkazil, ale kdybych to tam chtěla přece jen dát, v jaké fázi to do toho kečupu dáváte. Já mám recept s přídavkem octu. Jinak prý ho stačí lít zahorka, ale já pro jisotu ještě 20 minut na 80 zavařuji.
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 8.8.2014
Ještě mooooc poprosím, pokud zavařujete do závitových sklenic, nejen řepu, ale včera jsem zavařovala papriku, okurky atd... tak zda kupujete nová víčka a zda sklenice po zavaření ještě dotahujete a otáčíte? Včera mi totiž 3 sklenice z 9 nechytly, tak... celý příspěvek >
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 7.8.2014
O té kyselině sorbové jsem slyšla, ale nikde jsem nenašla kolik se tam toho má na jaké množství dávat. A ta Neotker se asi kupuje v drogerii, že?
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 7.8.2014
Děkuji všem za rady, vyzkouším. Můžu se jen zeptat, jak dlouho zavařovat ty menší skleničky 200ml. A jak moc tu řepu uvařit? Má být na zkus? A poslední otázka je na hosta, tou chemií myslíte konkrétně co? Chci zto přírodně, ale pár skleniček bych... celý příspěvek >
Recept na zavaření červené řepy (aby nezkvasila), 6.8.2014
Prosím o zaručený recept na zavaření řepy, aby chutnala stejně jako z obchodu :o) a hlavně aby po pár týdnech nezkasila. Moc díky za tipy.
Postřik Infinito na rajčata, 5.8.2014
Hmm, a já tím ty okurky nastříkala, no tak teď nevím, zda je vůbec sklízet. Je pravda. že při prvním postřiku za sucha to nesmrdělo, ale když jsem provedla postřik v neděli po druhé a pak u nás dost pršelo, tak je ze záhodu cítit mírný zápach. Ale... celý příspěvek >
Postřik Infinito na rajčata, 5.8.2014
Díky za radu a ten TOPAS je i na plíseň na rajčata?
Postřik Infinito na rajčata, 5.8.2014
Máte někdo osobní zkušenost s Infinitem proti plísni na rajčata? Zatím jsem stříkala jen okurky, které byly už dost chyené a zabral parádně. Chtěla bych zkusit i na rajčata. Loni jsem stříkala Kuprikolem, ten je nabázi mědi, plíseň to sice zastavilo,... celý příspěvek >
Okurky - plíseň a nebo spálené od slunce?, 3.8.2014
Tak jsem před 14dny tím Infinitem nakonec nastříkala a musím říct, ře zabral parádně. Vzhledem k počasí asi stříknu dnes ještě jednou. Jinak u nás se žádný zápach nekonal a fakt se vzpamatovali i hodně postižené rostliny. Dáváte někdo to Infinito i... celý příspěvek >
Plíseň zavařeniny, 16.7.2014
Děkuji za radu,  s tím savem to zkusím a řepu taky jak jste psal. Je gakt, že jsme měli loni dost špatné podmínky i s vaříčem a teplota nám lítala, tak jsme to dělali hodně od oka, ale teta tvrdila, že stačí u té řepy 5 minut na 80st, aby chytla... celý příspěvek >
Plíseň zavařeniny, 16.7.2014
Loni se nám buhužel kvůli špatnému větrání dostala do sklepa plíseň. Celý jsme ho vyklidili, natřely regály, vystříkali modrou skalicí, sklenice vymily octovou vodou... Celou zimu byl pokoj, ale jak se venku udělala vedra a stoupla teplota i ve... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika