Zahradnictví Spomyšl



retlaw - (21) - 156.131 (?)
12.11.2018 22:19

Loni na podzim jsem si objednal 9 stromků ze Spomyšle, nejlepší z nich byla broskev Radost na podpníku Adesoto, velký stromek s korunkou, ale měli ho dodaný ze Slovenska. Mejhorší byl slivon Hollywood, byla v půlce nalomená, ale obrostla zespodu. Hrušen Faworytka byl špičák. Zbytek byly 3švesstky, 2 třešně a jedna merunka vypadaly průměrně. Roste všech devět. A došlo mně to do týdne od objednání. takže celkem spokojenost.yessmiley

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10093) - 196.17 (?), 28.4.2018 21:57

Zdravím, Herr von Miloš Vysloužil. Jak už jsem psal jinde, meruňky ze Spomyšle dobré, ale ty broskvoně přesně jak napsal jistý pán: "všechny na hromadu a zapálit, místo toho dávat je do prodeje". Až na tu jednu výjimku, která možná pocházela od jiného dodavatele. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
retlaw - (21) - 156.131 (?), 12.11.2018 22:19

Loni na podzim jsem si objednal 9 stromků ze Spomyšle, nejlepší z nich byla broskev Radost na podpníku Adesoto, velký stromek s korunkou, ale měli ho dodaný ze Slovenska. Mejhorší byl slivon Hollywood, byla v půlce nalomená, ale obrostla zespodu. Hrušen Faworytka byl špičák. Zbytek byly 3švesstky, 2 třešně a jedna merunka vypadaly průměrně. Roste všech devět. A došlo mně to do týdne od objednání. takže celkem spokojenost.yessmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 83.148 (?), 20.11.2018 14:07

 Hrůza ! Už nikdy Spomyšl. Před 2 lety záměny růží a špatná kvalita omlouvaná chybou brigádníků. Letos neprodejné, podřadné zboží. Z 5 růží ani jedna kvalitní. Ashram s podélně roztrženým kořenem. Klamavá reklama že mají " zboží je ve 100%tní kvalitě."


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.163 (?), 21.11.2020 21:12

Před třemi lety jsem si u nich objednal merunkoblumu Dapple Dandy a nektarinku Flavor Top. Štítky na kmíku byly vzorně popsány, přesně podle mé objednávky.  Letos mi zaplodil první stromek jakousi blumu, která stoprocentně nebyla Dapple Dandy,  a ten druhý měl, světe div se, chlupaté broskve!!! Takže tomuto zahradnictví se vyhnout velkým obloukem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.40 (?), 21.11.2020 21:40

Je to velmi jednoduche je to velka firma ma velky vyber cena je taky dost vysoka co nemuzou prodat to zameni za jine treba takove co potrebujete a vysledek se dostavi az zacnou plodit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.227 (?), 22.11.2020 7:48

Záměna za jinou dodrůdu, vždy bych nepodezříval zasílající firmu. Právě bych nepodezříval firmu větší. Všechno nepěstují a chyba může být taky na straně těch, co jim dodávají stromky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.227 (?), 22.11.2020 7:50

Jo, samozřejmě za chybu zodpovídá ten, co zasílá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Pierre - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (183) - 239.82 (?), 22.9.2022 22:38

Z akých konkrétnych ovocných škôlok majú stromy?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 99.4 (?), 31.10.2018 13:18

 Ze zahradnictví jsem objednal asijskou hrušku Hosuj. Místo stromku mi přišel špičák. Po reklamaci jsem obdržel znovu špičák. Na telefonický dotaz mi oznámili, že nic jiného nemají a špičák je taky stromek a jestli se mi to nelíbí tak ať odstoupím od smlouvy Buď neznají rozdíl mezi stromkem a špičákem nebo kašlou na zákazníky. Nedoporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Petr z H - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (690) - 112.187 (?), 31.10.2018 13:31

V tomto případě shledávám problém na vašem přijímači. wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika