Příspěvky uživatele - Pierre

Koulelo se koulelo, 9.10.2022
Len ta prvá spodná bednička je nejaka prázdna :).  Aké odrody su tie jablka? Do kedy Vám vydržia?
Zahradnictví Spomyšl, 22.9.2022
Z akých konkrétnych ovocných škôlok majú stromy?
Matčino, 4.9.2022
Aká je skladovateľnosť odrody Matkino. Spomína sa že nie veľmi dlhá, ale čo to znamená? mesiac, dva, tri?
Semenáč - dobrá volba, nebo ne?, 4.9.2022
Aké odrody z tých "modernejších" su vhodné pestovať na semenáči? Dalšia otázka, neviete z akých jabloni používaju ovocné skolky semenáče? Napr. Ovocny strom, alebo p. Pešek v Bojkoviciach?
Je to myrobalán?, 3.9.2022
Skor ju chcem pouzit ako podpnik, preto hladam ake by mohol mat vlastnosti.
Je to myrobalán?, 28.8.2022 Obsahuje fotku
Co pri tom sledovať? Aký je rozdiel medzi kôstkou durancie a kôstkou slivky? Pripájam foto.
Je to myrobalán?, 23.8.2022 Obsahuje fotku
Ta hľadaná slivka rodí odkolo 15. Augusta, čo je dosť skoro. Nenašiel som žiadnu duranziu na internete, ktorá by rodila tak skoro. Možno je to nejaký semenáč duranzie.  Pripájam foto vnútra a kôstky. Žetón je vo veľkosti 1 €.
Je to myrobalán?, 19.8.2022
Je velmi spatne odlucitelna. Povedal by som ze neda sa odlucit, na kôstke ostane cast slivky.
Je to myrobalán?, 18.8.2022
Nevie nikto ako je to s tou rodivostou? Moze to byt duranzia ale nie?
Je to myrobalán?, 16.8.2022
Nerodi duranzia neskor? v literatúre čítam, že je neskorá, rodí v druhej polovici septembra až október. Tomuto podpníku už plody padajú, pricom je polovica augusta. Dalšia otázka, duranzia ma stredne veľké plody, tato slivka ma ich malé... celý příspěvek >
Je to myrobalán?, 16.8.2022 Obsahuje fotku
Na záhrade mam veľmi stare drobné slivky, kde podpník veľmi podrasta a odnožuje, až by som povedal, že veľmi. Jednu takú odnož som nechal asi asi 3-4 roky, aby som vedel co to su za plody. Priemer maju cca 1,5 cm, neodlučuju sa od kôstky, a su... celý příspěvek >
Kliešte v záhrade – aký repelent, 16.8.2021
Vďaka za recepty. Vyskúšam.
Kliešte v záhrade – aký repelent, 15.8.2021
p. Lída, to vyzerá celkom jednoducho. To určite vyskúšam.
Kliešte v záhrade – aký repelent, 15.8.2021
Viete mi dať recept? rozmarýn čerstvý alebo susený? Kolko bieleho octu?
Kliešte v záhrade – aký repelent, 15.8.2021
Máme ovocnú a zeleninovú záhradu, cca 1400 m2.  Problém sú kliešte, ktorých je posledné roky čoraz viac. Záhradu riadne kosím kosačkou, tráva je max 10 cm, a potom znova kosím. Kde sa držia neviem, -  na záhrade mam aj muchovník,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika