Zahradnictví Na Zázvorce



host - 160.77 (?)
4.6.2018 10:41

Velmi špatná zkušenost, bohužel opakovaně. Místo sloupovité odrůdy dodaná klasická, místo pozdně zrající dodaná poloranná a místo ranné pozdní. Vše bohužel zjištěno až letos. A tento rok opět místo sloupovité broskvoně dodaná obyč., naštěstí viditelně. Na mail neodpovídali a telefoniské spojení se podařilo až na poněkolikáté. Pak ovšem extrémně arogantní až drzý přístup. Již nikdy více. Horší je už jen zahradnictví Konvičkovi Tichá.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 189.57 (?), 30.4.2018 14:36

18.1.2018 v Zahradnictví na Zázvorce jsem objednal 2 ks Wistarii. Balík jsem převzal 27.4.2018. Po rozbalení mě čekalo nemilé překvapení. Oba květináče proschlé. V prvním rostlina se světle zelenými ovislými listy a ve druhém rostlina se zaschlými puky, bez listů. Vyhozených 407 Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 160.77 (?), 4.6.2018 10:41

Velmi špatná zkušenost, bohužel opakovaně. Místo sloupovité odrůdy dodaná klasická, místo pozdně zrající dodaná poloranná a místo ranné pozdní. Vše bohužel zjištěno až letos. A tento rok opět místo sloupovité broskvoně dodaná obyč., naštěstí viditelně. Na mail neodpovídali a telefoniské spojení se podařilo až na poněkolikáté. Pak ovšem extrémně arogantní až drzý přístup. Již nikdy více. Horší je už jen zahradnictví Konvičkovi Tichá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 168.23 (?), 25.8.2018 8:14

S tímto zahradnictvím nemám žádnou zkušenost, protože na dotazy nereagují, telefon nezvedají. Raději rychle pryč!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 18.79 (?), 25.8.2018 13:41

tak hlavně sloupovitá broskev není, čehož se dá využít dvěma způsoby: zákazník pozná, že si má dát bacha na obchodníka, kterej používá tak klamavou reklamu a obchodník ví, že zákazník, co si takové zboží objednává, o tom moc neví, tudíž se dá snadněji odrbat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 168.169 (?), 30.8.2018 20:08

Moje zkušenost je bohužel také špatná. Na jaře jsem si objednala magnólii a pět azalek, ceny výborné. Ze všech rostlin se mi ujala jen jedna azalka. Ostatní zůstaly jen holé klacíky, tak jak přišly. Psala jsem dva maily, žádná odpověď. Na telefonu neochota a že prý je to moje chyba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 228.32 (?), 9.9.2023 8:37

Na opakované e-maily s fotodokumentací poškozených rostlin vůbec nereagují. Považuji to za neúctu k zákazníkovi, který u nich zanechal nemalé peníze. Je mi to líto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 30.5 (?), 16.5.2023 12:00

Po precteni negativnich nazoru a zkusenosti na zahradnictvi na Zazvorce (samozrejme az tyden po objednani a netrpelivem cekani kdy a zda dojde ke zmene stavu objednavky z NOVA na neco noveho)  jsem mel docela strach kdy a v jakem stavu mi prijdou ruzne rostliny (hlavne kiwi).Ono az 6 tydnu co maji uvedeno na strankach je dost, hlavne, pokud planujete jet treba na dovolenou na 2 tydny a zrovna by jako na potvoru den po odjezdu dobe prisel balik s rostlinami.Doba dodani by mohla byt kratsi, ale cca 12 dni od objednani neni v sezone zase tolik, navic tam byly nejake svatky a vikendy.Prisla velka krabice.Pri hmotnosti baliku 3 kg pri cca 15-20 rostlin mi bylo jasne, ze to nemuzou byt velke kvetinace a velke rostliny.Rostliny byly zabaleny jen v papiru a poskladany na sebe a bylo tam trochu vyplne z ustrizku kartonu.Takze se zemina z nekterych kvetinacu vysypala.Ale zlomena nebo poskozena nebyla zadna rostlina.Zemina byla vlhka, takze taky v pohode.Nahore byla zemina trochu zaplevelena.Rostliny byly spise mensi, nez najdete v zahradnictvi s osobnim odberem nebo OBI/Bauhaus apod.V dobe covidu zahradnictvi nefungovalo a zrejme ani ted neni mozny ososbni odber, takze jedine objednat online.Za 159 Kc za velky balik do ruky mi v roce 2023 posta doruci leda tak dopis a postak dokonce nebyl liny zazvonit a zavolal predem, ze veze kytky.Takze doprava super.Samozrejme nedokazu rozeznat ruzne druhy kiwi a tedy posoudit, zda jsem dostal skutecene to, co jsme objednal, ale na kusy to sedelo, druhy dalsich rostlin odpovidaly a bylo to popsane samolepkou s napisem - jedna brusinka mela i kvety a plody.Ano, jinde koupim urcite rostliny vetsi a lepsi, ale za 2-x nasobek ceny a zase ze by prisly naky maly chciplotiny nebo uschly rostliny, ktery do leta nevydrzi, to rozhodne ne.Hlavne za sadu 3 kiwi 299 a za sadu 2 kiwi 229??? To me stalo v Praze pouze jedno kiwi.Takze celkove muzu zahradnictvi doporucit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 228.32 (?), 9.9.2023 9:03

Nedali jsme na negativní recenze a objednali si zboží v hodnotě přes 2000 Kč. Ulámané větvičky, vysypaná hlína, kořenový systém obývali mravenci i s vajíčky, poškozený květináč a vysypaná hlína. Opakovaně jsme poslali fotodokumentaci s žádostí o řešení a žádná odpověď. Smutné...!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika