Příspěvky uživatele - 160.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Černání kaktusu + identifikace, 17.8.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím opět o radu s kaktusem. V místě "odnoží" začal zničeho nic černat. Přelitý by snad neměl být, zalila jsem ho trochu tak 1x měsíčně (mám ho dva měsíce). Neví někdo, jaká je příčina? Zkusím černou část odřezat, myslíte, že to bude... celý příspěvek >
Chřadnoucí kaktus, 13.4.2020
Já v bytě nemám chladné světlé místo, tak proto šel chudák do tmy. Příště kaktusy nechám celoročně na jednom místě, to alespoň přežijí...
Chřadnoucí kaktus, 13.4.2020
Zkoušela jsem a kupodivu mi měkká nepřijde. Myslím si, že jsem ho do chladu dala suchý, ale nekontrolovala jsem to. Tak asi uvidím, jestli přežije. Děkuji za rady, příště to provedu tak jak píšete vy (nebo raději přezimování vzdám úplně).
Chřadnoucí kaktus, 10.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Kaktus mám od podzimu, nechala jsem ho přezimovat v chladu a ve tmě, když jsem ho teď na jaře vytáhla, tak jsem si všimla, že se na něm objevily rezavé skvrny, ale někde jsem se dočetla, že to je nejspíš kvůli... celý příspěvek >
Žloutnutí sukulentu, 18.6.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o radu. Asi před měsícem jsem dostala sukulent (nevím, co to je zač). Nezalévala jsem ho. Asi před týdnem mu spodní listy začaly žloutnout, tak jsem ho zespoda zalila, myslím si, že ne tak moc. Teď se to ale... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce, 4.6.2018
Velmi špatná zkušenost, bohužel opakovaně. Místo sloupovité odrůdy dodaná klasická, místo pozdně zrající dodaná poloranná a místo ranné pozdní. Vše bohužel zjištěno až letos. A tento rok opět místo sloupovité broskvoně dodaná obyč., naštěstí... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika