Zahradnictví Na Zázvorce



host - 156.126 (?)
17.4.2018 12:47

Zahradnictví Na zázvorce mě zklamalo. Objednaná pnoucí růže vytvářela dva velmi tenké proutky, které po 14 dnech úplně uschly a sazenice jahody za 139,-Kč/ks byla na zdřevnatělém kořenu, takže stará. A taky neprojevuje ochotu růst. Na e-mail nereagují. Takže už nikdy více.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
adrymlova - (1) - 106.62 (?), 3.1.2013 22:12, zobrazeno: 21401x

Prosím, nemáte někdo zkušenost s nákupem rhododendronů ze zahradnictví Na Zázvorce. Ráda bych si od nich objednala, ale našla jsem zde na fóru negativní zkušenosti z nákupu ovocných stromků u nich, tak mám trochu obavy. AD

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 143.23 (?), 2.5.2017 21:47

Zahradnictví opravdu hrozné. Stromky a rostliny (když po několika měsících konečně přišly) byly velkým zklamáním. Navíc velmi nepříjemný perzonál při komunikaci. Doporučuji web -netradiční ovoce - vše rychlé, přesné a v pohodě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 107.19 (?), 5.5.2017 7:34
Taky přidám jednu zkušenost se zahradnictvím Na Zázvorce: Tento týden jsem byla na návštěvě u kamarádky, zrovna když jí pošťák přivezl objednanou "větší" sazenici rakytníku. Sazenice výšky 130cm byla zabalená v krabici 30x20x10cm. Ale jo, ten jeden proutek, který sazenici tvořil, se po chvíli na svobodě jakžtakž srovnal... na rozdíl od dvoulitrového kontejneru... ten už zůstal napořád sešlápnutý.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 190.250 (?), 8.10.2021 9:48

Dobrý den, také přidám reakci na toto zahradnictví.Neobjednávat, nepodporovat takové jako by zahradnictví. Objednáno 5x boruvka, dorazil 5x vyschlý   klacek se třemi listy. bude-li mít plody, tak možná za tři roky jestli se vzpamatuji.Hnus.Druhý pokus Physalis (mochyně)dva povadlé klacky zasunuté v hlíně, pochybuji, že se chytnou.  Jeden klacek boruvky zaschlé.Otřes, již nikdy!!!Místo kvalitních rostlin a keřů zasílají zaschlé ostříhané klacky..no.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Kvark - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (62) - 235.91 (?), 8.10.2021 22:06

Neni to to stejny co zzoja.cz?  Tam jsem objednaval. Maji dost stejny design stranek, plus ty rozhovory s Bohdalkou.

S nima mam docela dobry zkusenosti, fakt solidne zabalene, rozbalit to je docela prace. Za sebe muzu rict, ze s prakticky kazdym online zahradnioctvim mam dobre zkusenosti a to jsem objednaval asi ze 6. Chce to fakt sledovat zasilku, hned prebrat a jet na zahradu, nenechat to lezet na poste, nebo nekde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 128.83 (?), 11.8.2022 13:29
Dobrý den, objednávám už několik let ovocné i okrasné keře, ale nikdy jsem neměla problém ani s dodáním ani s kvalitou. Jsem překvapena vašimi recenzemi. Zásilku si hlídám a vyzvedávám okamžitě z pošty. Zatím vše roste i plodí. VH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 242.138 (?), 13.5.2023 19:02
Objednala jsem že zahradnictví na Zazvorce 4krat borůvky.Velke zklamání.Jsou to košťata která se snad ani nechytí.Jiz více nebudu objednávat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 228.32 (?), 9.9.2023 8:33

Ač nerada, musím se připojit, rostlinky přišly v nedobré kondici, ulámané větvičky, kořeny osídlené mravenci, hlína vysypaná, také mám obavy o ucycení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 199.133 (?), 9.9.2023 8:58

Borůvky na fotce - zřejmě v kontejneru P9 - se mi zdají v pořádku, tak mladé rostliny vypadají.

Na jaře jsem objednával 3x Draper, větší rostliny, kontejner cca 2.5 litru. Borůvky přišly pěkné a v pořádku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 156.126 (?), 17.4.2018 12:47

Zahradnictví Na zázvorce mě zklamalo. Objednaná pnoucí růže vytvářela dva velmi tenké proutky, které po 14 dnech úplně uschly a sazenice jahody za 139,-Kč/ks byla na zdřevnatělém kořenu, takže stará. A taky neprojevuje ochotu růst. Na e-mail nereagují. Takže už nikdy více.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika