Objednávka od Starkla



host - 166.20 (?)
6.4.2007 21:16
Dnes mi došel balíček od Starkla, a hned jsem řešil reklamaci. Objednávku jsem dělal hlavně proto, že jsem chtěl jejich nabízené kiwi  ,,Solo" které mělo být Arguta. No samozřejmě že přišlo čínské. No a tak prý pokud jejich celá zásilka z francie bude čínské, vrátí mi peníze. Nevím kolik lidí se takto spálilo, když pošlou něco jiného jen se správnou jmenovkou.   VašekB
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 238.108 (?), 30.3.2007 11:08

Já se Starklem nemám tak špatné zkušenosti. Mám od nich spoustu růží, trvalky, několik ovocných stromků i balkonovky. Několikrát jsem něco reklamovala/ bez problémů, aniž bych to posílala zpátky, mi poslali nové/. Ty rostliny na fotkách vypadají dobře. Vloni jsem koupila taky borůvky u zahradníka a vypadaly podobně.

Ilona

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 161.11 (?), 28.8.2007 21:59
Já jsem také se zásilkami od Starklu spokojena, objednávala jsem už víckrát. Naposledy hořec, který pěstuju venku jako kbelíkovou rostlinu, přišla malá rostlinka a rostla jak bláznivá, teď má skoro 1 m.
Alena
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 128.222 (?), 2.1.2010 19:03

se starklem jsem nikdy problemy neměla ani s reklamací až loni na jaře mistoastilbe pštrosí pero v oranžovo červené barvě mam 3 exemplaře obyčejné bílé navíc byly špatně zabalené polámané s vysypanou hlínou také jsme navštívili zahradnictví při dotazu na rostlinu z katalogu jsem byla nepříjemně odbyta že oni nemají s katalogy nic společného

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 30.3.2007 9:33
Prohlížíte-li si barevný katalog plný květin a nádherného ovoce, koukněte napřed, jak přirozená je zelená barva listů a natě. Podle toho usoudíte, jak věrné jsou asi ostatní barvy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.100 (?), 30.3.2007 10:32

Zdravim.  K tomu zasílání - Starkl zasílá ve vhodnou dobu pro sázení, ale pokud objednáte různé věci, tak to většinou posílají podle té, která se sází nejpozději. Již 2x jsem s nim o tomto válčil.  Pochopitelně je to pro ně i pohodlné, že mohou zásilku poslat později.

Udělali mi to například na podzim 2005 a více než polovina kytek zimu nepřežila. K následné reklamaci se ale postavili dobře a mohl jsem si vybrat jiné rostliny ve stejné hodnotě, jako důkaz jim stačili moje fotky uhynulých rostlin.

Katalog mají hodně "rozkopírovaný", je to škoda a je to hodně vidět. Nicméně mi přijde, že se to k nim už asi taky doneslo a jeho poslední verze je znatelně rozumější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.254 (?), 4.4.2007 19:43
Kéž by mě přišly tak pěkné sazeničky borůvek jako paní Goikové - ale to je minulost - říkal jsem, že se pochlubím, v jakém stavu mi přijdou objednané rostliny - zkusil jsem to a Starkl tentokrát nezklamal. Stromky třešně a švestky jsou velmi pěkné a silné, malinoostružiník Tayberry v květináčcích s rašícími lístky také velmi pěkný, stejně jako kiwi, tři sazeničky révy vinné. Malinko se mi nelíbily sazenice kamčatské borůvky, lístky měly povadlé a trochu zaschlé, ale to je nejspíš vinou přepravy. Takže celkově spokojenost. Všechno přišlo živé a jako tradičně kvalitně zabalené. Tímto si u mne Starkl dosti napravil reputaci po těch minulých zpackaných objednávkách....
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ajavor - (1), 5.4.2007 12:42
Já si od Starkla objednávala jednou a byla jsem celkem spokojená. Pak jsem ale zjistila, že stejné věci se dají jinde sehnat za opravdu mnohem mnohem lepší ceny a ve stejné / lepší kvalitě a to je pro mě rozhodující..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.20 (?), 6.4.2007 21:16
Dnes mi došel balíček od Starkla, a hned jsem řešil reklamaci. Objednávku jsem dělal hlavně proto, že jsem chtěl jejich nabízené kiwi  ,,Solo" které mělo být Arguta. No samozřejmě že přišlo čínské. No a tak prý pokud jejich celá zásilka z francie bude čínské, vrátí mi peníze. Nevím kolik lidí se takto spálilo, když pošlou něco jiného jen se správnou jmenovkou.   VašekB
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.22 (?), 12.4.2007 10:47
To je asi u nich běžná praxe, já jsem objednala před dvěma lety  RŮŽOVÝ durman - přišel mi malinký ohnilý kolík, který než se vzpamatoval, tak byl podzim, kvetlo to až další rok - a pozor, velké překvapení - BÍLE. A včil to reklamuj! Starkl never more! Ája
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.39 (?), 5.7.2007 11:06
Jak poznam, zda je to co mi poslali chinensis ci arguta? Vubec se v tom nevyznam. Mel jsem objednane Kiwi "Solo" jestli poslali neco jineho, tak mi nastvali. Co s tim?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika