Objednávka od Starkla



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 70.254 (?) 
1.2.2007 14:50
Nyní jsem si objednal od Starkla ovoce (kiwi, révu, třešeň, švestku, kamč. borůvku, aj. v celkové hodnotě 1731,- , vzhledem k tomu, že jsem to objednával přes net, mám 5% slevu (cenu jsem uvedl po slevě). Nedávno mi totiž přišel katalog a já se rozhodl to ještě zkusit, abych věděl jestli opravdu je možné Starklovi důvěřovat nebo ne. Pak se napíšu v jakém stavu mi objednávka přišla.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 191.35 (?), 1.2.2007 20:25
Já jsem se už dvakrát napálil. Kvalita bídná, ceny přemrštěné /slabé slovo/. Předloni jsem tam byl osobně. Opravdu nic moc. Totéž zboží jsem koupil, při zpáteční cestě pár kilometrů od domova a za polovinu. Hlavně vidíte, co kupujete. Katalog má načančaný, květ na květu, plod vedle plodu. Kýč.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.73 (?), 2.2.2007 19:00

Přesně moje řeč. A nejenom kýč, ale hlavně podloudně vylákat z lidí co nejvíc peněz. V katalogu nabízí plnokvětou žlutou petunii. Bohužel taková neexistuje. Asi si to spletli s tumbelinou Melissou.  Ta je bílá s lehce nažloutlým středem. Rozhodně je to dobarveno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.254 (?), 2.2.2007 19:53
Jsem rád, že se množí příspěvky ohledně zkušenostmi se Starklem. Já jsem se rozhodl pro objednávku u něj, abych vyvrátil, popř. potvrdil věc, zda opravdu zboží od něj je kvalitní či ne, rozhodne tato zásilka, jestli od něj ještě něco někdy objednám nebo budu házet jeho katalogy do kontejneru. Co je dobarvené určitě podle mého názoru je ten stromek na kterém jsou naštěpované dvě různé odrůdy hrušní: Clappova a Williamsova (myslím samozřejmě ty plody), ale to nepatřilo mezi objednávku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 162.128 (?), 2.2.2007 20:00

Nejen dobarveno.

Pokud se hodne pozorne podivate na ty nadherne kvetouci osypane prebujele kyticky, tak zjistite, ze se jedna o nakopirovane stejne shluky kvetu. To same u ruzi - je pouzit nejaky zaklad,opakojou asi tri motivy kvetu, a ten se tam opakuje desetkrat. Pak to vypada, jak to huste kvete. Nasla jsem to na vice obrazcich. nekde se to snazi maskovat a kvet pootoci, ale mujnazor je ze kdyz nekdo podvadi na fotce v katalogu, tak si od nej nekoupim.

Dobarvene jabko bych jeste jako fotograf snesla, neni jednoduche neco nafotit a lidske oko trochu zkresluje, ale namnozit kvety ve fotoshopu, to je klamava reklama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.73 (?), 2.2.2007 20:48

Opět souhlas.  A nejen kopírování květů. Asi pořádně neví, co nabízí! V katalogu nabízí muškát s názvem "Orange Fizz" postrach komárů. Tento muškát rozhodně nemá odpuzovat hmyz (jak uvádí Starkl), ale užívá se kvůli dekorativnímu listu (jak uvádí šlechtitel). Pokud máte katalog Starkla - pro porovnání dávám foto tohoto muškátu na www.living.cz  do rubriky katalog Starkla. Můžete porovnat jak vypadá tento muškát od šlechtitele a jak od Starkla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ramon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (174), 3.2.2007 10:30
Upravování fogorafii (fotomontáž) vidíte asi nejlépe na str. 25 letošního jarního katalogu.
Například: Hrušeň má krásně dokonale žluté a červené plody, Jahodník má jen samé zralé jahody (Pepino také) a na předchozí straně u manadarinky, jsem, našel hned 2x 3 stejné na jednom stromku (jsou to ty po dvojicích uprostřed)Takže kdo budete kupovat od Starkla, tak mu opřeju hodně štěstí ;-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.101 (?), 4.2.2007 12:13
logy přibarvují všichni.Růže od Starkla kupuji,nebot je samozřejmě znám z jiné literatury a jsou vždy krásné.Zajedte si do Cáslavi,až bude mít výstavu a přesvědčte se sami.Jinak i oblečení v obchodě aranžují na hubené plastové panáky a kdekoho to pak naláká.I zahradník chce vydělat. Ta hrušen je skutečně přebarvená až moc,ale ráda bych předeslala,že firma mého muže si nechává též tisknout katalogy  a barvy vyjdou leckdy tak,že se kácí.Mějte se všichni hezky.Kamila
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.232 (?), 12.2.2007 10:54

Také jsem z těch, kteří se nechali napálit krásným katalogem a loni koncem léta jsem objednala borůvku Heidy a dva druhy malin. Borůvka, jak již zmiňoval někdo přede mnou přišla velmi ubohá, dva slaboučké proutky a ještě jsem měla pocit, že byla do toho květináčku jen tak šoupnutá, takže jsem zvědavá, jak na jaře poroste. Jeden druh malin přišel v podobě pěkných sazenic s dobrými kořeny, ale druhý druh - to byla taková bída - že jsem si je pro jistotu i nafotila pro případnou reklamaci. A udělala jsem dobře, protože uz dnes je jasné, že nepřežily:-(  Tak na jaře budu reklamovat a jsem zvědavá, jak dopadnu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
monica - (6), 30.3.2007 8:58
To jste mě všichni moc potěšili, samé nepříjemné zkušenosti se Starklem, mě teď přišly borůvky Heidi a javor dlanitolistý, všechny rostliny vypadaly solidně, borůvky - pěkné malé keříky a javůrek už rozvětvený s červenými lístky, zasadila jsem je do zeminy, tak jak se má, teď  venku nemrzne, tak jsem zvědavá po těch Vašich negativ. ohlasech, zda přežijí aspoň do příštího roku.
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
borůvky
borůvky
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika