Objednávka od Starkla



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 216.44 (?) 
30.10.2006 13:52, zobrazeno: 181655x
Letos v srpnu jsem si objednala od zásilkové služby Starkla rostliny : růže, levandule,krásnoočka,borůvky a jiné za nějakých 1000Kč.Od srpna se mi však nikdo z firmy neozval,akorát mi napsali,že až bude vhodná doba k sázení že mi tuto zásilku odešlou,ale doposud jsem nic od nich neobdržela a dle mého názoru je již snad nejvyšší čas na to tyto rostliny zasadit,pokud už ovšem u některých není pozdě.Máte někdo nějaké zkušenosti s touto firmou?? Děkuji Renda
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 234.140 (?), 30.10.2006 14:43
Mam skusenosti so Starklom - velmi podobne, prislo neskoro, po viacerych urgenciach, jahody vyhynuli na 90%, marhule boli velke stromky (priemer kmienku cca 3,5 cm) - nevydrzali prvu zimu, to co som chcel najviac neprislo vobec...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 91.244 (?), 30.10.2006 17:54
Od firmy Starkl objednávám již několik let a vždy jsem byla velmi spokojená.Starkl skutečně zasílá až vhodnou dobu.Ještě se nestalo,ža by nějakou mou objednávku "zazdili".
Jednou jsem měla objednané jahody.Poštačka mi nedala oznámení.Za nějakých 14dní jsem byla na poště se pozeptat a tam mi řekli,že jahody na poště leží už těch 14 dní.Samozřejmě jsem je nepřevzala,poslala zpět a nic se nestalo.Po roce jsem si objednala " JAVOR DLANITOLISTÝ" .Po nějaké době mi začal usychat,až nakonec  .....Po telef.domluvě jsem ho poslala zpět.Měla jsem možnost si vybrat - bud´ peníze nebo novou rostlinu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 59.190 (?), 31.10.2006 10:03

Předpokládám, že tento příspěvek zaslal přímo dealer firmy Starkl, protože mé zkušenosti a řady mých známých jsou přesně opačné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 70.254 (?), 31.10.2006 20:50
Já si objednal borůvky Heidi, takzvaně ty obří co tak propagujou ve svém katalogu. Došly mi slabé větvičky, které měly do kvalitních sazenic daleko, objednal jsem si celkem tři, dvě mi pomrzly a ta třetí živoří i když má podmínky k růstu vhodné. Vedle mám zasazeny jiný druh zahradních borůvek, které jsem nekupoval od Starkla, byly to od začátku silné 50 cm velké sazenice za 80 Kč jedna, a již druhý rok měly slušnou úrodu.
Na druhou stranu ale abych panu Starklovi nekřivdil, zkusil jsem štěstí znovu a tentokrát si objednal dvě hrušně a stromky došly opravdu dobře zabalené a velmi pěkné. Nyní po třetím roce od vysazení měly svou první úrodu.
Můj názor je, že není nad to si to ject vybrat osobně.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 216.44 (?), 1.11.2006 10:17

Ráda bych si to jela vybrat osobně,ale bohužel jsem až z druhé strany republiky.No po Vašich názorech,které jste mi tady napsaly,tak moc velkou radost z toho nemám.Můžu tedy jen doufat ,aby mi má objednávka nepřišla až tehdy jak bude metr sněhu.

Renda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 234.140 (?), 2.11.2006 6:39
Jak "SPRAVNE OBJEDNAVAT" ???
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 91.244 (?), 2.11.2006 14:11
Když jsem psala "Správně objednat",tak jsem to myslela samozřejmě ironicky.Pokud máte pocit,že Vámi objednané rostliny přišly ve špatnou dobu,tak je prostě nevyzvednete.Ale zahradnící nejsou žádní blbouni a nebudou zcela určitě rostliny zasílat v zimě,Né
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 70.254 (?), 16.12.2006 19:09
Mě se sice nestalo, že by mi něco nedošlo od Starkla ve vhodnou dobu, ale kvalita byla více než pofiderní.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.35 (?), 26.12.2006 20:09
objednávám od Starkla sedmý rok a jsem naprosto spokojená,hlavně s růžemi a ovocem.Pokud mi růže nebo něco po podzimní výsadbě uhynulo,poslali mi na jaře nové,po tel.domluvě.Bez potíží.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika