Máte zkušenosti s Zahrada-online.cz, Lucon Bulbs, Basik, atd?



Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 157.25 (?)
6.11.2014 19:23

Objednáno u Lukon Glads a Dendromeda a obojí perfektní.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 103.29 (?), 27.4.2013 13:06

Se Zahrada-online.cz nemám žádné zkušenosti.Již několuk let objednávám u p.Basíka, Lukon glads i Lukon bulbs.Vždy jsem byla velmi spokojená.Případné drobné nedostatky jsme vždy vyřešili k mé spokojenosti.Také letos narcisy již vykvetly a lilie, pivoňky a další rostlinky raší.Bláža

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 187.2 (?), 10.5.2013 10:15

Pravidelně si náš kolektiv v práci objednává ze zahradnictví Lukon Bulbs a jsme velmi spokojeni. letos jsem si objednala i já a už se mohu těšit z krásných květů lilií

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 220.51 (?), 10.4.2016 17:50

Objednavala jsem od Lucon Bulbs a jednani priserne (zmenili mi zpusob doruceni, aniz by mi dali vedet). Kdyz jsem to chtela resit, tak se mi ani neomluvili a nejaka pani ze skladu se vydavala za majitelku. Objednavala jsem dvoje pivonky a jedny jsou dost male, tak snad vylezou. Zda sedi barva, nemohu zatim posoudit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.25 (?), 3.10.2019 11:15

Objednala jsem si u Lukon Bulbs poprvé a naposled. Dodávka trvala nejméně 5-6 týdnů. Objednala jsem si 7 liliochvostců Pinoccio. Z toho 6 jich bylo totálně potažených zelenou plísní a byla plesnivá větší část hlízy. Protože má alergii na plíseň a těžké a obtížně léčitelné astma, nebyla jsem ochotná s hlízami jakkoli nadále manipulovat. Nafotila jsem je a vyhodila do zahradní popelnic. Opravdu jsem nebyla ochotná si hlízy nosit do bytu, balit je a nosit na poštu, když byly plné plísně. Napsala jsem mailem reklamaci a a připojila fotografii. Zatelefonovala mi nějaká madam, která mi řekla, že když jim ty plesniviny nepošlu zpátky, tak nevrátí peníze ani nepošlou nové hlízy. To byl můj první a poslední nákup u Lukon Bulbs.

Když se mi to stalo u Starkla, na základě poslaných fotek se omluvili a poslali nové zboží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 217.1 (?), 24.7.2014 9:29

Objednávám druhým rokem od obou Lukonů a s kvalitou jsem velmi spokojen.Rostliny již druhým rokem kvetou.Zaznamenal jsem prozatím jednu záměnu, evidentní záměna čísla a jediná rostlina z 35 kusů co jsem objednával nevzešla.Abych to shrnul, mnohem lepší jednání a kvalita rostlin než předražení Bakker a Starkl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Vladislav - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (54) - 192.79 (?), 22.9.2014 20:55


Jsou to super seriózní dodvatelé.   Vladislav

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 157.25 (?), 29.9.2014 22:55

V září objednáno u pana Basíka a u Lukon Bulbs a obojí perfektní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 192.35 (?), 30.9.2014 20:42

Já jsem objednávala jenom u pana Basíka a vše bylo vždy v pořádku.Olina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 157.25 (?), 6.11.2014 19:23

Objednáno u Lukon Glads a Dendromeda a obojí perfektní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 210.136 (?), 15.4.2017 15:02

Už od roku 2005 pravidelně objednávám denivky od KGARDENS.ORG a jsem nadmíru spokojena. Nemám nic co bych vytkla. Zásilky jsou v pořádku, rostliny pěkné velké zdravé. U této firmy se mi za ty roky nestalo, že by přišly jiné nebo nekvalitní rostliny. Denivky si objednávám jmenovitě, a vždy přišly ty co jsem chtěla. Poznám to brzy protože většina z nich rozkvete ještě to léto. Objednávala jsem i kosatce a taky přišly v pořádku a k plné spokojenosti. internetový obchod KGARDENS od p.KRUPKY doporučuji. A.Sýkorová.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika