Pampelišky, jetel, houby



host - 152.7 (?)
2.5.2008 20:52
Se to tu trochu zvrtlo... nechme alergii a blbych diagnoz po netu... ja jsem taky alergik a nemam potrebu na zahradnim vebu toto resit.dnes jsem dal ven 12 truhliku muskatu hec:-) doufam ze nezmrznou.Hezky vecer vam preje Z.M.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 76.122 (?), 1.5.2008 22:21

Asi si mě zase s někým pletete, já sem žádné vtípky nepíšu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 1.5.2008 22:25

Jo vy myslíte s tima bratrama? Co je na tom hrubýho, to jsem myslel naprosto vážně. Nic není na sto procent, to je fakt. Na rakovinu může umřít i člověk co žije naprosto zdravě a ten co kouří celej život nemusí. A stejně tak alergii může dostat i ten kterej by jí podle toho jak žije dostat neměl, a naopak.

Kromě to co se jí stalo zřejmě nebyla alergie na žihadlo, ale to by se musela zeptat doktora.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18312) - 85.27 (?), 1.5.2008 23:12

   Pročítám poslední desítky příspěvků tohoto vlákna a trochu kroutím hlavou. To je ten důvod, proč často diskutuji o zahradě a tak nerad o medicíně, zdraví a chorobách. Většinou se diskuze utápějí v osobních invektivách,  jsou plné emocí a osobních prožitků,  zobecňovaných jako důkazy objektivních pravd. Přitom skutečných informací přinesou takové spory obvykle málo. A pokud nějaké ano, jsou nepřesné a řídit se jimi bývá zdraví škodlivé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 85.61 (?), 1.5.2008 23:34

No, to se objevily reakce. A napadlo někoho z těch kritizujících a posuzujících, že při alergické reakci se dává injekce kalcia většinou do žíly a berou, jak správně někdo napsal antihistaminika? Taky od té doby nosím s sebou alespon obyčejný Dithiaden v kapse. Krom alergické reakce, která se občas zvládne nebo potlačí výše uvedenými-antihistaminika a kalcium jsem tehdy poprvé a pak ještě několikrát při štípnutí hmyzem, měla silný zánět, proto ta antibiotika. Co myslíte, že by tehdy asi tak na té chirurgii řezali-slepé střevo nebo žlučník?  Na alergologii a imunologii se zrovna moc rýma neléčí, alespon ne ta z nachlazení. Zkuste chodit pár roků na vakcíny a autovakcíny. Ale proč to dále rozebírat. Podobně jako sytý hladovému nevěří, tak ten, co sám tu zkušenost nemá osobní, či v rodině, nevěří tomu, kdo už je o tuto zkušenost "obohacen". Tak přeju těm nevěřícím, aby je nic zlého nepotkalo. Míla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 2.5.2008 0:00

No, takže jste měla zánět, ne alergii.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 2.5.2008 0:08

Vy jste tedy dobrák! Mezi diskutujícími jsou tu i lékaři a jiní odborníci, ale jen vy si troufnete určit diagnozu ze židle od PC nadálku.  I to už o vás vypovídá své...    Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 2.5.2008 0:52

No vždyť jste to napsala vy sama!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.221 (?), 2.5.2008 11:14

Pane 76.122 pletete si jména. Pravda je, že obě jsme "jenom ženské". Pokud čtete pozorně, předpokládám, že si všimnete, že kromě alergických reakcí se v několika případech u mě přidal i zánět. Jak správně již pí Daniela dříve psala, byl hmyz infikovaný a do rány infekci zanesl. Míla-ještě musím dodat, že kvůli těmto zkušenostem neplením kytky, plevel, křoví ani stromy, které kvetou v blízkém či vzdálenějším okolí. Pouze vím, jaké léky mám používat pro zmírnění alergie a v případě větších potíží nepodcenovat příznaky a vyhledat lékaře. Nevím jestli vy máte tu možnost, ale já a věřím, že ani většina pacientů nemůže přikazovat jakémukoliv lékaři, aby jim dal lék dle jejich přání. Tak pěkný slunečný den přeje Míla

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 2.5.2008 14:00

Mílo, já si nic nepletu. Jen nevím proč sem taháte infekce, když se tu bavíme o alergii.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.7 (?), 2.5.2008 20:52
Se to tu trochu zvrtlo... nechme alergii a blbych diagnoz po netu... ja jsem taky alergik a nemam potrebu na zahradnim vebu toto resit.dnes jsem dal ven 12 truhliku muskatu hec:-) doufam ze nezmrznou.Hezky vecer vam preje Z.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika