Znáte nějaký fígl na zjištění úniku vody bazenu AZURO?



host - 45.100 (?) 
13.5.2018 10:53, zobrazeno: 12156x

Stále se nám ztrácí voda v bazénu Azuro 3,7x7,3.Není to velký úbytek(2cm za den),ale odparem to nebude.Bude někde protržená folie, ale nemohu najít to místo.Je nějaký fígl, jak ji najít?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 68.192 (?), 13.5.2018 23:01

Jenom mi řekni, pozoruješ ten únik už dlouho, nebo je to otázka posledních cdca 14 dní??

Já to mám to samý, taky se mi v posledních dnech jakoby ztrácí voda, odhaduju cca 1,5 cm za den, přes zimu se hladina držela těsně pod skimerem, teď na jaře jsem dopustil a vyčistil bazen a začalo to počasí, co je teď, sucho a hlavně nízká vlhkost vzduchu a voda se začala ztrácet - nechce se mi na jednu stranu věřit, že je to odparem, ale nevěřím ani, že se někde udělala díra ve folii, ještě nikdo v bazenu nebyl ani tam nic nedělal a folie není zrovna slabá - kdo máte podobné zkušenosti???

Bazen mám víc jak 10 let a nikdy žádný problém, alespoň v takové míře.

Díky!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.100 (?), 14.5.2018 10:26

Uź to dělalo i minulý rok.Ale já už mám vyhráno, díru jsem našel.Až jsem vypustil celý bazén, tak tady v jednom vláknu jsem si přečetl o problému schůdků.A bingo protržená folie v místě kde se kloub žebříku zařezává do stěny.Mají to blbě vyřešené, protože to vychází na přechod ke dnu.Jak se po tom žebříku leze, tak se trochu pohybuje i ten kloub a vpodstatě prořeže folii.To ale asi nebude tvůj případ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 18.5.2018 12:03

V těch vedrech to bylo normální.U mne to samé a fólie je nová.Okolo bazénu je drenážní trubka a jímka je totálně suchá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.93 (?), 20.5.2018 13:17

Dobrý den, máme stejný problém. Schody nám prothly folii hodně a zrovna v ohybu.Bazén nám celý vytekl.Jak jste lepil? Nemáme to kam přitisknout jestli mi rozumíte

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 45.100 (?), 23.5.2018 11:31

Taky mi to nejde zalepit.Vypadá to, že se bude muset část folie sundat z těla bazénu a na suchu zalepit, Pořádně nechat zaschnout a dát zpět.Jestli to ale vydrží to namáhání, tak to nevím.Je to nejblbější místo bazénu.Dno, nebo kolmé stěny by byly v pohodě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 97.99 (?), 15.5.2022 9:28

Stejny problem, uz na konci prvni sezony se zacala ztracet voda az se cely bazen vypustil temer na dno, pod pod bilym plastem na konci schudku byla cca 1-2 cm dirka, tu jsem zalepil a to vydrzelo presne jednu dalsi sezonu, kdy se bazen vypustil opet na stejnem miste dira tentoktat i v plechu, takze bazen po 2 letech na odpis.

V Maunfieldu s nima nebyla vubec rec, neochota neco resit, same vymluvy typu, nevhodne schudky k bazenu azuro, montaz jste si delali sami, nemate zarucni list... smutne.

Diru jsem ocistil a zablindoval alu plechem okraje prelepil textilni paskou a sali jsme novou folii, nakaldy celkem 4.500,- 

Stejne mam obavu jestli se to opet neprodre, gumove konce schudku jsem osmirkoval, byly dost ostre, tak uvidime, ale Maunfield bazen uz nikdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika