Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 
přesný výraz

Zahradní bazény > Znáte nějaký fígl na zjištění úniku vody bazenu AZURO?

Znáte nějaký fígl na zjištění úniku vody bazenu AZURO?

host - xxx.xxx.45.100 (?)
14.5.2018 10:26

Uź to dělalo i minulý rok.Ale já už mám vyhráno, díru jsem našel.Až jsem vypustil celý bazén, tak tady v jednom vláknu jsem si přečetl o problému schůdků.A bingo protržená folie v místě kde se kloub žebříku zařezává do stěny.Mají to blbě vyřešené, protože to vychází na přechod ke dnu.Jak se po tom žebříku leze, tak se trochu pohybuje i ten kloub a vpodstatě prořeže folii.To ale asi nebude tvůj případ.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

Partnerem sekce je Oase - koupací a zahradní jezírka

host - xxx.xxx.45.100 (?), 13.5.2018 10:53
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Stále se nám ztrácí voda v bazénu Azuro 3,7x7,3.Není to velký úbytek(2cm za den),ale odparem to nebude.Bude někde protržená folie, ale nemohu najít to místo.Je nějaký fígl, jak ji najít?

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.68.192 (?), 13.5.2018 23:01
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Jenom mi řekni, pozoruješ ten únik už dlouho, nebo je to otázka posledních cdca 14 dní??

Já to mám to samý, taky se mi v posledních dnech jakoby ztrácí voda, odhaduju cca 1,5 cm za den, přes zimu se hladina držela těsně pod skimerem, teď na jaře jsem dopustil a vyčistil bazen a začalo to počasí, co je teď, sucho a hlavně nízká vlhkost vzduchu a voda se začala ztrácet - nechce se mi na jednu stranu věřit, že je to odparem, ale nevěřím ani, že se někde udělala díra ve folii, ještě nikdo v bazenu nebyl ani tam nic nedělal a folie není zrovna slabá - kdo máte podobné zkušenosti???

Bazen mám víc jak 10 let a nikdy žádný problém, alespoň v takové míře.

Díky!

Připojit reakci

host - xxx.xxx.45.100 (?), 14.5.2018 10:26

Uź to dělalo i minulý rok.Ale já už mám vyhráno, díru jsem našel.Až jsem vypustil celý bazén, tak tady v jednom vláknu jsem si přečetl o problému schůdků.A bingo protržená folie v místě kde se kloub žebříku zařezává do stěny.Mají to blbě vyřešené, protože to vychází na přechod ke dnu.Jak se po tom žebříku leze, tak se trochu pohybuje i ten kloub a vpodstatě prořeže folii.To ale asi nebude tvůj případ.

Připojit reakci

Dasty (311) - xxx.xxx.245.29 (?), 18.5.2018 12:03

V těch vedrech to bylo normální.U mne to samé a fólie je nová.Okolo bazénu je drenážní trubka a jímka je totálně suchá.

Připojit reakci

host - xxx.xxx.45.93 (?), 20.5.2018 13:17

Dobrý den, máme stejný problém. Schody nám prothly folii hodně a zrovna v ohybu.Bazén nám celý vytekl.Jak jste lepil? Nemáme to kam přitisknout jestli mi rozumíte

Připojit reakci

host - xxx.xxx.45.100 (?), 23.5.2018 11:31

Taky mi to nejde zalepit.Vypadá to, že se bude muset část folie sundat z těla bazénu a na suchu zalepit, Pořádně nechat zaschnout a dát zpět.Jestli to ale vydrží to namáhání, tak to nevím.Je to nejblbější místo bazénu.Dno, nebo kolmé stěny by byly v pohodě.

Připojit reakci
Dům a chalupa - stavba, topení, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Zateplení nad dílnou, sklon 5°, kolik vlhkosti vznikne?14.8.2020
Jaké nůžky na plech14.8.2020
Jakou protahovačku?14.8.2020
Nářadí PWR WORKS znáte někdo14.8.2020
Vrtana studna a čerpadlo - jaké?14.8.2020
Kolik má mít tlak vzduchu v nádobě domácí vodárny?14.8.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020